Jump to content
Rambo vend

Sa EI OLE jõusaali Tola,

Recommended Posts

1. Kui sinu nädala treeningjaotus näeb välja nagu alljärgnevalt toodud jaotus või ligilähedanegi sellele:

Esm: Rind, jõutõmme, kükk.

Kolmap: Rind, jõutõmme, kükk

Reede:Rind, jõutõmme, kükk

2. Kui sinu rakkus käsi pole iial rüvetanud trenažööri puude.

3. Kui sa sööd hommikul mune püramiidi kava järgi.

4. Kui sinu suust on kunagigi lendu läinud fraas: „Kõik rinnamasinal treenijad on peded".

5. Kui sa oled ka üks neist, kes usuvad, et proteiinid ja kreatiin peaks kuuluma igapäevasesse ostukorvi.

6. Kui sa arvad , et proteiin ja kreatiin peaks olema alla 18 keelatud.

7. Kui sa kannad kaasas ehetekarpi, kuhu paned riietusruumis oma kuldketi (sõrmejämeduse), käeketi, kuldkella, et keegi ei arvaks, et sa nendega saalis eputad.

8. Kui sa teed pidevalt ja meeletult suures mahus rinda, selga ja jalga ja räägid, et biitseps ja sixpack on homodele.

9. Kui sa teed jõutõmmet ja iga korduse järel ilmub su laubal nähtavale arter, mis on vähemalt samajäme kui kett, mille sa riietusruumi jätsid.

10. Kui sa paned trenni minnes sellise tõstevöö peale, nagu läheksid rammumeeste võistlusele ning treeningu intensiivsus on selline, et Sul peaks kolmele julgestajale lisaks kiirabi ja psühholoog kõrval viibima.

11. Kui sa ei taha olla jõusaalitola, siis jälgi samat reeglit, mida ühispeldikus-"pilk otse ette". Kellegi teise soorituse jälgimine seab su automaatselt kuskile kapipede ja lapsendadasoovivahomo vahele.

12. Kui sa ootad oma lemmikproteiinitoote uue maitse väljatulekut, kuna banaani, vanilje, sokolaadi, maasika, vaarika, kohvi, ,sidruni ja kiivi on viimase kuu jookul juba otsas ja ära tüüdanud.

13. Kui osa aega sinu treeningust hõlmavad neelatamisharjutused, mida sa teed Kopli laost ostetud proteiini maoshoidmiseks.

14. Kui sa usud, et suur õllekõht aitab sul rohkem jõutõmmet teha.

15. Kui sa räägid ainult neljal teemal, mida sa täiuslikult valdad: jõutõmme, kükk, rinnaltsurumine ja kes on jõusaali tolad.

16. Kui sa pead oma mobiiltelefoni valjuhääldi peale panema, kuna biits ei lase kätt kõrvani liigutada.

17. Kui kangile raskuste panek ja mahavõtmine võtavad poole rohkem aega, kui su treening.

18. Kui sa valid oma jaanipäeva pidamise koha selle järgi, kas seal on sangpommitõstmise võistlus, või ei.

19. Kui su massiperiood kestab esimesed 7 treeningaastat.

20. Kui sa treenid kõhtu 1 kord kuus, varbad kangi all ja sellili põrandal, et mitte puutuda pinki.

21. Kui sa oled treener, siis paned sa esimest päeva trenni tuleva neiukese jõutõmmet ja rinnaltsurumist tegema, pidades samalajal loengu 2 kg valku iga kehakilogrammi kohta.

22. Kui sa usud, et iga jõusaali sisseastuva inimese elueesmärk saab olla ainult üks-Markus Rühli selg.

23. Kui su teksad kuluvad kõigepealt jalgevahelt, mitte põlvedelt.

24. Kui sa paned kohvioad veskisse ja hakkad seda kätega raputama.

25. Kui sa maast prahti korjates jälgid selja asendit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Kui sinu nädala treeningjaotus näeb välja nagu alljärgnevalt toodud jaotus või ligilähedanegi sellele:

15. Kui sa räägid ainult neljal teemal, mida sa täiuslikult valdad: jõutõmme, kükk, rinnaltsurumine ja kes on jõusaali tolad.

18. Kui sa valid oma jaanipäeva pidamise koha selle järgi, kas seal on sangpommitõstmise võistlus, või ei.

21. Kui sa oled treener, siis paned sa esimest päeva trenni tuleva neiukese jõutõmmet ja rinnaltsurumist tegema, pidades samalajal loengu 2 kg valku iga kehakilogrammi kohta.

24. Kui sa paned kohvioad veskisse ja hakkad seda kätega raputama.

Need on päris head :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punktid 16 ja 25 tulid tuttavad ette. Mingitel ajaperioodidel on isegi asi umbes selline olnud.

Muidu kõik väga ok punktid. Rohkem sellist huumorit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Kui sinu nädala treeningjaotus näeb välja nagu alljärgnevalt toodud jaotus või ligilähedanegi sellele:

Esm: Rind, jõutõmme, kükk.

Kolmap: Rind, jõutõmme, kükk

Reede:Rind, jõutõmme, kükk

2. Kui sinu rakkus käsi pole iial rüvetanud trenažööri puude.

3. Kui sa sööd hommikul mune püramiidi kava järgi.

4. Kui sinu suust on kunagigi lendu läinud fraas: „Kõik rinnamasinal treenijad on peded".

5. Kui sa oled ka üks neist, kes usuvad, et proteiinid ja kreatiin peaks kuuluma igapäevasesse ostukorvi.

6. Kui sa arvad , et proteiin ja kreatiin peaks olema alla 18 keelatud.

7. Kui sa kannad kaasas ehetekarpi, kuhu paned riietusruumis oma kuldketi (sõrmejämeduse), käeketi, kuldkella, et keegi ei arvaks, et sa nendega saalis eputad.

8. Kui sa teed pidevalt ja meeletult suures mahus rinda, selga ja jalga ja räägid, et biitseps ja sixpack on homodele.

9. Kui sa teed jõutõmmet ja iga korduse järel ilmub su laubal nähtavale arter, mis on vähemalt samajäme kui kett, mille sa riietusruumi jätsid.

10. Kui sa paned trenni minnes sellise tõstevöö peale, nagu läheksid rammumeeste võistlusele ning treeningu intensiivsus on selline, et Sul peaks kolmele julgestajale lisaks kiirabi ja psühholoog kõrval viibima.

11. Kui sa ei taha olla jõusaalitola, siis jälgi samat reeglit, mida ühispeldikus-"pilk otse ette". Kellegi teise soorituse jälgimine seab su automaatselt kuskile kapipede ja lapsendadasoovivahomo vahele.

12. Kui sa ootad oma lemmikproteiinitoote uue maitse väljatulekut, kuna banaani, vanilje, sokolaadi, maasika, vaarika, kohvi, ,sidruni ja kiivi on viimase kuu jookul juba otsas ja ära tüüdanud.

13. Kui osa aega sinu treeningust hõlmavad neelatamisharjutused, mida sa teed Kopli laost ostetud proteiini maoshoidmiseks.

14. Kui sa usud, et suur õllekõht aitab sul rohkem jõutõmmet teha.

15. Kui sa räägid ainult neljal teemal, mida sa täiuslikult valdad: jõutõmme, kükk, rinnaltsurumine ja kes on jõusaali tolad.

16. Kui sa pead oma mobiiltelefoni valjuhääldi peale panema, kuna biits ei lase kätt kõrvani liigutada.

17. Kui kangile raskuste panek ja mahavõtmine võtavad poole rohkem aega, kui su treening.

18. Kui sa valid oma jaanipäeva pidamise koha selle järgi, kas seal on sangpommitõstmise võistlus, või ei.

19. Kui su massiperiood kestab esimesed 7 treeningaastat.

20. Kui sa treenid kõhtu 1 kord kuus, varbad kangi all ja sellili põrandal, et mitte puutuda pinki.

21. Kui sa oled treener, siis paned sa esimest päeva trenni tuleva neiukese jõutõmmet ja rinnaltsurumist tegema, pidades samalajal loengu 2 kg valku iga kehakilogrammi kohta.

22. Kui sa usud, et iga jõusaali sisseastuva inimese elueesmärk saab olla ainult üks-Markus Rühli selg.

23. Kui su teksad kuluvad kõigepealt jalgevahelt, mitte põlvedelt.

24. Kui sa paned kohvioad veskisse ja hakkad seda kätega raputama.

25. Kui sa maast prahti korjates jälgid selja asendit.

väga andekas :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:lol: Oh, ma olen pede !

Kulturistidest oleks võinud ka midagi kirjutada, kõik puha rammumehed-jõutõstjad ju...

Ja mis on Rühli parimad lihased... ?

Kulturistide kohta oli eelmine teema ju :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ei ole jõusaali tola: 26. Kui sa iga puhke pausi ajal lased hea peeru maha ja naudid selle värskendavat/ergutavat toimet ja mõtled, et metaan on ainult kasulik. :(

Seda nimekirja võiks täiendada, hetkel minu oma kiiruga selline, lisan mõne veel, hiljem...... :lol:

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

16. Kui sa pead oma mobiiltelefoni valjuhääldi peale panema, kuna biits ei lase kätt kõrvani liigutada.

17. Kui kangile raskuste panek ja mahavõtmine võtavad poole rohkem aega, kui su treening.

lemmikud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rambo vend on minu guru :lol:

Mul ei ole guru ja minu "vastiku loomuse" juures ei saa neid ka kunagi mul olema. ...aga rambo teema on v2gagi nauditav lugemispala :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
6. on nagu vastuoluline ju. sünnistsaati neid süüa võib. ja ka neid samuseid spets kulturistile mõeldud valgupulbreid sealjuures, arvab siuke jõusaali fanatt.

aga ruhlil on õlad parimad minuarust, selg pole paha ka.

tarx7 ilmselgelt ei ole jõusaali tola.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Punkt nr 23 ja 25 on igaveseks ajaks igavesti minu. 25 puhul on mul veel t2iendus...ma ei j2lgi mitte ainult selja asendit vaid ka reie kakspea venitusastet+ tuhara tunnetus. Yh t2itsa pees! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Punkt nr 23 ja 25 on igaveseks ajaks igavesti minu. 25 puhul on mul veel t2iendus...ma ei j2lgi mitte ainult selja asendit vaid ka reie kakspea venitusastet+ tuhara tunnetus. Yh t2itsa pees! :lol:

mm, miks nad sealt jalgevahelt siis enne kuluvad :( :wink:

Muudetud kasutaja maximus89 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×