Jump to content
Ott Kiivikas

1100kg kogusumma 19 aastaselt!

Recommended Posts

В Челябинске завершился чемпионат Евразии WPC 2008 года по пауэрлифтингу в троеборье и жиме штанги лежа среди мужчин и женщин. В соревнованиях приняли участие около 500 спортсменов. К сожалению, громкому названию чемпионата так и не суждено было оправдаться — на помост выходили лишь россияне. Уже в первый день турнира 19-летний Кирилл Сарычев (с/в 150 кг) из Саратовской области показал просто фантастические результаты для своего возраста. 412,5+330+337 и кругленькая сумма 1100 — теперь новые мировые рекорды по версии WPC. Чуть позже Кирилл выступил и в жиме лёжа, где с результатом 310 кг взял сразу два золота (в категории «юниоры» и «open»).

Безусловно, наиболее интересными для зрителей были последние дни чемпионата, когда на помост вышли жимовики: Александр Третьяков, Андрей Палей, Константин Отавин и обладатель самого сильного жима в России (400 кг) Владимир Максимов. К сожалению, Владимир не смог обновить рекорд страны, остановившись лишь на 370кг. Два последующих подхода на 400,5 оказались неудачными.

See siis WPC sarjas, kes vene keelest aru ei saa, siis lühidalt nii:

Tšeljabinskis peetud Euraasia meistrivõistlustel jõutõstmises ja lamades surumises meestele ja naistele osales kokku 500 võistlejat. Vaatamata tsempionaadi nimele võtsid sellest osa vaid vene sportlased. Juba esimesel turniiri päeval näitas parimat tulemust 19 aastane Kirill Sarõtsev (kehakaaluga 150kg) Saraatovi oblastist, tulemused on fantastilised tema vanust arvestades. Kogusumma 1100kg. (Kükk 412,5, surumine 330kg ja tõmme 337kg), mis tähistas ka uut maailmarekordit WPC sarjas. Natuke hilje võitis Kirill ka lamades surumise 310 kg.

Lamades surumises meeste klassis võidutses Vladimir Maksimov tulemusega 370 kg. Proovis ka 400,5 kg kaks korda, kuid tulutult.

Teadupärast, siis WPC on lubatud teistsugune võistlusvarusutus ja ka reeglid peaksid olema teised eks jõutõstjad seleta lahti, mis vahe seal on. Aa üks põhivahe on ka see, et WPC puudub dopingukontroll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin natuke selle mehe kohta. Ta teeb trenni iga päev vähemalt 4 tundi. o_O

Kui tema rekord oli ~1020kg, siis oli treeningstaaž ligi 3 aastat. Palju praegu on, ei mäleta täpselt. Vist mitte oluliselt rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, eks Venemaal käib nagunii suurem steroidide krõbistamine. See mees on õite usin, kui juba 19 aastaselt 1100 kg.

Aga noh imetlete teda siin, andke siis kaa ikka uudis välja kui mees 15 aasta pärast kasti läheb !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah.....sellegipoolest kõva mees,kuigi kasutab aineid........

tean ise ka ühte venelast kes kasutas, 19a surus 260 rinnalt... aga nüüd enam ei kasuta ja 3 korda väiksem kui siis, hetkel 24

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tean ise ka ühte venelast kes kasutas, 19a surus 260 rinnalt... aga nüüd enam ei kasuta ja 3 korda väiksem kui siis, hetkel 24

Ai kuda mind ajavad need steroidivennad naerma,kes lähevad äkki hästi suureks ja siis äkki jälle hästi väikseks ;):D:P ...ei suuda naeru pidada.. :P :P :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, eks Venemaal käib nagunii suurem steroidide krõbistamine. See mees on õite usin, kui juba 19 aastaselt 1100 kg.

Aga noh imetlete teda siin, andke siis kaa ikka uudis välja kui mees 15 aasta pärast kasti läheb !

Teised süstivad ka, aga 19-aastaselt 1100kg kogusummas millegi pärast kõik ei tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teised süstivad ka, aga 19-aastaselt 1100kg kogusummas millegi pärast kõik ei tõsta.

See on mingi vabandus, et teised süstivad ka <_< ? Noh samahästi ma ütlen, et teised lähevad ka varem kasti võrreldes puhaste poistega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kasti läheme me kõik. Lihtsalt mõnest mehest jääb mälestus ja mõnest mitte. Nendest, kes istuvad foorumis ja halavad, et näe - see tüüp sööb steroide, selle pärast ta nii tugev ongi, nendest ei jää midagi. Aga mehest, kes oma vanuses püstitab maailmarekordi, jääb küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kasti läheme me kõik. Lihtsalt mõnest mehest jääb mälestus ja mõnest mitte. Nendest, kes istuvad foorumis ja halavad, et näe - see tüüp sööb steroide, selle pärast ta nii tugev ongi, nendest ei jää midagi. Aga mehest, kes oma vanuses püstitab maailmarekordi, jääb küll.

+1 igaüks elab nagu tahab...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah, eks igaüks teab ise kuidas ta mälestustesse tahab jääda <_< . Eks ma jääks ka kellegi mälestustesse kui võtaksin relva, kõnniksin tänaval ja laseksin huupi 10 inimest maha.

Aga ma ausalt ei mõista mis puhast amatöörkulturismi siis kõik Eesti kulturistid ja EKFL taga ajavad kui siin samas foorumis käib ju steroidi kaudne promomine ja hoitakse pöialt elukutselistele keemikutele. Puhas kaksikmoraal imo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, eks igaüks teab ise kuidas ta mälestustesse tahab jääda :D . Eks ma jääks ka kellegi mälestustesse kui võtaksin relva, kõnniksin tänaval ja laseksin huupi 10 inimest maha.

Aga ma ausalt ei mõista mis puhast amatöörkulturismi siis kõik Eesti kulturistid ja EKFL taga ajavad kui siin samas foorumis käib ju steroidi kaudne promomine ja hoitakse pöialt elukutselistele keemikutele. Puhas kaksikmoraal imo.

Kas sa ikka veel usud et meie ajal eksisteerib puhas sport? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah, eks igaüks teab ise kuidas ta mälestustesse tahab jääda <_< . Eks ma jääks ka kellegi mälestustesse kui võtaksin relva, kõnniksin tänaval ja laseksin huupi 10 inimest maha.

Aga ma ausalt ei mõista mis puhast amatöörkulturismi siis kõik Eesti kulturistid ja EKFL taga ajavad kui siin samas foorumis käib ju steroidi kaudne promomine ja hoitakse pöialt elukutselistele keemikutele. Puhas kaksikmoraal imo.

Täiesti nõus. Otsustage siis ära, mida toetate ja tahate.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täiesti nõus. Otsustage siis ära, mida toetate ja tahate.

Mina olen üldjuhul nii spordis kui ka elus arvamusel,et eesmärk pühandab abinõu. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×