Jump to content
rms

No kohe üldse ei kasva...

Recommended Posts

Et siis lugu selline,nüüd juba 3 kuud täis jõusaalis täpsemalt,ning käed suht koht väga peenikesed...

trenni teen korralikult,3 x nädalas,aeroobne lisaks jms,taastun korralikult,sõõn korralikult...

Igapäev magan üle 8 h enne kui tööle asun...

Valku söön päevas üle 200 grammi,rasva alla 70-80...kaloraas 3000-3500 toitumine korras...

Aga lihtsalt käed ei ole kasvanud 3 kuuga sentimeetridki...

biits endiselt 31 cm suht väike...ning käsivars 28 cm...

Võtame näiteks tänase toitumiskava ..(täna oli kalapäev:D).

Kell 7 tuunikala õlis 50 valk pea 20 rasv...

kell 10 tuunikala õlis 50 valk pea 20 rasv ja 2 tomatit

kell 13:00 paiku tuunikalavees ja virsik 50 valk rasv olematu

kell 16:00 kodujuust rasvatu 36 valku rasv olematu

Kell 19:30 sheik 40 valku rasv olematu

kell 21:00 paiku 70 g liha,100 g toorsalatit ja alla 100 g katruliputru...

Siit tuleb kokku lausa 225-250 valku päeva kohta ja rasva norm ka täis,biitsile teen 4 harjutust ...

Ennem seda kolme kuud muidugi tegin ka 2 a jõutreeningut aga mitte sellist ja toitumine polnud ka korras...

Nüüd kolme kuuga nagu igalepoole mõjale kasvab,aga lihtsalt kätte ei lähe mitte millimeetridki ,et milles võib probleem olla?Teadjad mehed on rääkinud,et vb asi ületreeningus vms ja vajab rohkem puhkamist...

Iga jõutrenni tagant on mul 2 vabapäeva ja selle ajaga taastub mul kõik totaalselt ära...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oi issand,ma sain süsivesikuid juba täna 2 l mahlast sa nii pea 200 pluss muud juur ja puuviljad,enamasti ma söön rohkem juur ja puuvilju aga täna lihtsalt oli priske kalapäev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et siis lugu selline,nüüd juba 3 kuud täis jõusaalis täpsemalt,ning käed suht koht väga peenikesed...

trenni teen korralikult,3 x nädalas,aeroobne lisaks jms,taastun korralikult,sõõn korralikult...

Igapäev magan üle 8 h enne kui tööle asun...

Valku söön päevas üle 200 grammi,rasva alla 70-80...kaloraas 3000-3500 toitumine korras...

Aga lihtsalt käed ei ole kasvanud 3 kuuga sentimeetridki...

biits endiselt 31 cm suht väike...ning käsivars 28 cm...

Võtame näiteks tänase toitumiskava ..(täna oli kalapäev:D).

Kell 7 tuunikala õlis 50 valk pea 20 rasv...

kell 10 tuunikala õlis 50 valk pea 20 rasv ja 2 tomatit

kell 13:00 paiku tuunikalavees ja virsik 50 valk rasv olematu

kell 16:00 kodujuust rasvatu 36 valku rasv olematu

Kell 19:30 sheik 40 valku rasv olematu

kell 21:00 paiku 70 g liha,100 g toorsalatit ja alla 100 g katruliputru...

Siit tuleb kokku lausa 225-250 valku päeva kohta ja rasva norm ka täis,biitsile teen 4 harjutust ...

Ennem seda kolme kuud muidugi tegin ka 2 a jõutreeningut aga mitte sellist ja toitumine polnud ka korras...

Nüüd kolme kuuga nagu igalepoole mõjale kasvab,aga lihtsalt kätte ei lähe mitte millimeetridki ,et milles võib probleem olla?Teadjad mehed on rääkinud,et vb asi ületreeningus vms ja vajab rohkem puhkamist...

Iga jõutrenni tagant on mul 2 vabapäeva ja selle ajaga taastub mul kõik totaalselt ära...

Valku palju. Kasvamiseks on vaja ka süsivesikuid, ülla-ülla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lisaks ka sinna siis need süsivesikud ,mis ma eile tarbisin 2 l largo õunamahla pea 200 süsivesikut,siis 100 grammi kapsa,porgandi anasassi salatit,2 tomatit ning 1 virsik ning muust pudi padist lisa,liiter piimast :rolleyes: sheik 50 Eile sain isegi selle koguse täis üle 400a...

Eile oli rohke kalapäev,sp polnud eriti juur ja puuvilju ,muudel päevadel kui rohkem kodujuustu siis on toorsalat alati kõrval jms...

Valgu,süsivesiku,rasva ja kaloraasi saan täis,trenn võtab järgmine päev isegi lihasevalusaks päevaks isegi mõnikord ülejärgmisel päeval tunda...

Jalad,keha jms kasvab ainult käed ei kasva sentimeetridki,sp tegingi teema,et milles probleem võib olla :angry:

3 kuuga peaks ju midagi ikka kätte ka kasvama...

jalga on kasvanud üle 5e cm,säärde üle 5e cm,rinda mõned cm,kael trapets kõige arenenumad kohad...

Näiteks pilt kaelast ja trapetsist : http://img225.imageshack.us/my.php?image=ladgz9.jpg .

Samas ,kui ma käe pildi paneks,ei saaks arugi,et trenni oleks tehtud...

Ja muidugi ennem seda 3 kuud jõusaali olen teinud 2 a poksi,seal sai ka jõutrenni jms tehtud aga toitumine jms siis polnud ega lihasmass ega miski nii oluline...

Trenn oli mul 5-6 x nädalas...mille jooksul mõõdud muidugi aina kahanesid ja ka kaal:D

Muudetud kasutaja rms poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega ainult suhkru söömisega suureks ei saa - pean silmas mahla joomist, vajad ka liitsüsivesikuid (kõik pudruhelbed, leib, kartul, riis,pasta jne.)

Toit peab olema mitmekesine ja tasakaalus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks kõik arvavad et käed arenevad siis kui harjutusi ainult biitsepsile teevad? need special käte harjutused on pigem teisejärgulised. jõutõmmet tee. kükke tee. T kangi tõmbeid tee ette ja taha. kui jõuad tee lõuatõmbeid. erilist vahet pole mida sa sööd kuna oled algaja- 200 -250 g valku söövad päevas MEHED, kellel on PUHAS lihasmass, ja kes kaaluvad 100 kg, ala rasvaprotsendiga 6! ma ei tea mis sinu rasva% on aga sulle piisaks ~150 g valgust päevas. vähem rõhku söömisele - rohkem trennile! mida paremaks saad seda rohkem järgi söömist

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks kõik arvavad et käed arenevad siis kui harjutusi ainult biitsepsile teevad? need special käte harjutused on pigem teisejärgulised. jõutõmmet tee. kükke tee. T kangi tõmbeid tee ette ja taha. kui jõuad tee lõuatõmbeid. erilist vahet pole mida sa sööd kuna oled algaja- 200 -250 g valku söövad päevas MEHED, kellel on PUHAS lihasmass, ja kes kaaluvad 100 kg, ala rasvaprotsendiga 6! ma ei tea mis sinu rasva% on aga sulle piisaks ~150 g valgust päevas. vähem rõhku söömisele - rohkem trennile! mida paremaks saad seda rohkem järgi söömist

Khm..ma pole väitnud kuskil,et ma teen ainult biitsi :rolleyes:

Ma teen terve keha läbi,kõik kükid,kõik jõutõmbed :angry: keha areneb...

Käevarred,triits,biits kõik teen läbi 3-4 harjutust,kuid vot,sp ma just teema tegingi,kuna nad ei arene peale sellist rasket treeningut ega õgimist mitte millimeetridki :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovi vähem harjutusi teha. tihtipeale piisab 1-2 harjutusest, kõrge intevsiivsusega ja nii 6-8 seeriat

3 seeriat 7 kordust kõike, suure intevsiivsusega nii 5 sekki 1 kordus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla peaksid siis käsi kaks korda nädalas tegema hakkama. Üks päev kerge käsi , teine päev raske käsi

Võtame näiteks selle nädala kava :

esmp rind,triits ,käsivarred.

kolmap:aeroobne

neljap ülaselg,alaselg,kael,õlad.

pühap jalg,biits .

Iga trennipäev saavad käed korralikult,nii rinna,triitsa ja käsivarte päeval kui ka seljapäeval jõutõmbe ja õlgade tegemisega ning ka loomulikult biitsa päeval...Pole lisa vast vaja :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×