Jump to content
Heddi

Pisike mure..

Recommended Posts

Ntx avokado,kookosõli ja -helbed,kalaõli.

Minust targemad inimesed võivad sulle selgitada täpsemalt,mis on katabolism ..., ;)

Katabolism ehk dissimilatsioon ehk lagundav ainevahetus on organismis toimuv keemiline protsess, ainevahetuse osa, milles keerulisematest ainetest tekivad lihtsamad ja milles vabaneb energiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katabolism ehk dissimilatsioon ehk lagundav ainevahetus on organismis toimuv keemiline protsess, ainevahetuse osa, milles keerulisematest ainetest tekivad lihtsamad ja milles vabaneb energiat.

Allikas:Wikipedia!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katabolism ehk dissimilatsioon ehk lagundav ainevahetus on organismis toimuv keemiline protsess, ainevahetuse osa, milles keerulisematest ainetest tekivad lihtsamad ja milles vabaneb energiat.

No Wikipedia lingi oleks ma ka ise võinud anda, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul küll ei ole. Kohe päris tõsiselt pole kunagi magusaisu olnud.

Üldiselt jääb Sinu jutust mulje, et Sa usud seda, mida tahad uskuda, aga ehk saan ma lihtsalt valesti aru.

Sama siin... Kui ylej22nud toitumine on paigas, siis s***s6ber ei ole. Halvast harjumusest lahtisaamiseks peab aga lugemisoskust parandama. Suhkrut topitakse t2nap2eval ysna kujuteldamatutesse toitudesse.

Igatsugu kohupiimadesserdid jne...kr2pp, rikub ainult tasakaalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millest ma veel aru ei saa on see,et kui ma trenni teen kuidas mul lihas kaduda saab?!?

Lühidalt ja lihtsalt öeldes: katabolism tekib siis, kui lihased muud moodi energiat ei saa (s.t. söögivarud on kõik juba energiaks muudetud). Organism hakkab lihaseid lagundama, et neist energiat saada. Tavaliselt juhtub see siis, kui trenn venib liiga pikale või pole pikka aega enne trenni söödud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lühidalt ja lihtsalt öeldes: katabolism tekib siis, kui lihased muud moodi energiat ei saa (s.t. söögivarud on kõik juba energiaks muudetud). Organism hakkab lihaseid lagundama, et neist energiat saada. Tavaliselt juhtub see siis, kui trenn venib liiga pikale või pole pikka aega enne trenni söödud.

Selge ;) Nüüd tean vähemalt. Igatahes panen Teie kõigi jutust midagi kõrvataha ja püüan ka seda kõike muidugi praktikas teha :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul küll ei ole. Kohe päris tõsiselt pole kunagi magusaisu olnud.

Üldiselt jääb Sinu jutust mulje, et Sa usud seda, mida tahad uskuda, aga ehk saan ma lihtsalt valesti aru.

No siis on ju hästi,kui on inimesi,eelkõige naisterahvaid kellel mitte kunagi magusaisu ei ole. ;)

Ei ,nii ei ole,et usun mida tahan uskuda. Osaliselt muidugi,seda ma tunnistan. Aga palju on lihtsalt teadmatus ja valed arusaamad,selle tõttu vb usun midagi hoopis muud. Ja palju on ka harjumustes kinni, eelkõige nt. peale trenni söömises-lihtsalt ei ole harjunud nii hilja enam sööma kui kell 22-23 magama lähen. Proovin kuidagi seda teisiti reguleerida,et natuke midagi valgurikast nt. sööks pärast.. Aga osaliselt usun ja võtan kuulda üsna paljut. Siin ju hulgaliselt teadjamaid inimesi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sama siin... Kui ylej22nud toitumine on paigas, siis s***s6ber ei ole. Halvast harjumusest lahtisaamiseks peab aga lugemisoskust parandama. Suhkrut topitakse t2nap2eval ysna kujuteldamatutesse toitudesse.

Igatsugu kohupiimadesserdid jne...kr2pp, rikub ainult tasakaalu.

Kas magus tähendab kohe si**a? Ka puuviljad on magusad jpm. sellist samuti..

Tean,et topitakse,kuid vahel nt. hommikul võib selle kohupiimadesserdi siiski lubada ma arvan.( need on ju jube head ;)) N-ö kõike kräppi ei saa ju toidust ka välja praakida. Muidugi see oleks igati kasulikum..kuid meie tänapäeva poodides on isegi kõige süütumale toidule ei tea mida sisse topitud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis on ju hästi,kui on inimesi,eelkõige naisterahvaid kellel mitte kunagi magusaisu ei ole. ;)

Ei ,nii ei ole,et usun mida tahan uskuda. Osaliselt muidugi,seda ma tunnistan. Aga palju on lihtsalt teadmatus ja valed arusaamad,selle tõttu vb usun midagi hoopis muud. Ja palju on ka harjumustes kinni, eelkõige nt. peale trenni söömises-lihtsalt ei ole harjunud nii hilja enam sööma kui kell 22-23 magama lähen. Proovin kuidagi seda teisiti reguleerida,et natuke midagi valgurikast nt. sööks pärast.. Aga osaliselt usun ja võtan kuulda üsna paljut. Siin ju hulgaliselt teadjamaid inimesi :)

pärast trenni peaks vast ikka sööma süsivesiku rikast toitu, et taastuda ;)

Muudetud kasutaja bumer325i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No siis on ju hästi,kui on inimesi,eelkõige naisterahvaid kellel mitte kunagi magusaisu ei ole. ;)

Magusaisu on eelkõige rasvavaese toidu tagajärg.

Proovi ntx hommikul jagu saada omletist peekoni,tomati ja avokadoga - austatud kaasfoorumlase ROtter'i soovitus - ja siis võib sel teemal edasi rääkida,et kuidas see 'irmusmagusaisu ikka piinab, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas magus tähendab kohe si**a? Ka puuviljad on magusad jpm. sellist samuti..

Tean,et topitakse,kuid vahel nt. hommikul võib selle kohupiimadesserdi siiski lubada ma arvan.( need on ju jube head :)) N-ö kõike kräppi ei saa ju toidust ka välja praakida. Muidugi see oleks igati kasulikum..kuid meie tänapäeva poodides on isegi kõige süütumale toidule ei tea mida sisse topitud..

Head? ;)

Maitse yle ei vaielda...

Marjad ja puuviljad on oma loomuliku magususega ja k6rge toitev22rtusega ...aga kr2pp on kr2pp. Viimane aeg maitsemeelt arendama hakata. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Head? ;)

Maitse yle ei vaielda...

Marjad ja puuviljad on oma loomuliku magususega ja k6rge toitev22rtusega ...aga kr2pp on kr2pp. Viimane aeg maitsemeelt arendama hakata. ;)

Ei vaielda tõesti. Ja maitsemeel areneb pidevalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pärast trenni peaks vast ikka sööma süsivesiku rikast toitu, et taastuda ;)

Kas tund ja pool on (sörki+kiirkõndi) on siis nii pikk aeg,et vaja kindlasti taastuda? ( See ei ole iroonia,vaid küsin lihtsalt)Enne trenni u. tund olen söönud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magusaisu on eelkõige rasvavaese toidu tagajärg.

Proovi ntx hommikul jagu saada omletist peekoni,tomati ja avokadoga - austatud kaasfoorumlase ROtter'i soovitus - ja siis võib sel teemal edasi rääkida,et kuidas see 'irmusmagusaisu ikka piinab, ;)

Sinna juurde veel natuke hapukoort ja kohv kookospiimaga, siis on lõunani kõht täis. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinna juurde veel natuke hapukoort ja kohv kookospiimaga, siis on lõunani kõht täis. ;)

[/quo

hmm..Ma millegi pärast usun,et ma ei saaks sellega eriti hakkama.. või vb saaks ka. Aga ma olen ju naisterahvas..Selles mõttes ega see vast loe aga ma olen harjunud hommikul just midagi magusat sööma ( kohupiima moosiga vms. muidu sõin putru 2.a hommikuti aga nüüd natukeseks ajaks sellest kõrini). Aga igatahes võtan teatavaks ja vb,et isegi proovin seda teostada. Aga peekoni jätan küll välja..ja mõne asja asendaks veel.. ( vabandust aga lihtsalt minu jaoks on see peekon munaga+veel hapokoor ka kuidagi vastuvõtmatu lihtsalt-mitte otseselt maitse tõttu aga lihtsalt..)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tund ja pool on (sörki+kiirkõndi) on siis nii pikk aeg,et vaja kindlasti taastuda? ( See ei ole iroonia,vaid küsin lihtsalt)Enne trenni u. tund olen söönud.

Sinu puhul - kui sa tahad kehakaalu langetada, siis ei ole kohe vaja süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga peekoni jätan küll välja..ja mõne asja asendaks veel.. ( vabandust aga lihtsalt minu jaoks on see peekon munaga+veel hapokoor ka kuidagi vastuvõtmatu lihtsalt-mitte otseselt maitse tõttu aga lihtsalt..)

No proovi ikka välja jätmisteta - käsitle toda menüüd nagu ravimit või nii, :)

Seal sa ju ei vali,et kas maitseb või mitte.Ja kõigega on võimalik harjuda,pea-asi,et kasu oleks ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No meestel vast ei olegi selle vastu midagi-minu jaoks liiga rasvane. Omlett köögiviljadega tuleks veel kõnealla..:)

Aga sul on just rasvu vaja, ;)

Tahad rasvast vabaneda,söö rasvasemat süsivesikute asemel.Süsivesikuid hakkad sa (loodetavasti) piirama.Organismi energiavajadus tuleb aga rahuldada.

Seega siis - rasvad.

Ja vaja on nii peekonit kui hapukoort kui kookoshelbeid kui avokadot kui kalaõli etc.

Pealegi,ega's ole vaja mingit poolekilost peekonikäntsakat endale korraga sisse pressida, ;)

Ise kurtsid magusaisu üle - no siin ongi soovitused magusaisust vabanemiseks.

Köögivilju aga tuleb süüa niikuinii ja igal söögikorral.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No meestel vast ei olegi selle vastu midagi-minu jaoks liiga rasvane. Omlett köögiviljadega tuleks veel kõnealla..;)

Mulle tundub, et sa pole sellele värgile õieti pihta saanud veel. Jääb mulje, et sa tegelt kardad neid rasvu. Peekonit saad poest ise valida. On rasvasemaid ja vähem rasvaseid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×