Jump to content
Aury

S 55 jook

Recommended Posts

Sooviksin teada, kui palju on postikulu kui tahan siit netipoest osta S 55 joogi ( maksab 250.- )? Elan Rakveres. Loodan et oskate vastata :huh: Ette tänades. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sooviksin teada, kui palju on postikulu kui tahan siit netipoest osta S 55 joogi ( maksab 250.- )? Elan Rakveres. Loodan et oskate vastata :huh: Ette tänades. :lol:

Postipakk maksab 39 krooni. Pakk on tavaliselt postkontoris kolmandal päeval, tellimise päev olles neist esimene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ennem ei tahaks seda ostmist vormistada, kui saan teada et kas ma pean selle pangaülekandega ära tegema kohe ? Või kuidas see käib ? Ma ei leidnud seda infot nagu (A)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ennem ei tahaks seda ostmist vormistada, kui saan teada et kas ma pean selle pangaülekandega ära tegema kohe ? Või kuidas see käib ? Ma ei leidnud seda infot nagu (A)

ei pea koheselt, aga võid.

60 tundi hoiti vist tellimust alles peale esitamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ennem ei tahaks seda ostmist vormistada, kui saan teada et kas ma pean selle pangaülekandega ära tegema kohe ? Või kuidas see käib ? Ma ei leidnud seda infot nagu (A)

Kõige lihtsam - tee omale poodi konto ning tee üks ost kuni makseinfoni ära, siis näed mis valikud-võimalused on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×