Jump to content
Annika Pärtel

Müüdimurdja – Laadimine

Recommended Posts

Laadimine on selline asi, millele ei vaadata tavaliselt väga hea pilguga. Sellega seonduvad pekisus, tursed, ebatervislik ülekaal, rämpstoit ja kõik see, mida kehakultusliku elustiili juures patuks peetakse. Samas unustatakse ära sellega kaasnevad positiivsed mõjud: lihaskasv ja jõunäitajate tõus, ehk siis see, millest arenemise puhul räägitakse.

Laadimine on inetu ja ebatervislik, seda ei saa keegi eitada. Samas oleks ilma laadimiseta olemata jäänud mitmed super füüsised. Mõni tänase päeva tippudest väidab end olevat vormis aastaläbi ning osade puhul see nii ongi, kuid leidub k...

Nuh, kes laeb? Millega? Kui tihti? Miks? Andke tulla!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina üritan laadida ikka nii tihti kui saan,noh,päris iga päev ei saa kahjuks,kuigi tahaks ;). Põhjus,miks ma ,laen on väga proosaline: see on minu jaoks ainus võimalus hoida valgusünteesi kõrge,kuna olen loomu poolest kõhn tüüp,14 aastaselt kaalusin 46 kilo 175cm juures ;) ,olin ikka tõelin "jalgratas". Hetkel aga 186cm juures on kaal 102kg,ja kõhulihased on isegi mõnevõrra väljas. Laen üldiselt sellega mis kätte juhtub: palju kartuleid ja liha, ka süsivesikurikkaid tooteid nagu jäätis,kondenspiim ja ka vahukoor maasikatega :o , aeg-ajalt käin ka mäkis,kuigi mitte eriti tihti,kuna minu elukohas pole seda. Ühesõnaga,kõik mis sisaldab palju kaloreid. Mulle meeldib laadimise juures see,et neil päevadel kui oled end tõesti võimsalt laadinud,läheb ka trenn palju paremini,tunned kohe kuidas oled tugevam,samuti on lihased paremas toonuses. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui raha on v2hem siis ostan tursamaksa ;)

ja yhe lavashi (OY VIREEDA oma...mitte mingi fazer v6i leibur...) Lavash oliivi6liga kokku, ahju. V6ib ka rohelist sibulat ja tilli kogu kupatusele peale l6ikuda.

Kui raha on rohkem... siis...mina armastan punast kalamarja. Suuremat tera...kuid k6lbab ka muu. Lavash...v6i ja kalamari, V6ib j2lle tilli jne. Jam! :P

Komfort food v6ib olla ka lavash hunniku kvaliteetse mee ja piimaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hetkel aga 186cm juures on kaal 102kg,ja kõhulihased on isegi mõnevõrra väljas.

Äkki viitsid panna mõne pildi endast, see tundub jutujärgi megavorm olevat.

Ise olin jaanuaris tohutu pekinaba, pea 131kg, trenni vahelduvalt teinud 10a kanti (kunagi 3a, siis oli paus 3a ja nüüd järjest varsti 7a, enamasti 2-3 trenni nädalas, kuid periooditi kuni 6x on olnud, lisaks ratas, ujumine ja vahest ka jooks, kui mass vastav olnud), tänu kaalule jala mass ka suht suur jne (ei pea ennast viletsa lihasmassiga vennaks), nüüdseks hommikune kaal 103,5kg ja peegli järgi on vormini veel kümmekond kilo minna. pikkus 187cm, vanus 30.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki viitsid panna mõne pildi endast, see tundub jutujärgi megavorm olevat.

Ise olin jaanuaris tohutu pekinaba, pea 131kg, trenni vahelduvalt teinud 10a kanti (kunagi 3a, siis oli paus 3a ja nüüd järjest varsti 7a, enamasti 2-3 trenni nädalas, kuid periooditi kuni 6x on olnud, lisaks ratas, ujumine ja vahest ka jooks, kui mass vastav olnud), tänu kaalule jala mass ka suht suur jne (ei pea ennast viletsa lihasmassiga vennaks), nüüdseks hommikune kaal 103,5kg ja peegli järgi on vormini veel kümmekond kilo minna. pikkus 187cm, vanus 30.

Oi Alfonze, siis küll paras aeg sul enda vormist pilt fitness.ee ratesse lükata!!! Mäletad kunagi ammu lubasid seda paari aasta pärast teha, aga nüüd veel rohkem aega möödas kui ma ei eksi :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi Alfonze, siis küll paras aeg sul enda vormist pilt fitness.ee ratesse lükata!!! Mäletad kunagi ammu lubasid seda paari aasta pärast teha, aga nüüd veel rohkem aega möödas kui ma ei eksi :P

hehe, lubasin jah, aga mul veel sinna (korralikku vormini) pikk tee, ja eesmärk pole meeletu kuivus vaid selline viisakas vorm kus kõhulihas paistab juba jne. Niiet vaatab aastalõpus uuesti, kui on midagi vormilaadset, siis minetea, äkki teengi mõne pildi:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mis kasu sellest laadimisest on,algul söövad hästi palju ja jõudu tuleb nats rohkem aga muutuvad ka paksemaks.Kui aga alla n vaja võtta(nt tipp kulturistid,võistluste jaoks),siis ju jõud kahaneb.Ega see tervisele halvasti ei mõju ,kui oma kehakaaluga niimodi mängida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mis kasu sellest laadimisest on,algul söövad hästi palju ja jõudu tuleb nats rohkem aga muutuvad ka paksemaks.Kui aga alla n vaja võtta(nt tipp kulturistid,võistluste jaoks),siis ju jõud kahaneb.Ega see tervisele halvasti ei mõju ,kui oma kehakaaluga niimodi mängida?

Laadimine ei tähenda päris ka seda et "algul söövad hästi palju ja muutuvad paksemaks"...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Laadimist teen harva, sest olen endo-mesomorfi segu ja pean koguaeg jälgima, et mida söön, muidu võin nädalaga hea tahtmise korral 5kg vabalt juurde võtta ;) Laadimiseks söön natuke rohkem, kui tavaliselt kvaliteetset toitu, rämpstoiduga või magusaga laadides läheks lihtsalt kiiresti rasva. Samas kadestan ektomorfe natuke, sest süüa meeldib ja tahaks tihedamini laadida, aga ei saa :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×