Jump to content
altsxxx

Parim Valgu pulber.

Recommended Posts

Mulle jälle läheb jube hästi peale maasikamaitseline Gaspari Nutrition valk MyoFusion, maitse poolest minu arust pole vastast, vähemalt veega segatuna. BSNi Syntha-6 on ka muidugi väga hea, cookies & cream või midagi sinnakanti oli vist maitse nimetus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin paljud kurdavad, et ühel või teisel lisandil on jube maitse jne... Kuulge rahvas! 1990-datel ei olnud mingisuguseid lisandeid saada ja siis hakati tootma mingeid kohalikke pähklijahusid. Vot need olid jubedad! Kuuldavasti kasutasid osad 80-90-te kulturistid kasvamiseks tavalist loomade jõusööta. Ma nagu eriti ei usu, et keegi läks kohalikku kolhoosi loomalauta ja nõudis omale karamellimaitselist jõusööta ning valge šokolaaditäidisega kraanuleid ;):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igatahes minuarust kõige paremad Valgu pulbrid on : Protein No.1 või ON Whey Gold

Odavamatest ka Hera80 pole midagi viga

Muidugi katsun eelistada alati MAITSETA Valku kuna, Maitseta Valku pole segatud tavaliselt mingeid maitse ja lõhnatugevdajaid ega ka suhkruid mitte - Need võivad lõhkuda teie organismi ( nt lõhkuda neerusi ja viia koguni suhkruhaigusteni )

Muidugi maitse pole just suurem asi , tervist tahaks siiski korras hoida! PAREM IKKA KUI JÕUSÖÖT! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
FitWhey maasika (700g) 149.- pakk kärab küll.

Kus see 149-ga saadaval on? Fitshoppides on kliendikaardiga 199.- ...nii shokolaadi kui maasikamaitseline.

Endale meeldib shokolaadi FitWhey. Vee ja trauben zukeriga segades nagu kakao ;)

ON 100% Whey Gold 'double rich chocolate' ka päris hea..naca nagu trüflikommide maitsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus see 149-ga saadaval on? Fitshoppides on kliendikaardiga 199.- ...nii shokolaadi kui maasikamaitseline.

Kindel? Minu arust oli kliendikaardiga FitMass 199.- ja Whey 149.- aga ju ajasin siis midagi sassi. Olenemata sellest, on siiski kõige odavam valk vast ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindel? Minu arust oli kliendikaardiga FitMass 199.- ja Whey 149.- aga ju ajasin siis midagi sassi. Olenemata sellest, on siiski kõige odavam valk vast :(

Kindel kindel...maitsega FitWhey kliendikaardiga 199 ja ilma vist oli 250...FitMassi kohta ei tea, pole ostnud seda.

Ja eks see odavus oleneb kui suure paki korraga ostad. FitWhey puhul tuleb 700grammiseid pakke kliendikaardiga ostes kilohinnaks 284 eeki...samas kui ostad praegu Sportlabist suure ON Whey Goldi koti (4,545 kg), on kilohind vaid 24 eeki kallim ehk siis 308 eek/kg.

Muudetud kasutaja marti384 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hera80 karamelli on loomulikult üks parimaid maitseid. Mina segan seda külma piimaga ja tulemus on super! Loomulikult kui ühte ja sama lisandit juba pool aastat järjest kasutada, siis viskab iga maitse lõpuks üle :(

Jap, Ise olen ka hera 80 karamelli poolt, üks lemmikutest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

wtf ma avastasin täna et 100 gr kohta hera 80s on 24 g BCAA-d ; gold standard 100% Wheys vastavalt 18,3 g BCAA-d . ;) kogu aeg arvasin miskipärast et gold standardis on rohkem neid :D

aga glutamiini peaks olema vastavalt 6,6 g vs 13-14 gr per 100 gr

parandage, kui millegagi mööda panen

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
wtf ma avastasin täna et 100 gr kohta hera 80s on 24 g BCAA-d ; gold standard 100% Wheys vastavalt 18,3 g BCAA-d . :o kogu aeg arvasin miskipärast et gold standardis on rohkem neid ;)

parandage, kui millegagi mööda panen

Kassa näe: Fast.fi koduleht näitab tõesti 100g Hera80 kohta 24 g BCAAd. :P

Tegu väga hea ja detailse infoga kodulehega, sest isegi mina ei uskunud, et seal nii palju BCAAd sees võib olla. :o

See annab siis 45 g annuse kohta pea 11g BCAAd ja arvutasin, et 30 g annuse kohta(nagu on Whey Goldil) täpselt samapalju ehk siis 5,5-5,6g BCAAd. :P

Tihtipeale ei anna netipoed(ega pole ka valgupakil) valgu detailsed aminohappelist koostist seega ongi raske neid võrrelda ja koostist sügavuti uurida.

Einoh, Whey Goldil on kindlasti hea maitse, lisatud seedeensüümid ja mis ehk kõige olulisem: hea reklaam ja väljakujunenud maine, samas parimaks valgupulbriks teda nimetada ei saa. Mitte et see mulle ei meeldiks: isegi sõin viimati Whey Goldi aga mis puutub parimatesse valkudesse siis näiteks CNP Professionali ja ka Dorian Yatesi valgud on igatahes paremad kui Whey Gold kokkuvõttes. Muidugi oleneb, mida keegi oluliseks peab. hinna poolest nad vaevalt parimad on. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kassa näe: Fast.fi koduleht näitab tõesti 100g Hera80 kohta 24 g BCAAd. :D

Tegu väga hea ja detailse infoga kodulehega, sest isegi mina ei uskunud, et seal nii palju BCAAd sees võib olla. ;)

Vadaku BCAA-sisaldus peaks alati suht sama olema, ehk ~25% ?

Aga seedeensüümid on väga oluline abivahend tegelikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalgi siin whey gold rockyroad varjant kodus, hakkab otsa saama ja tekib küsimus, et kust uut osta? Sportlabis on ainult french vanilla cream olemas(on see hea ka huvitav)? Ja siin fitshopis ainult see ilgelt suur pakk ja seegi ainult maasika varjant...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endalgi siin whey gold rockyroad varjant kodus, hakkab otsa saama ja tekib küsimus, et kust uut osta? Sportlabis on ainult french vanilla cream olemas(on see hea ka huvitav)? Ja siin fitshopis ainult see ilgelt suur pakk ja seegi ainult maasika varjant...

Aga kui foorumites teada annad, ükskõik kummas siis, saavad nad ehk juurde tellida? Nii see asi tavaliselt käib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on's rocky road nüüd siis nii hea maitsega või et muu ei kõlba ?

Ei rocky roadi ei taha rohkem, suht siiber ees sellest, aga mingi banaani või midagi tahaks... maasika oma ei tule kõnealla ja selle french vanilla cream kohta ei ole eriti kommentaare, äkki mingi kahtlase maitsega kraam :P ...

Dorian Yates valk ka täiega üleprahi, banaani oma jumalik :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×