Jump to content
noPAINnoGAIN

Mis arvate

Recommended Posts

Tekkis siis selline mõte , et enne kooli 2 nädalane aeroobsem periood teha.

Hetkel käib niiöelda massitsükli 4-5 kuu ja kaalu juurde tulnud 3-4 kg

Praegune nädala trenn näeb välja selline :

E - SAAL

T - SAAL

K - vaba

N - SAAL

R - SAAL

L - vaba

P - JOOKS

Aga siis kavatseks teha 5-10 km jooksu iga saali päeva hommikul ja õhtutti saali

Kolmapäev teeks pikema 10-15 km jooksu ning sama ka nädalavahetusel

Süsivesikuid kärbiks ka , aga valgud jätaks ikka sinna 180 g kanti päevas

Läheks muidu sellega palju lihast raisku ? Usun , et saaksin sellega hakkama ilusti , aga ei tea kas on ka mõtet :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu meelest peaks just enne kooli massi tegema,et võimalikult põkk olla kui kooli lähed :):P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest peaks just enne kooli massi tegema,et võimalikult põkk olla kui kooli lähed :P:D

Nojaahm , aga seda jõuaks kooli ajal edasi ka teha ju :) kiirust ja kõhu pealt veits rasva vähemaks oleks nagu ahvatlevam :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina jooksin iga päev u. 2-8 km (varieerus) 7 kuud järjest (alati pärast trenni). Mõnus oli.

Aga küsimus selline - sa käid palja ülakehaga koolis, või muudkui kergitad särgiäärt tüdrukutele? :P

Minu hääl pigem massile :)

Muudetud kasutaja reich poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina jooksin iga päev u. 2-8 km (varieerus) 7 kuud järjest (alati pärast trenni). Mõnus oli.

Aga küsimus selline - sa käid palja ülakehaga koolis, või muudkui kergitad särgiäärt tüdrukutele? :P

Minu hääl pigem massile :)

Ei lihtsalt mul suvel palju vaba aega , sest tööle ei viitsinud minna ja mõtlesin , et teeks siis veits rohkem sporti :) kooli ajal nagunii ei jõuaks niimoodi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvate et tüdrukutele meeldivad hiigelsuurte rinnalihastega ja biitsepsitega poisid, kellel on 2 v 3 lõuga... :) ?

hommikujooks ei tee kunagi halba, teine asi, kas ta just 5km olema peab:) tõmbad lihtsalt kinni ära ennast niiviisi

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×