Jump to content
Aile

Kas fitness.ee meelsus on muutunud?

Recommended Posts

Fitness.ee ei ole olnud steroide propageeriv.

Hetkel on tekkinud kaks teemat, kust v6ib v2lja lugeda osadest postitustest dopingu kasutamise propageerimist. Kas on toimunud meelsuse muutus?

Kui meelsuse muutust ei ole toimunud, siis v6iksid moded midagi ette v6tta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma selle mis nüüd viimati kinni pandi, vihjasin ise modele - saatsin PMi.

See oli vist test400... Selles teises teemas n2en ma ainult, et minu kommentaaridega on toimunud midagi ulmelist ja hiirtel on pidu edasi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fitness.ee üldine meelsus ei ole muutunud, lihtsalt on moderaatoritel need teemad ilmselt kahe silma vahele jäänud. Minul isiklikult ei ole hetkel kodus internetti ja töö ajal ei ole eriti mahti olnud jälgida. Muidu on selliseid teemasid ja postitusi alati olnud mingi hulk, aga me oleme neile õigeaegselt jaole saanud ja kustutanud. Nüüd jäid lihtsalt mõned postitused pikemaks ajaks rippuma ja jäid teile silma.

Steroidide propageerimine oli ja on keelatud fitness.ee foorumis. Keemikuid oli ja on meie seas piisavalt palju, lihtsalt mõned neist hakkasid rohkem sellel teemal rääkima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest on steroidide propageerimine ka suurimate steroidiõgijate ülistamine. Mitte küll otsene, aga siiski piisav. Sest kui ideaal on selline siis pürgitakse ka selle pooles, võibolla ka samade vahenditega. Ei öelda otse välja aga tegelikult....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Head asja peab ikka propageerima :D

Ei tegelt pole vaja midagi kinni panna,las inimesed räägivad omal suu puhtaks. Muidu on nii,et jahutakse kogu aeg sõnavabadusest,aga kui tegelikkuses ei ole seda mette :(

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fitness.ee üldine meelsus ei ole muutunud, lihtsalt on moderaatoritel need teemad ilmselt kahe silma vahele jäänud. Minul isiklikult ei ole hetkel kodus internetti ja töö ajal ei ole eriti mahti olnud jälgida. Muidu on selliseid teemasid ja postitusi alati olnud mingi hulk, aga me oleme neile õigeaegselt jaole saanud ja kustutanud. Nüüd jäid lihtsalt mõned postitused pikemaks ajaks rippuma ja jäid teile silma.

Steroidide propageerimine oli ja on keelatud fitness.ee foorumis. Keemikuid oli ja on meie seas piisavalt palju, lihtsalt mõned neist hakkasid rohkem sellel teemal rääkima.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=18435

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tervislikkuse küsimus on nüüd küll täitsa iseasi...

Jah...aga dopingukasutajatel on omad lehed t6esti. Minge ja yhinege mujal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head asja peab ikka propageerima :D

Ei tegelt pole vaja midagi kinni panna,las inimesed räägivad omal suu puhtaks. Muidu on nii,et jahutakse kogu aeg sõnavabadusest,aga kui tegelikkuses ei ole seda mette :(

Mingit sõnavabadust siin foorumis ei ole olnud ja ei tule. Steroide arutage teistes foorumites. Neid on internetis piisavalt palju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingit sõnavabadust siin foorumis ei ole olnud ja ei tule. Steroide arutage teistes foorumites. Neid on internetis piisavalt palju.

Ettepanek - steroididega seotud teema algajatele esialgu hoiatus ja pärast blokk? Minumeelest on viimastel kuudel see asi siin päris tihedaks läinud, liigagi tihedaks! Ja seda ei saa tolereerida! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head asja peab ikka propageerima :D

Ei tegelt pole vaja midagi kinni panna,las inimesed räägivad omal suu puhtaks. Muidu on nii,et jahutakse kogu aeg sõnavabadusest,aga kui tegelikkuses ei ole seda mette :(

Sõnavabadus ei tähenda seda, et sa saad süüdimatult ükskõik mis kräppi välja ajada. Sõnavabadus on eelkõige vastutus. Siin mõni steroidide ülistaja võtab vastutuse kui mõni teismeline ennast ära tapab tema ülistuse põhjal? Minu tagumik.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin mõni steroidide ülistaja võtab vastutuse kui mõni teismeline ennast ära tapab tema ülistuse põhjal?

No steroididega ei ole tegelikult kaugeltki nii lihtne end 2ra tappa.... <_<

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No steroididega ei ole tegelikult kaugeltki nii lihtne end 2ra tappa.... <_<

Jah, kuid kas peab üldse nende tarbimisega alustama?? Parem üldse mitte lasta tekkida teemadel, mis propageeriksid nende kasutamist või siis teemadel, kus tuntakse huvi ühe või teise toimeaine vastu! Senikaua, kui leidub kodanikke, kes neile teemadele reageerivad ja küsimustele vastavad ning ka nõu annavad, pole lootustki, et need teemad siit lehelt kaoksid. Moded ja adminnid peavad olema resoluutsemad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ütlen oma lõpliku sõna välja- steroididest rääkimist keelutades ei vähenda steroidide kasutamist,seega pole sel teab mis mõtet. Minu jaoks on see teema suletud <_<

Või äkki kardate te ,et steroididest rääkides võib tõde välja tulla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head asja peab ikka propageerima <_<

Ei tegelt pole vaja midagi kinni panna,las inimesed räägivad omal suu puhtaks. Muidu on nii,et jahutakse kogu aeg sõnavabadusest,aga kui tegelikkuses ei ole seda mette :D

matti! Nurka! ...ja arene.

V22rtushinnangud on sul paigast 2ra, vanemad ei ole vist piisavalt vaeva n2inud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ütlen oma lõpliku sõna välja- steroididest rääkimist keelutades ei vähenda steroidide kasutamist,seega pole sel teab mis mõtet. Minu jaoks on see teema suletud <_<

Või äkki kardate te ,et steroididest rääkides võib tõde välja tulla?

Mina ei ole rääkimise vastu isiklikult. Süüdimatu propageerimine ei ole rääkimine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ütlen oma lõpliku sõna välja- steroididest rääkimist keelutades ei vähenda steroidide kasutamist,seega pole sel teab mis mõtet. Minu jaoks on see teema suletud <_<

Või äkki kardate te ,et steroididest rääkides võib tõde välja tulla?

Mida sa t6e all m6tled?

Paljud kasutavad? Publikule meeldib, kui kasutatakse? Et see parandab sportlikku saavutust?

Kuskile on vaja panna piir. Mul kama, et m6ni arvab, et friike on laval palju huvitavam vaadata, kui n8 "pudru" peal kasvatatud lihaskonda.

Te peate yhte asja meeles pidama: "MITTE KUNAGI EI SAA KYLLALT!" ...sellise suhtumise juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paljud kasutavad? Publikule meeldib, kui kasutatakse? Et see parandab sportlikku saavutust?

Selle valdkonna kohta liigub müüte palju rohkem kui reaalset infot. Enamik USA ~miljonist kasutajast on 30+ haritud valgekraed. Lavakulturistid ja võistlussportlased on üsna marginaalne turunish <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×