Jump to content
zxcvb

Kaal

Recommended Posts

Tere.

Mul kehamassiindeks on 20 ja alla 19 on juba alakaal, 20-25 on normaalkaal, ja ma kardan, et miks mul seda nii vähe on, peaaegu alakaalus. Kõht on mul ees suht ja rasva nagu palju. Asi on siis selles, et kaalun liiga vähe ja rasva on palju.. mis teha tuleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere.

Mul kehamassiindeks on 20 ja alla 19 on juba alakaal, 20-25 on normaalkaal, ja ma kardan, et miks mul seda nii vähe on, peaaegu alakaalus. Kõht on mul ees suht ja rasva nagu palju. Asi on siis selles, et kaalun liiga vähe ja rasva on palju.. mis teha tuleks?

Kas ootad kaasfoorumlastelt telepaatilisi võimeid, <_<

Räägi oma toitumisest.

Alakaalus ja pekine - viitaks nagu,et liialdad süsivesikutega ja tarbid liiga vähe rasvu.Lisaks veel lihasmassi vähevõitu ...

Söömine korda - rasvu rohkem,süsivesikuid vähem.Mine kindlasti jõusaali.

Rasvapõletust sulle kui niigi alakaalulisele ei soovita - saad oma pekist niigi lahti,kui trenni tegema hakkad ja söömise korda teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga pean ma ikka niimoodi korralikult sööma? Kalas, kartulis, kanas makaronis jne pole süsivesikuid? neid võin ohtralt süüa?

praegu söön ma ikka ülivähe.

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga pean ma ikka niimoodi korralikult sööma? Kalas, kartulis, kanas makaronis jne pole süsivesikuid? neid võin ohtralt süüa?

praegu söön ma ikka ülivähe.

kaloriarvutis saad täpselt teada, mis mida sisaldab.

kaloriarvuti leiad tööriistad--->kaloriarvuti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga pean ma ikka niimoodi korralikult sööma? Kalas, kartulis, kanas makaronis jne pole süsivesikuid? neid võin ohtralt süüa?

praegu söön ma ikka ülivähe.

Kartulis ja makaroris süsivesikuid küllaga,eriti makaronis.Kana-kala anna aga minna.Ja söö rohkem,kuna oled alakaalus.Kui hakkad trenni tegema,pead veel rohkem sööma.

Anlt et süüa tuleb seda,mida vaja.

Ja sa EI PEA midagi tegema.Sa ei olnud oma välimusega rahul ja küsisid nõu.

Edasine on sinu otsustada.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×