Jump to content
Miku18

Väike probleem nagu

Recommended Posts

See suur,et mis asja on nagu..

Käin juba mitmendat kuud jõusaalis ja käed ei arene üldse..Peenikesed kui kilu..

Kusjuures ma treenin käsi 2x nädalas ja kui teen siis maksimaalse raskusega..

Igatahes ma olen üritand väga rahulikult neid treenida,et üle ei pingutaks aga vot..minu mõistus on otsas

Alguses oli kõhulihastega ka nii aga nüüd selle sain korda..Paremat tulemust ma ei oodanudki:)

Äitähh ,et ära kuulasite xD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See suur,et mis asja on nagu..

Käin juba mitmendat kuud jõusaalis ja käed ei arene üldse..Peenikesed kui kilu..

Kusjuures ma treenin käsi 2x nädalas ja kui teen siis maksimaalse raskusega..

Igatahes ma olen üritand väga rahulikult neid treenida,et üle ei pingutaks aga vot..minu mõistus on otsas

Alguses oli kõhulihastega ka nii aga nüüd selle sain korda..Paremat tulemust ma ei oodanudki:)

Äitähh ,et ära kuulasite xD

imo Ma soovitaks sulle algusel 2-3 nädalat käed üldse mitte trennida ja pärast hakkata trennima käed kord nädalas või siis 2 korda 9-10 päeva jooksul.Ise teen kord nädalas naitex bica 3 harjutust - c.a10 seeriat 10-12 kordust.Baasharjutusi teed? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See suur,et mis asja on nagu..

Käin juba mitmendat kuud jõusaalis ja käed ei arene üldse..Peenikesed kui kilu..

Kusjuures ma treenin käsi 2x nädalas ja kui teen siis maksimaalse raskusega..

Igatahes ma olen üritand väga rahulikult neid treenida,et üle ei pingutaks aga vot..minu mõistus on otsas

Alguses oli kõhulihastega ka nii aga nüüd selle sain korda..Paremat tulemust ma ei oodanudki:)

Äitähh ,et ära kuulasite xD

Mis sul ülejäänud keha teeb. Kas jalad ja selg näiteks arenevad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See suur,et mis asja on nagu..

Käin juba mitmendat kuud jõusaalis ja käed ei arene üldse..Peenikesed kui kilu..

Kusjuures ma treenin käsi 2x nädalas ja kui teen siis maksimaalse raskusega..

Igatahes ma olen üritand väga rahulikult neid treenida,et üle ei pingutaks aga vot..minu mõistus on otsas

Alguses oli kõhulihastega ka nii aga nüüd selle sain korda..Paremat tulemust ma ei oodanudki:)

Äitähh ,et ära kuulasite xD

Liigutusel ja LIIGUTUSEL on suur vahe, eriti käte treeningu puhul. Näeks ma kuidas sa harjutusi sooritad siis oskaks ka nõu anda. Mustvalgel oleks seda võimatu seletada.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selleks, et käsi areneks, treeni jalga ka. See pole naljaga pooleks öeldud.

jalapäeva ei tasu jah ära võtta, kuid arvan, et asi siin siiski kinni toitumises. kasutad toitumis kava ka? mis toitumis harjumused sul on ka? treening kava järgi teed muidu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igatahes ma olen üritand väga rahulikult neid treenida,et üle ei pingutaks aga vot..minu mõistus on otsas

Parem treenida üks kord nädalas oma käed "rihmadeks" kui 2 korda nädalas väga rahulikult treenida, et üle ei pingutaks! Ja see filosoofia üldse natuke vale, see väga rahulikult treenimine, et üle ei pingutaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine ei ole kõige parem ja toitumine pole ka kõige halvem

söön enamvähem 4 tunnitagant nagu mulle öeldi..

Küünarnukist kuni randmeni,see koht mind ainuksesel häirib,peenike:D

Aga muidu treening Sirutaja-Painutaja lihaseid

Mölemale 3x10 1 harjutus.

Muudetud kasutaja Miku18 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See suur,et mis asja on nagu..

Käin juba mitmendat kuud jõusaalis ja käed ei arene üldse..Peenikesed kui kilu..

Kusjuures ma treenin käsi 2x nädalas ja kui teen siis maksimaalse raskusega..

Igatahes ma olen üritand väga rahulikult neid treenida,et üle ei pingutaks aga vot..minu mõistus on otsas

Alguses oli kõhulihastega ka nii aga nüüd selle sain korda..Paremat tulemust ma ei oodanudki:)

Äitähh ,et ära kuulasite xD

Need pildid on sinust avataril,jah? Kui nii siis ei saa aru kust poolt käed sul peenikesed ;) ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küünarnukist kuni randmeni,see koht mind ainuksesel häirib,peenike:D

Aga muidu treening Sirutaja-Painutaja lihaseid

Mölemale 3x10 1 harjutus.

siis pead ju rannet treenima... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muskli juurest pole aga just randmest kuni küünarnuki

Sirjutaja ja Painutaja lihased ei taha arenda

need lihased hakkavad kasvama paremini kui jõutõmmes ja lamades surumises on hea raskus kangi peal ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asi võib ka geenides olla. Omal alati olnud suhteliselt suured küünarvarre lihased, kuigi pole kunagi sptsiaalselt treeninud neid. Tee jõutõmmet see aitab kõvasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma tänan teid kõiki aga enne ma pean korralikult jõutõmmet hakkama tegema ,praegu alaselg pärast tõmbeid valutab.See taktika on natuke vale:/

Muudetud kasutaja Miku18 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×