Jump to content
ristokru

Rinna shokeerimine!!?

Recommended Posts

Mõtlesin proovida teha 5 päeva järjest rinda, et nõ. shokeerida. Seda lugesin artiklitest.

Kas keegi on ka seda proovinud? Küsin kuna tahaks teada ,et ega ma hoopis rohkem kahju kui kasu ei saa?

Ja samas ei tea ka mis raskustega seda proovida ja seeriad, harjutused, kui palju teha jne.

Seega kui keegi on proovind või oskab aidata siis ainult tänud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen isegi proovinud sellist trikki. Esimesed kaks päeva tegin tavalisi surumisi väheste kordustega+ lõppu nats lendamist. Järgmised kaks päeva tegin pikemaid seeriaid ja selliseid mitte originaalseid harjutusi, ntx bosu palliga jne.

Mingit erilist arengut ma kl enda juures ei näinud, peale selle, et rind pärast nädal aega valus oli :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise püstitasin ka sinna artiklisse paar küsimust mahu kohta mis arusaamatuks jäi, loodan, et Rückenberg vastab.

Aga proovi äkki algul nii, et teed kolm päeva järjest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsustasin ka rinnale seda teha. Täna alustan siis. Esimene päev teen kangiga, teine päev hantlitega ja kolmandal päeval masinatega/kaablid.

Loodan, et mõikab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtekam on šokeerida rinda Westside treeningkava abil. Teed erinevatel päevadel: kiirustreening + max katsetamine + toonuse hoidmine õlgadel, triitsepsil. Tulemused on näha päris kiiresti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas keegi teab ka kui palju koormata rinda nii igapäev? Palju harjutusi, seeriaid ja kordusi?

Täna tegin 3x8 kolm harjutust. Kangi surumine iga kaldega. Päris hästi võttis läbi. Homme teen hantlitega 3x12 ja ülehomme masinatega 3x25.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna tegin 3x8 kolm harjutust. Kangi surumine iga kaldega. Päris hästi võttis läbi. Homme teen hantlitega 3x12 ja ülehomme masinatega 3x25.

Ma siis tegin täna 10x6-10 rinnalt kangiga. Rohkem harjutusi ei teinud. Loodan et piisab. Rind läks küll verd täis :)

Mõtlesin ,et homme teen sama kangiga kaldpingil. Kolmap. teen hantlitega surumist 5x5 ja siis 5x5 lendamist. Neljap. teeks seda kald pingil.

Kas jääb väheks, teab keegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma siis tegin täna 10x6-10 rinnalt kangiga. Rohkem harjutusi ei teinud. Loodan et piisab. Rind läks küll verd täis :)

Mõtlesin ,et homme teen sama kangiga kaldpingil. Kolmap. teen hantlitega surumist 5x5 ja siis 5x5 lendamist. Neljap. teeks seda kald pingil.

Kas jääb väheks, teab keegi?

Tee parem 3 seeriat korraga, kuid mitu erinevat harjutust ühel päeval: näiteks lamades surumine, kaldpinnal surumine ja rööbastel surumine. Lendamise harjutusi ei tohi teha suurte raskustega, kuna need väga vigastuste ohtlikud harjutused. Kui kurnata lihased nii tugevalt ära nagu sul plaanis on, siis on väga oluline, et neid venitataks rohkem kui tavaliselt. Lihastel tekib ülekoormuse ilmnemisel lühenemine. Peaksid tegema õlalihaseid sama tihedalt, kuna need on enamus rinnalihaste harjutuste tegemise kestel suure koormuse all ning nende kehvem vorm on päris tihe vigastuste allikas. Eriti oluline on eesmiste õlalihaste arendamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tee parem 3 seeriat korraga, kuid mitu erinevat harjutust ühel päeval: näiteks lamades surumine, kaldpinnal surumine ja rööbastel surumine. Lendamise harjutusi ei tohi teha suurte raskustega, kuna need väga vigastuste ohtlikud harjutused. Kui kurnata lihased nii tugevalt ära nagu sul plaanis on, siis on väga oluline, et neid venitataks rohkem kui tavaliselt. Lihastel tekib ülekoormuse ilmnemisel lühenemine. Peaksid tegema õlalihaseid sama tihedalt, kuna need on enamus rinnalihaste harjutuste tegemise kestel suure koormuse all ning nende kehvem vorm on päris tihe vigastuste allikas. Eriti oluline on eesmiste õlalihaste arendamine.

Õlga teen muidu koguaeg, see nädal jääb lihtsalt kõik muu tegemata. Aga äkki soovitad või teed väikse näidis kava mis harjutusi teen see nädal?

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×