Jump to content
Sarge

Pealkirjata.

Recommended Posts

Tere,

Ei oska isegi pealkirja valida, veelvähem ei oska otsingusse midagi panna.

On selline probleem, et 8 päeva tagasi sain väga tugeva löögi põlvega vastu kintsu. Ei saanud mitu päeva eriti üldse kõndida. Nüüd saan juba üsna positiivselt kõndida, kuid mitte normaalse inimese moodi, pean "põlv taga pool" kõndima (sellessuhtes, et jalg on tahapoole, põlv sees pool, sirge jalaga põhimõtteliselt). Trenažööriga olen suuteline sõkkuma. Nüüd on nii, et vahetevahel lööb jalga sisse "valulaine", mis kestab umbes 10 - 15 sek. Sel ajal pean hambad kokku suruma ja hinge hoian ka kinni. Öösiti ka. Sirutada ei saa jalga absoluutselt. Ei oska mitte midagi ette võtta, kui ainult määrida seda kintsu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures minuga juhtus suht sarnane asi,Norras lumelauaga sõites kukkusin nii ,et sain mingi vana

kännuga vastu kintsu.Mäest alla ma roomasin kuna selle jalaga kõndida ei saanud.Paari päevaga läks

asi nagu paremaks.Kuid siis oli nii et kõnnid rahulikult ning äkki lööb jalga selline valu ,et kuku lausa

pikkali nagu krampis oleks.Umbes kuuajaga läks see asi mööda ning enam endast märku pole andnud.

Kahjuks ei saanud ka siis perearstil abi kuna palju on sellised "pane endale ise diagnoos" tädikesed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Ei oska isegi pealkirja valida, veelvähem ei oska otsingusse midagi panna.

On selline probleem, et 8 päeva tagasi sain väga tugeva löögi põlvega vastu kintsu. Ei saanud mitu päeva eriti üldse kõndida. Nüüd saan juba üsna positiivselt kõndida, kuid mitte normaalse inimese moodi, pean "põlv taga pool" kõndima (sellessuhtes, et jalg on tahapoole, põlv sees pool, sirge jalaga põhimõtteliselt). Trenažööriga olen suuteline sõkkuma. Nüüd on nii, et vahetevahel lööb jalga sisse "valulaine", mis kestab umbes 10 - 15 sek. Sel ajal pean hambad kokku suruma ja hinge hoian ka kinni. Öösiti ka. Sirutada ei saa jalga absoluutselt. Ei oska mitte midagi ette võtta, kui ainult määrida seda kintsu.

Nn "s6jatantsu" tagaj2rjed?

Liikumine valu piirini. Soojas, verevarustust parandavad ja p6letikku alandavad salvid....ja spordiarsti juurde...marss!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole hullu. Ca 20 aastat tagasi lõi mäest alla veerema hakkava veoauto järelhaagise tiisel mind jalust maha. Löögi pihta saanud parem reis paisus minutiga 2x jämedamaks kui vasak. Traumapunktis tehti röntegenipilt, õnneks ei olnud isegi reieluu mõra. Kuu aega ei saanud normaalselt kõndida. Paistetuse sain alla Troxevasiniga määrides.

Muudetud kasutaja ROtter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Sõjatantsu" tagajärg tõesti.

Täna piinasin veel seda jalga kehalises. Kui aega saan, eks ma siis lähen arsti juurde.

Ja seda ka, et olen väga kukkumis ääre peal väga tihti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×