Jump to content
altsxxx

Parim Valgu pulber.

Recommended Posts

Sellist asja nagu parim valgu pulber on ainult teoreetiliselt olemas.

Tegelikult ju parim valgupulber ongi see millel on suurepärane maitse, hea lahustuvus ja taskukohane hind - täpselt see mida kliendid tahavad. Ise enda jaoks olen ma leidnud Champion Nutritioni toote Pure Whey Protein Stack, mida siin e-poes paraku küll ei müüda, aga ehk tulevikus. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sobib ühele, ei pruugi sobida teisele

Mulle läheb Dorian Yatesi kraam, tunnen, et see läheb mul õigesse kohta

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult ju parim valgupulber ongi see millel on suurepärane maitse, hea lahustuvus ja taskukohane hind - täpselt see mida kliendid tahavad. Ise enda jaoks olen ma leidnud Champion Nutritioni toote Pure Whey Protein Stack, mida siin e-poes paraku küll ei müüda, aga ehk tulevikus. :lol:

Kõige tähtsam on koostis, siis maitse ja siis hind. Nii peab asjasse suhtuma. Tuleb süüa seda mida keha vajab, mitte seda mis maitseb. Samuti on treeninguga, tuleb teha neid harjutusi mis vaja, mitte neid mis meeldib. Sealt see vahe sisse tulebki pikema aja jooksul, et mõni mees ei areneb ja teine ei arene.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausalt öeldes on mul raske uskuda,et kahe erineva proteiinipulbri toime saab olla märkimisväärselt erinev. Kui just ühele neist pole midagi huvitavat juurde lisatud,aga see on juba teine teema. :lol:

Ei olegi. Enamus vaidleb siin maitse üle, nagu näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelst on parim American Pro Whey :lol:

Ei näe mitte mingit põhjust miks peaksin ostma kallimat.

olen täiesti nõus :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah aga MIKS?? Miks parim? Sellest ei räägi keegi. Üks mõttetu ja ümberkaudne jutt ju. Mismõttes "tööötab", "sobib", "on hea" jne jne jne?

Ma sõin üle aasta tai kane tooteid ja areng oli kesine ,nüüd viimased kuu aega tarbind ON Serious massi ja muscel milk ja tulemused paranenud märgatavalt, seega mingi roll on ikkagi ka lisadel!!! Ühesõnaga oli tai kane maha visatud raha!

Tulemused paranesid nii massis kui ka jõus! Loodan ,et see piisav vastus küsimusele :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin üle aasta tai kane tooteid ja areng oli kesine ,nüüd viimased kuu aega tarbind ON Serious massi ja muscel milk ja tulemused paranenud märgatavalt, seega mingi roll on ikkagi ka lisadel!!! Ühesõnaga oli tai kane maha visatud raha!

Tulemused paranesid nii massis kui ka jõus! Loodan ,et see piisav vastus küsimusele :lol:

Millised tulemused?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sõin üle aasta tai kane tooteid ja areng oli kesine ,nüüd viimased kuu aega tarbind ON Serious massi ja muscel milk ja tulemused paranenud märgatavalt, seega mingi roll on ikkagi ka lisadel!!! Ühesõnaga oli tai kane maha visatud raha!

Tulemused paranesid nii massis kui ka jõus! Loodan ,et see piisav vastus küsimusele :lol:

Olen sa kuulnud sellisest asjast nagu platseeboeffekt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen sa kuulnud sellisest asjast nagu platseeboeffekt?

Sinnani tahtsin ma ka jõuda....pigem oli asi suuresti milleski muus- mass, areng, jõud- see on mitmete-mitmete komponentide tulemus.

Siiani on mu kasutuses olnud vaid 1 toidulisand, mis annab nähtavaid-tuntavaid tulemusi sõna otses mõttes, ja see ei ole proteiin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates on see k6igek6igem valgupulber

100% Whey Protein

With Faster-Acting HYDROWHEY! millel on 16 erinevat maitsevalikut ja lahustub vees lihtsalt :lol:

Ja HIND on HEA :lol:

Saan 5 KG. potska k2tte v2hem kui 1000 EEKu eest !!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parim toode lihastele, et neid näha hakkaks olema, on kas Whey+ või Whey3? Proteiini ajal on võimalik, et kaalu ei tõuse.

On kogemusi?

Muudetud kasutaja kuuliks poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim toode lihastele, et neid näha hakkaks olema, on kas Whey+ või Whey3? Proteiini ajal on võimalik, et kaalu ei tõuse.

On kogemusi?

parim toode on pool kilo kanafileed :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Parim toode lihastele, et neid näha hakkaks olema, on kas Whey+ või Whey3? Proteiini ajal on võimalik, et kaalu ei tõuse.

On kogemusi?

Ütle,miks sa seda kaalutõusu nii metsikult kardad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×