Jump to content
katike

kuue kuuga 6 kilo juures

Recommended Posts

Tre! Mul selline probleem kuus kuud tagasi läksin uue töö peale aga see töö on täiesti istuv ja ma olen nüüd silm nähtavalt ära rasvund, mul on suured sangad ja suur kõht, kintsudess ei ole palju juurde tulnud ja muidugi rindadesse on ka tulnud ülipalju juurde see olukord on muutund väga koormavaks! Trenni minekuks mul eriti aega ei oleks :lol: Ma olen 170 cm pikk ennen kaalusin 52 kg siis oli kõik ok ja nüüd kaalun 58 võibolla isegi juba rohkem :D

Ette tänades Kati

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tre! Mul selline probleem kuus kuud tagasi läksin uue töö peale aga see töö on täiesti istuv ja ma olen nüüd silm nähtavalt ära rasvund, mul on suured sangad ja suur kõht, kintsudess ei ole palju juurde tulnud ja muidugi rindadesse on ka tulnud ülipalju juurde see olukord on muutund väga koormavaks! Trenni minekuks mul eriti aega ei oleks :lol: Ma olen 170 cm pikk ennen kaalusin 52 kg siis oli kõik ok ja nüüd kaalun 58 võibolla isegi juba rohkem :)

Ette tänades Kati

Ilmselt sööd rohkem kaloreid kui kulutad, jäta koogikesed ja küpsised söömata. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt sööd rohkem kaloreid kui kulutad, jäta koogikesed ja küpsised söömata. :lol:

:D Kus juures ma ei söö eriti küpsiseid ja koogikesi üldse ma ei armasta eriti üldse magusat ! Kas see rasv võib olla tulnud õhtustest õlu joomistest?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Said omale naiseliku keha,muud midagi :lol: Aga tõesti,see on nii jube lihtsalt,et midagi peab tegema ju,ei saa ju ometi olla normaalse ja ilus kehaga. :D:);)

Sest usu mind,170/58 ei saa mitte mingil juhul olla "rõve" ja "rasvane", vaid just vastupidi ilus ja sale. Siin on tegemist puhtpsühholoogilise probleemiga.l

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Said omale naiseliku keha,muud midagi :lol: Aga tõesti,see on nii jube lihtsalt,et midagi peab tegema ju,ei saa ju ometi olla normaalse ja ilus kehaga. :);):o

Sest usu mind,170/58 ei saa mitte mingil juhul olla "rõve" ja "rasvane", vaid just vastupidi ilus ja sale. Siin on tegemist puhtpsühholoogilise probleemiga.l

Ma ei arvagi et ma olen väga paks aga kui ma olen olnud kogu elu peenike siis on enesetunne natuke raske kui oled 6 kilo juurde võtnud mul on ime peenike puus ja tänu sllele on hästi näha et mulle on suured sangad tekinud ja punnis kõht :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei arvagi et ma olen väga paks aga kui ma olen olnud kogu elu peenike siis on enesetunne natuke raske kui oled 6 kilo juurde võtnud mul on ime peenike puus ja tänu sllele on hästi näha et mulle on suured sangad tekinud ja punnis kõht :lol:

Ära pahanda - aga ei usu seda suurte sangade juttu.

Sul see sangaprobleem rohkem kõrvade vahel, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära pahanda - aga ei usu seda suurte sangade juttu.

Sul see sangaprobleem rohkem kõrvade vahel, :rolleyes:

Ma võtan kaks kilo juurde ja juba sang ripub üle püksiserva, samamoodi tekib kohe mehetiss, ometi olen ligi sada kilo. Ma kujutan küll väga hästi ette, kuidas 52 kilosel tibil kuus lisakilu küljel ripub. Pole see midagi probleem kahe kõrva vahel, pigem ikka probleem püksivärvli vahel või pigem üle selle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×