Jump to content
suitsupakk

Millist stiili soovitate?

Recommended Posts

On plaanis sügisest alustada mingi aeroobika liigiga, kuid neid on nii palju, et ei teagi, mida valida. Olen 16 aasatne tütarlaps ja trenni teeksin selleks, et alguses kaotada reitelt (!) ja veidi ka pepult üleliigset rasva ning hiljem ennast veel edasi liigutada vormis hoidmise ja hea enesetunde nimel. Kõhuga nagu probleemi pole ja trennis käiksin 2x nädalas. Mida oskate soovitada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis sa bodypumpist arvad? :lol: rasva ei ole võimalik kaotada alguses ühelt piirkonnas, siis teiselt jne. rasv kaob igalt poolt ühtlasena ja sinna kus kõige kergemini tuleb, kaob kõige raskemini.

Muudetud kasutaja bumer325i poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaalusin alguses bodypumpi, aga siis hakkasin shapingu poole kiskuma. Kardan hirmsasti lihast kasvatada, sest jalgrattasõiduga on reitele juba omajagu seda ka kogunenud. Samas shaping tundub selline liiga võimlemine. Äkki peaks rohkem liikumist olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaalusin alguses bodypumpi, aga siis hakkasin shapingu poole kiskuma. Kardan hirmsasti lihast kasvatada, sest jalgrattasõiduga on reitele juba omajagu seda ka kogunenud. Samas shaping tundub selline liiga võimlemine. Äkki peaks rohkem liikumist olema?

Ära karda lihast kasvatada, enamasti naised kardavadki, et kui hantlitega tegemist on, siis paari kuu pärast oled juba lihamägi, aga see pole nii :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma lugesin, kuidas keegi kuskil kirjutas, et käis paar kuud bodypumpis ja jalalihas kasvas mühinal. :lol:

Võigas. Ma olen 4 aastat käinud (mõnikord e kuuajaline paus ka olnud) ja ei saa öelda, et lihast juurde oleks tulnud BP pärast. Jõuvastupidavuse mõttes on loomulikult seis oluliselt parem kui varem. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma lugesin, kuidas keegi kuskil kirjutas, et käis paar kuud bodypumpis ja jalalihas kasvas mühinal. :lol:

Mis mõne jaoks kohutavalt suur lihas, see teisele lihtsalt trimmis jalg. Kui paari kuuga lihas mühinal kasvaks, miks siis lihasekasvatajad ikka veel jõusaalis rassivad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×