Jump to content
Murelik33

Kodused treenimise vahendid

Recommended Posts

Tere, Olen 24 a neiu ja viimase aastaga olen kosunud kõvasti(enne olin suurus 38, nüüd 40).Nüüd ei suuda ma enam oma vandesse pükstesse ära mahtuda ja ausalt öeldes, ei taha enam linnagi minna...piinlik on lihtsalt ja negatiivseid kommentaare tuleb lähedastelt iga päev :) juurde võtmise põhjus on olnud ilmselge söömine ja iseloomu mul ei ole :P tahaxin teha kõik, et saada tagasi n.ö the old me.mõtlesin osta omale koju mingi trenasööri...aga millise? või oleks ikkagi õigem minna trenni? trenne on ka nii palju...milline on see õige minu jaoks? Loodan,et oskate mulle natukenegi nõu anda.Ette tänades,

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, Olen 24 a neiu ja viimase aastaga olen kosunud kõvasti(enne olin suurus 38, nüüd 40).Nüüd ei suuda ma enam oma vandesse pükstesse ära mahtuda ja ausalt öeldes, ei taha enam linnagi minna...piinlik on lihtsalt ja negatiivseid kommentaare tuleb lähedastelt iga päev :) juurde võtmise põhjus on olnud ilmselge söömine ja iseloomu mul ei ole :P tahaxin teha kõik, et saada tagasi n.ö the old me.mõtlesin osta omale koju mingi trenasööri...aga millise? või oleks ikkagi õigem minna trenni? trenne on ka nii palju...milline on see õige minu jaoks? Loodan,et oskate mulle natukenegi nõu anda.Ette tänades,

Enne järjekordse ebavajaliku söögi suhu pistmist vaata peeglisse või proovi selga riideid, mis enam ei lähe ja mõtle hoolega järele, kas tasub üleliia süüa või "rämpstoitu" suhu pista. Iseloom kasvab mis mühiseb!

Kaalu langetamise puhul jooksu, ratast, rulluiske jne. Valikuid palju, leia endale sobivam!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok...ootasin tegelikult asjalikumaid nõuandeid :S

No kui see artikkel, millele ma viitasin, piisavalt asjalik vastus pole, siis osta telepoest butterfly abs ja jää tulemusi ootama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok...ootasin tegelikult asjalikumaid nõuandeid :S

Tohoh, milline see asjalik nõuanne siis on. Trenn trenniks, kuid kõigelt tuleb ikka oma toitumist korrastada. Muidu pole su trennist suurt kasu nagu või mis ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan, et Murelik33 mõtles "asjalikumate nõuannete" all, et Spetsialistid peaksid oskama rohkem informatsiooni anda, kui et vaata enne söömist peeglisse. Ja tema küsimus ei olnud mitte kuidas toituda, vaid milline trenn on kõige tõhusam .... aga eks Spetsialistid teavad seda isegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan, et Murelik33 mõtles "asjalikumate nõuannete" all, et Spetsialistid peaksid oskama rohkem informatsiooni anda, kui et vaata enne söömist peeglisse. Ja tema küsimus ei olnud mitte kuidas toituda, vaid milline trenn on kõige tõhusam .... aga eks Spetsialistid teavad seda isegi.

Vaata, treenimisega on see asi, et Sa võid treenida ükskõik, kui palju, või ükskõik, kuidas, aga kui Sa sellegipoolest üle sööd, siis soovitud kaalulangust ei toimu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere hehee, tänud artikli eest.Tehes nüüd hüppe toitumise juurest trenni juurde, siis mis oleks Teie soovitus?Olen kaalunud Reval Sporti, aga erialasid on palju ja raske on leida endale seda sobivad.Kõik minu ülekaal on läinud alakehasse ja tahan sellele eriliselt suurt rõhku panna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik minu ülekaal on läinud alakehasse ja tahan sellele eriliselt suurt rõhku panna.

Sry;aga siin aitab ainult toitumine.

Panustamine anlt trenni

1.võib viia ületreeninguni

2.toob kindlasti kaasa söögi-isu tõusu

Vähenda süsivesikute ja suurenda rasvade osakaalu menüüs.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui tahad trenni teha, mis on igati kiiduväärt, siis rõhku tuleb panna ikka kogu kehale. Minu isiklik arvamus on see, et kõige paremini saab oma keha soovitu suunas arendada just jõusaalis (põletab hästi rasva ja suurt lihasekasvu pole vaja karta, selleks tuleb palju tööd teha). Kui Sulle aga jõusaal kuidagi ei istu, siis vali ükskõik, milline enese liigutamise viis, sest kaalulanguse pearõhk on siiski toitumisel.

Muudetud kasutaja hehee poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×