Jump to content
ahmina

19a neiu trimmi

Recommended Posts

Olen endine buliimik/anoreksik. Pikkust on 170cm ja paar kuud tagasi kaalusin 47 kg. Naiselikke vorme on 0. Rinda pole. olen 19. Otsustasin saada naiseks. :rolleyes: Sõin 2 kuud meeletud kogused ja 3x rohkem kui peaks. 300g Raffaellokarp õhtul kell 10 oli tavaline. Iga päev küpsetuasin suure plaaditäie kooki/saia ja sõin kõik ise ära. Päevas sain vabalt üle 3000 kcal, samas kui trenni ei viitsind teha.

TULEMUS: rinda pole ikka, kuigi nüüd võiks vansueks pakkkuda juba 11 aastat. Ikkagi edasiminek, Tagumik on suurem. Paljud püksid on kitsaks jäänud. Aga kõht on punnis. Ma söön ka palju marju, millest võivad need gaasid ka tingitud olla. Nüüd tahaksin oma flat stomach´it tagasi. Aga kui ma hakkan jälle omatoitu piirama kusagil 1400 kcal´ini päevas siis kaob viimanegi kumerus jälle ära ja olen jälle kui pikk peenike puulatt. Mida teha?

kuidas saada sellist figuuri?

Visit My Website

Hetkel on selline seis: pikk, kõht on punnis ja ulatub ette, käed peenikesed, tagumik paks ning rinda praktiliselt polegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja juba tänase hommikusöögiga sain ligi 1100kcal.

Sõin: kausi mannaputru, klaas tomatimahla, 2 viilu musta leiba, 2 viilu juustu (26%), 2 viilu Hansa sepikut, 5viilu kurki, 2 klaasi metsamarjajogurtit (2%)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et sattusid kohe nii hoogu, et tegid 4 teemat:)

http://woman.delfi.ee/tervis/tervis/articl...87&l=wwoman

Oma keha saad muuta mitte nälgides, või rämpssüsivesikudieedil (koogid ja raffaellod seda on) rasva kogudes, mis su jutust lähtuvalt armastab just su keha keskmist piirkonda, vaid treenides keha ühtlaselt jõusaalis ja toitudes normaalselt. Tulemused ei tule kiiresti, aga tulevad kindlalt.

Muudetud kasutaja stumpa poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et peaksid otse pöörduma toitumise- ja treeningspetsialistide poole, kes omaksid kogemust sinuga sarnaste muredega inimestega - kahjuks ei ole kursis kuidas siin foorumis käivatega on.

Kas buliimiast aitas sul vabaneda psühholoog/psühhiaater?

Tihti jääb peale nendest haigustest vabanemist pikaks ajaks alles veel üks sümptomitest - keha väärtaju. Kui lugeda, kuidas end kirjeldad, siis tekib kahtlus, et sa ei ole veel sellest päris vaba. Tekib tahtmine küsida pilte sinust endast, et näha, kas kirjeldus tõele vastab, aga samas tean, et ilmselt arvad samuti, et pole väga hea mõte neid praegu avalikku netifoorumisse üles riputada.

Oled väga tubli, et oled söömishäirest võitu saanud ning kindlalt otsustanud see enda selja taha jätta.

Edu!

P.S. Palu mõnd moderaatorit, et ta su teised teemad ära kustutaks - piisab ühest küll, mille all arutelu tekib.

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakka normaalselt toituma :rolleyes: mainiks veel ära, et naistel on alakõht esimene, kuhu rasv hakkab tekkima, rinnad on viimased ja rasvapõletamisel toimub protsess täpselt vastupidi.

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei käinud kuskil psühholoogi juures. teen vaikselt isetegevust. ma pole nii avatud inimene, et silmast silma sellest rääkida. Kogu see minu dieeditamisjama saigi alguse soovist saada nö flat stomach, mis mul oli ka olnud, kuid nii 16 aastaselt võtsin 10 kg juurde ja see kõik ehmatas mind (olin siis 57 kg). Muidugi rinda polnud mul ka siis, kuid igatahes olid nad veidikenegi suuremad kui dieeditamise ajal ja pärast seda. Muidugi vaimsest ja füüsilisest kurnatusest ei maksaks rääkidagi. Vanust just nagu oleks juba, et ei suutnud enam ennast näha lapse kehaga. Seepärst ka kaalus juurdevõtt 7 kg tänaseks.

aga pilti pole vaja minu kehast saata, sest see vastab täpselt minu kirjeldusele: 170cm, 53 kg, ülevalt peenike (käed ja olematu rind, kondine kael), keskosa punnis ja kõht etteulatuv (nõgus selgroog)ning alumine osa on normaalne. Midagi sarnast:

http://images.google.ee/imgres?imgurl=http...m%3D1%26hl%3Det

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida arvate sellest suure palliga treeningust. Kas see on tõhus?

Muidu püüan nädalas mõned korrad jooksmas käia ja teen ka aeroobikat, kuid seda harva ja ise videomaki ees. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen endine buliimik/anoreksik. Pikkust on 170cm ja paar kuud tagasi kaalusin 47 kg. Naiselikke vorme on 0. Rinda pole. olen 19. Otsustasin saada naiseks. :angry: Sõin 2 kuud meeletud kogused ja 3x rohkem kui peaks. 300g Raffaellokarp õhtul kell 10 oli tavaline. Iga päev küpsetuasin suure plaaditäie kooki/saia ja sõin kõik ise ära. Päevas sain vabalt üle 3000 kcal, samas kui trenni ei viitsind teha.

TULEMUS: rinda pole ikka, kuigi nüüd võiks vansueks pakkkuda juba 11 aastat. Ikkagi edasiminek, Tagumik on suurem. Paljud püksid on kitsaks jäänud. Aga kõht on punnis. Ma söön ka palju marju, millest võivad need gaasid ka tingitud olla. Nüüd tahaksin oma flat stomach´it tagasi. Aga kui ma hakkan jälle omatoitu piirama kusagil 1400 kcal´ini päevas siis kaob viimanegi kumerus jälle ära ja olen jälle kui pikk peenike puulatt. Mida teha?

kuidas saada sellist figuuri?

Visit My Website

Hetkel on selline seis: pikk, kõht on punnis ja ulatub ette, käed peenikesed, tagumik paks ning rinda praktiliselt polegi.

Siin pole küll tõesti hetkel midagi soovitada, kui telli endale toitumis ja treeningkava. Et taastada algul oma lihased, mis said su näljutamisega tugeva põntsu. Kui toitumine on paigas ja regulaarne, siis kaob ka see punnis kõht. Treeninguks soovitaks siiski jõusaali. Veel parem, mine ise kohale ja kohtu mõne treeneriga :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei käinud kuskil psühholoogi juures. teen vaikselt isetegevust. ma pole nii avatud inimene, et silmast silma sellest rääkida. Kogu see minu dieeditamisjama saigi alguse soovist saada nö flat stomach, mis mul oli ka olnud, kuid nii 16 aastaselt võtsin 10 kg juurde ja see kõik ehmatas mind (olin siis 57 kg). Muidugi rinda polnud mul ka siis, kuid igatahes olid nad veidikenegi suuremad kui dieeditamise ajal ja pärast seda. Muidugi vaimsest ja füüsilisest kurnatusest ei maksaks rääkidagi. Vanust just nagu oleks juba, et ei suutnud enam ennast näha lapse kehaga. Seepärst ka kaalus juurdevõtt 7 kg tänaseks.

aga pilti pole vaja minu kehast saata, sest see vastab täpselt minu kirjeldusele: 170cm, 53 kg, ülevalt peenike (käed ja olematu rind, kondine kael), keskosa punnis ja kõht etteulatuv (nõgus selgroog)ning alumine osa on normaalne. Midagi sarnast:

http://images.google.ee/imgres?imgurl=http...m%3D1%26hl%3Det

No kui sul ei ole kunagi buliimiat ega anoreksiat diagnoositud, siis sa ei saa ka öelda, et sul on see olnud...

Ja kui sa hoolega loeksid mu postitust, siis saaksid aru, et justnimelt on vaja pilti MITTE kirjeldust, sest isegi tervete naiste puhul ei lange tihti need kaks asja kokku, ükskõik kui väga ka seda kinnitatakse. Taju lihtsalt on selline.

Mis puutub sinu esitatud Heidi Klumi (!) pilti, siis on ta sellel pildil IGALT POOLT ekstreemselt kõhna s.h. kõhust.

See, et sa puberteedieas juurde võtsid, see on normaalne ja füsioloogiline paratamatus ja nii peabki.

See, mis on "normaalkaal" , et mis kaalu juures teatava pikkusega inimesed ilusad, terved ja sportlikud välja näevad on üsna suuresti kõikuv.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõepoolest, nagu Jrx juba kirjutas, inimene tajub oma keha sageli vääralt. Kusjuures: enamasti, et mitte öelda alati on nii, et mida enam inimene on mures oma väljanägemise pärast, seda moonutatum on tema kujutlus oma kehast, selle väljanägemisest.

Kui on soov muuta oma keha, tuleb selleks kasutada õigeid vahendeid. NB! Süsivesikute piiramatu söömine seda ei ole (ebatervislik ja ebarahuldav tulemus).

Esimesed näpunäited toitumise muutmiseks: vähem süsivesikuid (eriti tuleb kärpida magusa söömist); rohkem täisväärtuslikku valku ja rasva. Ja vett tuleb juua nii, et janu ei tekikski, st ennetad janu. Samas ei ole mõtet ka vägisi meeletutes kogustes vett sisse kallata. Peaasi, et ei teeks viga (nagu paljud teevad) ja kärbivad vee joomist "lameda kõhu" vms. saavutamiseks. Ja kindlasti söö erinevaid juurvilju ja toorsalateid.

Treeningu koha pealt- võid käia jooksmas (soovitaks siiski aeroobse poole pealt pigem jalgratast, ujumist, või tõepoolest jooksmist pehmel pinnasel, kõndi...) ja teha muud aeroobset tegevust, kuid püsivamate muudatuste saavutamiseks soovitaks selle kõrval siiski ka anaeroobset treeningut-jõusaal. Ja pole vaja karta, et liigselt lihaseliseks muutud: see ei ole lihtne, isegi kui sa seda tahaksid.

Puhkamise külje pealt: maga (püüa sisse viia kindel režiim) ööpäevas vähemalt 8 tundi, veel parem kui 9-10 tundi.

Need on esimesed juhtnöörid, kuid nendest ei piisa. Vaja on teada, kui palju, mida ja millal teha, süüa jne. Kuid eelpool kirjeldatud lähtepunktid saad võtta aluseks edasiseks tegutsemiseks ja info otsimiseks. Võid muidugi ka siinsamas foorumis edasi uurida-küsida, kuid kui võimalik, pöördu profesionaali(de) poole: treeningu ja toitumisspetsialist. Psühholoogi poole soovitaks samuti kindlasti pöörduda, et võimalik toitumishäire välja selgitada või su kahtlused selles osas ümber lükata.

Tervist soovides

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen endine buliimik/anoreksik. Pikkust on 170cm ja paar kuud tagasi kaalusin 47 kg. Naiselikke vorme on 0. Rinda pole. olen 19. Otsustasin saada naiseks. :rolleyes: Sõin 2 kuud meeletud kogused ja 3x rohkem kui peaks. 300g Raffaellokarp õhtul kell 10 oli tavaline. Iga päev küpsetuasin suure plaaditäie kooki/saia ja sõin kõik ise ära. Päevas sain vabalt üle 3000 kcal, samas kui trenni ei viitsind teha.

TULEMUS: rinda pole ikka, kuigi nüüd võiks vansueks pakkkuda juba 11 aastat. Ikkagi edasiminek, Tagumik on suurem. Paljud püksid on kitsaks jäänud. Aga kõht on punnis. Ma söön ka palju marju, millest võivad need gaasid ka tingitud olla. Nüüd tahaksin oma flat stomach´it tagasi. Aga kui ma hakkan jälle omatoitu piirama kusagil 1400 kcal´ini päevas siis kaob viimanegi kumerus jälle ära ja olen jälle kui pikk peenike puulatt. Mida teha?

kuidas saada sellist figuuri?

Visit My Website

Hetkel on selline seis: pikk, kõht on punnis ja ulatub ette, käed peenikesed, tagumik paks ning rinda praktiliselt polegi.

Püüan ka abiks olla. jäi silma selline teema delfis : http://woman.delfi.ee/tervis/tervis/articl...87&l=wwoman

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No see pall on selline lõbus asi:) Ja mobiilsuse ja koordinatsiooni ja oks hea. Aga rohkem selline mänguasi, mitte kõige elementaarsem treeningvahend.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas sulle aeroobika meeldib? Proovi näiteks BodyPump trenni, kus on ühendatud jõud, vastupidavus ning rasvapõletus. Naisterahvastel paljudel pole püsivust ainult jõutrenni teha. Seega BP on alternatiiv hoogsamale jõutreeningule. Saad oma lihaseid voolida ning samas ebasobivatest kohtadest rasva põletada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×