Jump to content
screwdriver

Biitsepsid erinevad

Recommended Posts

treenid täpselt samamoodi ja samade raskustega mõlemat kätt?

ega sa vasaku käega ei nõksuta kuidagipidi(hantlitega harjutustel)?

vasak pole ilmselt nii tugev, kui parem ja seega võivad tehnikasse vead tekkida samal ajal, kui parem käsi teeb sama raskusega puhta tehnikaga. sealt võib juba erinevus tekkima hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest.

Kohati trennis tunnen, et vasak käsi tiba on tõesti nõrgem. Näiteks kui scotti pingil küünarvarte kõverdamist teen, siis tunnen et parem jõuab rohkem ning tõmbab kangi ees üles ning vasak tuleks nagu järgi.

Milliseid näpunäiteid siin oskate jagda, et saaks mõlemad biitsad proportsiooni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest.

Kohati trennis tunnen, et vasak käsi tiba on tõesti nõrgem. Näiteks kui scotti pingil küünarvarte kõverdamist teen, siis tunnen et parem jõuab rohkem ning tõmbab kangi ees üles ning vasak tuleks nagu järgi.

Milliseid näpunäiteid siin oskate jagda, et saaks mõlemad biitsad proportsiooni?

Tee harjutusi hantlitega, selliste raskustega et ka vasak käsi suudab terve seeria vältel puhta tehnikaga sama palju kordusi kui parem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskate nõuga ehk aidata.

Millest on tingitud see, et mul on parema käes biitseps suurem kui vasaku käe oma (olen paremakäeline) ?

Parema käe biitseps

parem.jpg

Vasaku käe biitseps

vasak.jpg

Käed on vahetuses jah:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal on kuju natuke erinev, aga muidu suuruse poolest tunduvad umbes samad(biitsepsid siis)...

e: kõigil inimestel vasak küll suurem pole(mul nt. pole), aga suuruses on erinevused küll(munandid siis)...

Muudetud kasutaja tychoon poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida silmas pead?

ma tegin nalja ;) Selles mõttes et geneetikast pole siin veel juttu.imo kui biceps on juba kuskil 45cm siis võib jah põhjendada et sul on selline geneetika aga kui biceps on c.a 40 siis ma arvan et sooritad valesti harjutusi...Mul on nii et parempoolne biceps on suurem :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×