Jump to content
Mizar

Õige treenimine

Recommended Posts

Tere!

Olen 24 aastane naine. Fitnessiga olen tegelenud pool aastat (aasta algul jäi kuu vahele). Trennis käin 3x nädalas ca 2-2,5 tundi korraga. Treeningut alustan soojendusega 20 min rattal või jooksen. Siis hakkan pihta: jalad, kõht, selg, käed. Kõike 4x 20. Kõhulihaseid teen seni kuni jaksan, viimaseni välja. Kuna mulle teeb muret minu liigne söömisehimu (pikkus 171cm, kaal 65 kg) ning natuke ümaram kõht,kui sooviksin, siis tellisin toote S 55, mida siis peaks võtma 2 korda päevas (hommikul tühja kõhu peale ja enne trenni !?).

Ja ikka on mul tunne, et teen midagi valesti! Oleksin soovinud mingit treeningplaani ja kontrolli oma kalorite üle, mida sisse söön. Mõnikord tunnen, et äkki pingutan trenniga üle, sest trennist tulen koju ikka vääga läbi ja juba õhtul valutavad kõik kohad. Ja söömisega on ka nii nagu on. Üks päev õgin ikka kõike mis juhtub, siis tulevad süümekad ja üritan istuda dieedil (mis ei tule tavaliselt välja). Ei ole harjunud ennast näljutama ja ei tea ka kuidas oma söömist kontrolli alla saada.

Oskate nõu anda???

:lol:

D.P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näljutada ennast ei tohigi, tuleb korralikult toituda, siin on väga palju teemasid toitumise kohta, vaata foorumis ringi, kasuta otsingut!!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Olen 24 aastane naine. Fitnessiga olen tegelenud pool aastat (aasta algul jäi kuu vahele). Trennis käin 3x nädalas ca 2-2,5 tundi korraga. Treeningut alustan soojendusega 20 min rattal või jooksen. Siis hakkan pihta: jalad, kõht, selg, käed. Kõike 4x 20. Kõhulihaseid teen seni kuni jaksan, viimaseni välja. Kuna mulle teeb muret minu liigne söömisehimu (pikkus 171cm, kaal 65 kg) ning natuke ümaram kõht,kui sooviksin, siis tellisin toote S 55, mida siis peaks võtma 2 korda päevas (hommikul tühja kõhu peale ja enne trenni !?).

Ja ikka on mul tunne, et teen midagi valesti! Oleksin soovinud mingit treeningplaani ja kontrolli oma kalorite üle, mida sisse söön. Mõnikord tunnen, et äkki pingutan trenniga üle, sest trennist tulen koju ikka vääga läbi ja juba õhtul valutavad kõik kohad. Ja söömisega on ka nii nagu on. Üks päev õgin ikka kõike mis juhtub, siis tulevad süümekad ja üritan istuda dieedil (mis ei tule tavaliselt välja). Ei ole harjunud ennast näljutama ja ei tea ka kuidas oma söömist kontrolli alla saada.

Oskate nõu anda???

:lol:

D.P.

No näiteks Hr.Rotter i Näidismenüü.

Hommikusöök: omlett singi, tomatite ja avokaadoga, kohv 35% vahukoorega ja ilma suhkruta või tatrapuder 80% võiga, 2 tk. muna, lillkapsas, kohv kookospiimaga ilma suhkruta

Lõuna: grillkana nahaga ( üldse lihatoidud) rohelise salatiga, milles on oliiviõli

Õhtu: ahjus küpsetatud lõhe (üldse kalatoidud), röstitud spargliga või brokkoliga.

Ja loe see ka läbi, siis küsi uuesti http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3105

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen küll n00b, aga miks kõht kohe teisena tuleb (ja kuni nõrkemiseni)? Kas mitte poleks: selg, käed, jalad ja siis kõht operatiivsem? Soovitatav on ka iga harjutuse vahel teha venitusi (igale lihasele, millega tegeled, vastav venitus, venituspank siin lehel abiks). Peale trenni, proovi tarbida "taastus sheiki", täidab kulutatud energia ning toidab keha, mis omakorda hoiab ära stressi ning osaliselt ka hilisemat jõuetust.

Oma kaloreid ja päevast toitumist aitab organiseerida ehk dietoloog.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×