Jump to content
jrx

Pärnus alustab MMA baaskursus

Recommended Posts

Kahevõitlusalad tõmbavad sellist rahvast kahjuks ligi jah, aga reeglina loobub enamus neist väga ruttu.

õigus, enamus selline rahvas jätab asja pooleli pärast esimest paari higipiiska. Neil on nii kõrge ego, et on trennitagi tegijad omaarvates. Kahju neist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahtlustan ka, et ajad midagi segamini või räägid mingite "juttude" põhjal. MMA'ga on seni Pärnus tegutsenud äärmiselt pisike (ca 5 inimest) punt entusiaste, kellel on kõik trenni kõrvalt omad väga erinevad töökohad-tegemised ning mingit ühtset punti trennivälisel ajal mille iganes tegemiseks nad ei moodusta. Pealegi enamus neist on ikka poisieast väljas ja mõni juba ka kahekordselt väljas:D

Uusi tüüpe on muidugi palju ja neid ma isiklikult ei tunne, aga nood on trennis käinud alles maksimum ÜKS kuu ja kui keegi neist väljaspool trenni millegi halvaga on hakkama saanud, mis trenniga seostub ja sa sellest -tead-, siis palun pane mulle asja kohta PM ja ma hoolitsen, et Pärnus treener selle teema üles võtab konkreetse inimesega.

(Edit: kirjaviga)

Ma pakun, et tegu ongi siis nende uutega. Kes jah, nagu eelpool üks foorumi kaaslane mainis on läinud sinna trenni, et kakleminsega paremini hakkama saada. Tegu siis selliste tüüpidega, kellel on välja kujunenud mingid kindlad kohad(Üüritavad majad, kus peetakse pidusid) kuhu nad keset pidu öösel lihtsalt inimesi peksma lähevad. Ise pole küll kokku puutunud, aga lugusid olen kuulnud kõik võimalike erinevate inimeste käest.

Muidu veel teema jätkuks võib öelda nii palju, et Pärnu oli väga rahulik väike linn, aga kui siia rajati üks poksiklubi, siis sellest ajast ongi Pärnu ohtlikuks muutunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pärnu võiks Rakverele veits lähemal olla ;)

Rakveres on ka MMA trenn! Juba sel nädalavahetusel lähen ka ise sinna seminari tegema. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun, et tegu ongi siis nende uutega. Kes jah, nagu eelpool üks foorumi kaaslane mainis on läinud sinna trenni, et kakleminsega paremini hakkama saada. Tegu siis selliste tüüpidega, kellel on välja kujunenud mingid kindlad kohad(Üüritavad majad, kus peetakse pidusid) kuhu nad keset pidu öösel lihtsalt inimesi peksma lähevad. Ise pole küll kokku puutunud, aga lugusid olen kuulnud kõik võimalike erinevate inimeste käest.

Muidu veel teema jätkuks võib öelda nii palju, et Pärnu oli väga rahulik väike linn, aga kui siia rajati üks poksiklubi, siis sellest ajast ongi Pärnu ohtlikuks muutunud.

Võta minuga palun ühendust privaatsõnumis, kui tead midagi kindlat. Sellist käitumist me ei tolereeri ja kunagi varem (5 aastat MMA'd Eestis) ei ole selliseid probleeme olnud.

Kas saad kindel olla, et tegemist on justnimelt selle MMA baaskursusega, mitte näiteks (Edit: viga) PÄRNUS toimuva taipoksi trenniga või millegi muuga, mis seotud võibolla selle poksiklubiga millest räägid.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võta minuga palun ühendust privaatsõnumis, kui tead midagi kindlat. Sellist käitumist me ei tolereeri ja kunagi varem (5 aastat MMA'd Eestis) ei ole selliseid probleeme olnud.

Kas saad kindel olla, et tegemist on justnimelt selle MMA baaskursusega, mitte näiteks Tartus toimuva taipoksi trenniga või millegi muuga, mis seotud võibolla selle poksiklubiga millest räägid.

Aa see minu teksti almine osa, et Pärnu oli muidu rahulik linn... , ei ole küll selle baaskursusega seotud, see üks teine klubi mis mõned aastad tagasi alustas tegevust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aa see minu teksti almine osa, et Pärnu oli muidu rahulik linn... , ei ole küll selle baaskursusega seotud, see üks teine klubi mis mõned aastad tagasi alustas tegevust.

Tänud!

Ma ise mõtlesin seda, et ma tean seda poksiklubi küll, millest räägitakse. Ma lihtsalt olen aegajalt kuulnud, et nad seal ka muid asju peale poksi aegajalt on tahtnud teha - et äkki on seal ka nüüd mingi "mma" punt või taipoksipunt, mis siis millega iganes tegeleb...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

JRX mida sa saad parandada? Sinu eesmärk on võibolla teha trenni, et olla Eesti meister oma kaalus ( näide ) . Nemad treenivad sellepärast, et Pärnust hoolitsat teha nagu on mõni välismaa tänav. Üldiselt jah, ajage asjad korda või mitte neid vendi te ei paranda. ;)

http://www.reporter.ee/2008/09/30/vosa-uur...te-vagivaldsus/

Küsimus teie vastustele.

Muudetud kasutaja hunter poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JRX mida sa saad parandada? Sinu eesmärk on võibolla teha trenni, et olla Eesti meister oma kaalus ( näide ) . Nemad treenivad sellepärast, et Pärnust hoolitsat teha nagu on mõni välismaa tänav. Üldiselt jah, ajage asjad korda või mitte neid vendi te ei paranda. ;)

http://www.reporter.ee/2008/09/30/vosa-uur...te-vagivaldsus/

Küsimus teie vastustele.

ta saab parandada seda näiteks, et nende kuttidega räägitakse trennis või visatakse sealt trennist lihtsalt välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
JRX mida sa saad parandada? Sinu eesmärk on võibolla teha trenni, et olla Eesti meister oma kaalus ( näide ) . Nemad treenivad sellepärast, et Pärnust hoolitsat teha nagu on mõni välismaa tänav. Üldiselt jah, ajage asjad korda või mitte neid vendi te ei paranda. ;)

http://www.reporter.ee/2008/09/30/vosa-uur...te-vagivaldsus/

Küsimus teie vastustele.

Asi mida treener EI saa teha - võtta vastutust selle eest, mida inimesed väljaspool treeningut teevad, kuidas käituvad.

Asi mida treener SAAB teha - võtta vastu otsuseid selle kohta kellele, kas, mis tingimustel ja mida ta treeningul õpetab.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleks ka huvitatud . Küsimusi on palju aga olen ennem tegelenud taipoksiga ja mulle pakkuks huvi rohkem pärast baaskursusi ka edasi treenida ja võistlema minna , kui see oleks võimalik . Ja kui oleks võimalik siis tahaks teada millest see baaskursus koosneb . Ja eelnevale teemale tahaks lisada , et kuna ise olen eluaegne pärnakas , tean kuidas siin asjad käivad . Mma poisse ajetakse sassi teiste vendadega . Otseselt nimesi ei nimeta , sest ma arvan et , kes pärnus ise elab , see teab . Ja neidgi inimesi ,kes neid tempe tänavatel teevad , ei tohiks seostada selle " Poweri" taipoksi klubiga .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks ka huvitatud . Küsimusi on palju aga olen ennem tegelenud taipoksiga ja mulle pakkuks huvi rohkem pärast baaskursusi ka edasi treenida ja võistlema minna , kui see oleks võimalik . Ja kui oleks võimalik siis tahaks teada millest see baaskursus koosneb .

Nagu ikka püsti poksi algtõed, maadluse ja brasiilia jiu jitsu algtõed.

Kui oled püsti pädev, võid püstitrennides hakata kohe koos edasijõudnutega käima, kui kokku lepid.

Võistlemine ja edasi treenimine on väga võimalik ja tervitatav:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Terekest ma sin nagu väga uus tuli mõtte, et võiks midagi huivtat teha.

Mõtlesin uurida kas pärnus on mmagrupe klubisi viskasin odisngusse ja leidsin...

Oleks täiesti algaja....Aga arvan, et kooli kõrvalt käia ja kui töökese kh saab siis oleks hea võimaslus muust maailmast eraluda ja rahuneda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terekest ma sin nagu väga uus tuli mõtte, et võiks midagi huivtat teha.

Mõtlesin uurida kas pärnus on mmagrupe klubisi viskasin odisngusse ja leidsin...

Oleks täiesti algaja....Aga arvan, et kooli kõrvalt käia ja kui töökese kh saab siis oleks hea võimaslus muust maailmast eraluda ja rahuneda...

Alustab veebruari alguses. Täpset infot veel väljas ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×