Jump to content
shreku

Randmesidemetega surumine

Recommended Posts

Teadupärast seotakse randmed tugevalt kinni. See aga peatab vereringe labakätte peaaegu täielikult. Ise kasutan randmesidemed METAL Black. Need on veel eriti jäigad. Küsimus siis selline: "Kas see võib ohtlikuks osutada, kui suruda randmesidemetega?". Suuremate raskuste puukidelt mahatõstmisel on selline tuune, et pöial lõhkeks. Peale esimest kordust see tunne küll kaob.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teadupärast seotakse randmed tugevalt kinni. See aga peatab vereringe labakätte peaaegu täielikult. Ise kasutan randmesidemed METAL Black. Need on veel eriti jäigad. Küsimus siis selline: "Kas see võib ohtlikuks osutada, kui suruda randmesidemetega?". Suuremate raskuste puukidelt mahatõstmisel on selline tuune, et pöial lõhkeks. Peale esimest kordust see tunne küll kaob.

Kindlasti ei osutu ohtlikuks , kui targalt kasutada. . Ega siis neid ei pea niipalju kokku suruma ,et kätest veri läbi ei käi.

Muudetud kasutaja Void poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti ei osutu ohtlikuks , kui targalt kasutada. . Ega siis neid ei pea niipalju kokku suruma ,et kätest veri läbi ei käi.

Kui suurte raskustega surud, siis peab.

shreku: seeria ei kesta pool tundi ja pärast seeriat võtad sa sidemed ära. Lühiajaliselt ei juhtu midagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tugevalt käed kinni tõmmata, siis tekib küll selline tunne, et nüüd on veri kinni ja jõud kaob.

Ma olen seda vahest spetsiaalselt treeninud (venitan katsega), et saada kätte kindlus, kui võistlustel peaks selline asi juhtuma.

Mul on päris palju juhtunud, et kangil on vale raskus või mingi muu tõrge tekib ning tuleb oodata...

Tõmba ikka tugevalt kinni, küll keha ja pea harjuvad sellega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah, mina olen viimasel ajal hoopis vastupidist asja harjutanud. Ajapikku jäävad randmesidemed aina nõrgemaks, aga mina neid ei vaheta, kuigi need ei hoia enam rannet nii hästi kui varem. See-eest on randmed muutunud tugevamaks ja nüüd kannatab ka ilma sidemeteta teha paljusid asju. Varem oli olukord selline, et ilma sidemeteta isegi kergeid harjutusi hantlitega teha ei saanud. Nüüd on asi paremaks läinud. Aga noh, mina 250kg ei suru ka nagu Kaido.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal on Inzeri 80cm randmesidemed ja need tunduvad tugevamad kui Metal blackid (kuna endal need ka olemas).

Mida suuremaks läheb raskus seda tähsamaks muutub ka see, et ranne ei liiguks surumise ajal.

Suure raskuse puhul võtan ikka nendest viimast, alguses oli suht jube kuid pikapeale on hakanud juba ära harjuma.

Randme sidumise ajal pigista käsi rusikasse siis natu parem ei lähe nii verd täis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×