Jump to content
munari

Toitumiskava

Recommended Posts

Hetkel küsin siis,et tegin omale toitumiskava ja soov on lihasmassi kasvatada ja kõhupealt rasvast lahti saada just alumisest.

ANDMED: vanus 22 ,pikkus 172 cm kaal 78.8kg jõusaalis olen käinud 3 aastat

Töötan soomes ja töö päeva algus kell 7.00 ja lõpp kell 15.30 pausid kell 9.00 lõuna kell 11.00 ja paus kell 14.00

trenn 3 korda nädalas, iga kord peale trenni 30min aeroobset rattal ja kord nädalas metsa jooks 4 km)

1 toit: kell 5.50 5 muna valget,kohv meega, 2 täis tera leiba (söögipeale vitamiinid ,mineraalained ja toidulisandid,C-vitamiin,E-vitamiin,omega 3,Flavonoid,Carotenoid,)

2 toit kell 9.00 karp tuunikala 2 täisteraleivale peale , 1 banaan (tuunikala karp on 80 g milles 100 g kohta 29 valku ja rasava 9)

3 toit lõuna 200 g kana rinda kõrvale alati tatar või kartul, mõru tee,rohelist salatit 100g ja alati 1õun

4 toit kell 14.00 tavaliset kas 500ml rasvata piima

5 toit enne trenni ehk siis 15.30 kerge valgu sheik milles 20 g valku ja süsikaid 40 ja ammustan veel ühe õuna ja trenn algab kell 16.00

peale trenni võtan ( Serius mass 1 kulp sisaldab üle 100g süikaid ja 20 g valku)

6 toit peale sheiki tunnike 50 g keedu tatar ja 5 muna valget.

ja magama lähen alati kell 22.00 olen vähemalt üritanud nii minna.ning enne magama minekut võtan 3 Kal-Mag Plus D tabletti mis tekitb hea une kuna magneesium on rahustava toimega.

Aga sooviks siis sõbralike vastu väiteid kas teen midagi õieti valesti.eesmärk on ikka ilus puhas lihas välja tuua ja ilusad kõhulihased ülemised on nagu olemas aga all on rohkem rasva.

:lol:

Muudetud kasutaja munari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sul menüüs rasvu pole. Kas kardad neid we :lol:

Tegelikult kui aus olla, siis kardan rasvu, aga olen lugenud küll artikkleid ja foorumeid ja selleks lisasin tuunikala õlis kas üks tops on vähe? Ma olen lugenud foorumitest, et soovitatakse suurendada rasvasi aga kuidas on see loogiline ,kui ma tahan rasvu põletada ja saada natuke kuivemat lihasmassi,siis ei tohiks ju rasvu palju olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult kui aus olla, siis kardan rasvu, aga olen lugenud küll artikkleid ja foorumeid ja selleks lisasin tuunikala õlis kas üks tops on vähe? Ma olen lugenud foorumitest, et soovitatakse suurendada rasvasi aga kuidas on see loogiline ,kui ma tahan rasvu põletada ja saada natuke kuivemat lihasmassi,siis ei tohiks ju rasvu palju olla.

Loe siit, kuidas see loogiline on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga nüüd hetkel ei oskagi öelda millisele päeva poolele peaks rasvasi lisama ,kuna minu töö ei ole füüsiline aind autoga sõitmine ja kõndimist. aga treeningud alati tund ja 30 mint aeroobset.Olen lugenud ,siin neid foorumeid ja artikleid palju ,aga kõik on induviduaalne ja peaks ika mõnel spetsialistil toitumiskava koostada. Aga siin kohel tekkib selline küsim ,et kõik spetsialistid koostavad oma moodi kava ,,aga soov oleks et kui kirjutan nimekirja toitutest mida söön ja kõige enam tahaks menüüse kas oleks võimalik nii koostada. Sest selline probleem et töötan Soomes ja siin põhiline mida siit ostan on muna , piima,tuunikala,tatar need põhilised mida söön ja lõunaks luban kana rinda.ülejäänd kraam eestist kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui su eesmärgiks on rasvast vabaneda, siis milleks sulle 6 toidukorda :D Piisava rasva juures aitaks sulle 3 toidukorrast küll. Ära aja oma elu keeruliseks selle toiduga jändamisega :lol:

Rasvast tahan lahti saada,aga ei taha kaotada lihasmassi oopiski surendad lihasmassi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvast tahan lahti saada,aga ei taha kaotada lihasmassi oopiski surendad lihasmassi.

Mõlemat korraga on suht raske teha. Milleks sulle see massikas, kui ise tahad rasvast vabaneda, seal hirmus palju süsikaid. Kui rasva% saad kontrollialla, siis kasvata lihast edasi. Võta oma menüüst süsikaid vähemaks ja lisa rohkem rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõlemat korraga on suht raske teha. Milleks sulle see massikas, kui ise tahad rasvast vabaneda, seal hirmus palju süsikaid. Kui rasva% saad kontrollialla, siis kasvata lihast edasi. Võta oma menüüst süsikaid vähemaks ja lisa rohkem rasvu.

Ok, ma asendan trenni järgse sheigi puhta valguga,aga valgu koguse jätan samaks,aga kas sa osad soovitada rasvau mida kuhu asendada,kas nii näiteks et hommikul jätan täistervavilje leiva ära ja selle asemel teelusikas külmpressitud oliiv õli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juhe on mul selle toitumise kohapealt koos. ,et siin räägitakse 3 korrast toitumisest ja 6 korrast ma ise olen kogu aeg jälgind 5 kuni 6 korda söömist ja kuskil üle aasta olen seda jälgind aga rasva protsent on sama ja kõhulihased pole väljas.Või peaks tõesti tellima toitumis kava ja kui tellida siis kellelt soovitate. tahaks ika 4 kuni 5 korra kava.ja eesmärk saada kõhult rasv lahti ja kasvatada lihasmassi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, ma asendan trenni järgse sheigi puhta valguga,aga valgu koguse jätan samaks,aga kas sa osad soovitada rasvau mida kuhu asendada,kas nii näiteks et hommikul jätan täistervavilje leiva ära ja selle asemel teelusikas külmpressitud oliiv õli.

Kui su kaalu vaadata, siis pakun, et sul seda rasva vast eriti pole. Peale trenni koksis võid ikka süsikaid kasutada, kuid võta neid vähemaks. Hommikul söö oma munad ikka koos kollasega. Saad ka sealt juba rasva juurde ja palju muid kasulike aineid.Kui tahad kasutada rohkem toidukordi, siis pakun, et sulle peaks treeningvabadel päevadel 4 toidukorrast piisama. Trenni tehes lisandub siis koks. Mina soovitaks nii vähemalt. Leiva asemel soovitaks ommikul näiteks õuna või mõni muu puuvili.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piima joo ka ikka rasvast :lol:

piim on hea asi seda joon küll.

Kõige suurem mure on just see (kõhu) probleem. see alumine rasv ei meeldi kohe üldse.Küsin sinult seda, et mida sa arvad sellest ,et ma olen teinud ka ühe korra nädalas ühe spinnigu treeningu ,et siis tund jõutreening ja kohe otsa 45 min spinning?

Kas on mõtet või piisab lihtsalt 30 minutist aeroobsest, rattast- või jooks?

Muudetud kasutaja munari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
juhe on mul selle toitumise kohapealt koos. ,et siin räägitakse 3 korrast toitumisest ja 6 korrast ma ise olen kogu aeg jälgind 5 kuni 6 korda söömist ja kuskil üle aasta olen seda jälgind aga rasva protsent on sama ja kõhulihased pole väljas.Või peaks tõesti tellima toitumis kava ja kui tellida siis kellelt soovitate. tahaks ika 4 kuni 5 korra kava.ja eesmärk saada kõhult rasv lahti ja kasvatada lihasmassi.

Söö kolm korda päevas ja vähenda menüüs süsivesikuid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
piim on hea asi seda joon küll.

küsin sult ka seda ,et ma olen teind ka korra nädala ühe spinnigu treeningu ,et siis tund on jõutreening ja kohe otsa 45 mint spinningut see põletab rämedalt rasvasi.

Küsimus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

OK! Aga ma küsin muna kohta,et kui ma päevas söön kümme muna, hommikul 5 (hetkel on 3 nendest tervet) ning õhtul peale trenni. 5 munna tatraga ilma kollasteta ja sinna lisan veel hapukoort. Küsimus on selle, et kui ma nüüd sööksin hommikul ära 5 tervet muna siis tuleks selle arvelt rasvu päris korralikult ja äkki on see mul probleem kõhult rasva lahti saamisest?

Võtke rahulikult,kuna olen suht algaja siin ja tahan ennast toitumis alaselt kõvasti harida ja leida omale selle parima mis sobiks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OK! Aga ma küsin muna kohta,et kui ma päevas söön kümme muna, hommikul 5 (hetkel on 3 nendest tervet) ning õhtul peale trenni. 5 munna tatraga ilma kollasteta ja sinna lisan veel hapukoort. Küsimus on selle, et kui ma nüüd sööksin hommikul ära 5 tervet muna siis tuleks selle arvelt rasvu päris korralikult ja äkki on see mul probleem kõhult rasva lahti saamisest?

Võtke rahulikult,kuna olen suht algaja siin ja tahan ennast toitumis alaselt kõvasti harida ja leida omale selle parima mis sobiks.

süsivesik on probleem, mitte rasv , päevas söö vähemalt 100g rasvu, mina üle 4 munakollase päevas ei soovita, kolesterool ja loomne rasv ikkagi - hea kolesterool ju ? kolesterool on kolesterool.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
süsivesik on probleem, mitte rasv , päevas söö vähemalt 100g rasvu, mina üle 4 munakollase päevas ei soovita, kolesterool ja loomne rasv ikkagi - hea kolesterool ju ? kolesterool on kolesterool.

Ei ole olemas head ja/või halba kolesterooli. Kolesterool on steroid, ilma milleta meid ei oleks olemas. Kolesteroolil pole mingit seost südame- ja veresoonkonnahaigustega.

Muudetud kasutaja anelka poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus on selle, et kui ma nüüd sööksin hommikul ära 5 tervet muna siis tuleks selle arvelt rasvu päris korralikult ja äkki on see mul probleem kõhult rasva lahti saamisest?

Võtke rahulikult,kuna olen suht algaja siin ja tahan ennast toitumis alaselt kõvasti harida ja leida omale selle parima mis sobiks.

Sinu peamine probleem on paaniline hirm rasvade ees ja süsivesikutega liialdamine.

Tahan end harida?

Otsing->Fred Antson->loe

Ja vat kui siis jääb midagi arusaamatuks,siis küsi, :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Probleem on ilmselge, et sa oled kuskilt midagi kuulnud/lugenud ja arvasid, et nüüd on kõik ja asusid kohe tegutsema! Lahendus sinu probleemille on see, et hariksid ennast rohkem võtaksid asja rahulikult ja alustaksid põhitõdedest ja siis edasi. Praktika on küll tähtis, kuid enne tuleb ikka teooria selgeks teha! Tahtmist ja huvi sul nagu sa ütlesid, niiet lase käia, aga tee asja õigesti, muidu imestad jälle miks aasta otsa oled söönud 6x päevas(sest kuulsid, et peab nii sööma, siis saab kaalust alla, aga kahjuks kogu tõde ei seisne ainult 6x päevas söömises vaid teistes asjades ka) ja kaal ei lange. Põhjus on väga lihtne, sa sööd lihtsalt liiga palju kaloreid sisse ja põletad vähem ja kaal ei lange, lihtne. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on ilmselge, et sa oled kuskilt midagi kuulnud/lugenud ja arvasid, et nüüd on kõik ja asusid kohe tegutsema! Lahendus sinu probleemille on see, et hariksid ennast rohkem võtaksid asja rahulikult ja alustaksid põhitõdedest ja siis edasi. Praktika on küll tähtis, kuid enne tuleb ikka teooria selgeks teha! Tahtmist ja huvi sul nagu sa ütlesid, niiet lase käia, aga tee asja õigesti, muidu imestad jälle miks aasta otsa oled söönud 6x päevas(sest kuulsid, et peab nii sööma, siis saab kaalust alla, aga kahjuks kogu tõde ei seisne ainult 6x päevas söömises vaid teistes asjades ka) ja kaal ei lange. Põhjus on väga lihtne, sa sööd lihtsalt liiga palju kaloreid sisse ja põletad vähem ja kaal ei lange, lihtne. :rolleyes:

Jah,seda ma pean küll tegema,et rahulikumalt asja võtma ja mulle meeldib siin foorumis abivalmidus!

Ma olengi,trenni teinud kuskil 3 aasta ja söönd 6 või isegi rohkem päevas.Ja mõelnud et miks see kõhu rasv küll ei vähene,kuid nüüd olen hakanud rohkem lugema ja ennast harima.Ka spetsialistidega nõupidad.Ma usun, et KÕIK on nii alustanud.

Muudetud kasutaja munari poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah,seda ma pean küll tegema,et rahulikumalt asja võtma ja mulle meeldib siin foorumis abivalmidus!

Ma olengi,trenni teinud kuskil 3 aasta ja söönd 6 või isegi rohkem päevas.Ja mõelnud et miks see kõhu rasv küll ei vähene,kuid nüüd olen hakanud rohkem lugema ja ennast harima.Ka spetsialistidega nõupidad.Ma usun, et KÕIK on nii alustanud.

Ega jah parktiline osa on ju palju huvitavam :rolleyes: , kes ikka algul viitsib lugeda igavat teooriat, tahks kohe ju lihast kasvatada ja mitte aega "riasata" :angry: Aga jah halb on see, kui kohe ei harita ennast v pole seda inimest, kes asja jagaks ja juhendaks, sest tulemused jäävad tulemata ja võib ka oma tervist isegi kahjustada. Ma ise tegin endale, kuu aega nö. valmistuse teoorias ära, lasin peast läbi ja lasin seedida, et kohale jõuaks ja siis asusin jõusaali. Minu õnneks vast on see, et asi hakkas mind kohe alguses huvitama ja see pärast viitsisin ka harida ennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×