Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Mis vahet sellel on kas sa oled siidikäpp või mitte?

See ei puutu ju üldse asjasse.

Ise pole harjunud kindaid kasutama küll aga ei leia midagi naljakat ega tola kui sa kindaid kannad.

ükskord kandsin aga sellepärast et õmblus käel lahti ei läheks. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kreatiin oli muideks Prantsusmaal steroid. Zidane jäi vahele isegi. Ja tegemist ongi tegelt ju dopinguga(mida kasutatakse võistlustel paremate tulemuste saamiseks).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muidu mis see teemasse puutus vms?

Aga ise hakkasin mõtlema, et suht imelikud on need, kes teevad nii väikeste raskustega trenni, et nad isegi ei pinguta.

Teevad väga lohakalt ja kiiresti harjutused ära. Ei tea, kas nad päriselt ka loodavad niimoodi suureks saada.

Muudetud kasutaja moosese10k2sku poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arcticu eeskirjades ka kirjas, et tuleb kanda spordijalanõusid, aga viimasel ajal jõusaalipaketiga siginenud palju neid, kes arvavad, et plätu on piisavalt sportlik B)

Kui riided inimese enda asi, ehk peaasi, et kotid pükstest välja ei ripuks, ja teksapükste needid seadmeid ei kriibiks, siis plätu on teine teema, millest siin foorumis ka varem juttu olnud, ehk plätuga näitad üles lugupidamatust iseenda, teiste treenijate ja klubi töötajate- omanike vastu.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=15719

Ma ei saa aru kuidas plätu näitab lugupidamatust klubi töötajate ja omanike vastu. :P

Mina kannan tosse ainult jalapäeval, muul ajal plätudega. Ei saa aru kuidas see paljudele ette jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa aru kuidas plätu näitab lugupidamatust klubi töötajate ja omanike vastu. B)

Mina kannan tosse ainult jalapäeval, muul ajal plätudega. Ei saa aru kuidas see paljudele ette jääb.

kui klubis on kehtestatud sisekorra eeskirjad ja sa neid ei täida, siis kuidas seda nimetada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hmm, ma ei saa aru, mida mõned siin kommenteerijatest ise saalis siis teevad, kui enda ümber kõiki tolasi tähele panevad. Mis see kellegi asi üldse on, et keegi teeb ainult biitsa, triitsa ja rinda. No jumala savi ju. Ja kõik kindad ja rihmad ja vööd jms, las inimesed teevad mis tahavad.

Kindad ja rihmad ja mis kõik veel- need on loodud teatud eesmärgiga. Kui inimene tunneb et tal vaja kasutada, näiteks raskus temajaoks nii suur juba et randmed ei kannata välja- siis loogiline, et kasutab rihmasid. Kinnastega sama lugu.

Aastaid ma ka ei kasutanud kindaid, lõikasin ja viilisin peopesadest nahka. Nüüd olen kasutanud juba mõned kuud ja avastanud et osa harjutusi ongi parem teha just kinnastega, siis on libisemisoht näiteks väiksem.

Muidugi, kui kinnastega tullakse tegema ainult aeroobset ja kõhtu, siis tekib küll küsimus, kas inimene on ikka aru saanud, et need pole lihtsalt lahedad aksessuaarid... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui klubis on kehtestatud sisekorra eeskirjad ja sa neid ei täida, siis kuidas seda nimetada?

No ma ei tea kuidas mujal klubides on, aga meil on ainuke reegel jalatsite kohta, et välisjalanõudega ei tohi trenni tulla. No tegelt ka, miks mul peavad olema tossud jalas kui ma teen näiteks rinna trenni, plätudega palju mugavam.

Muudetud kasutaja ztex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea kuidas mujal klubides on, aga meil on ainuke reegel jalatsite kohta, et välisjalanõudega ei tohi trenni tulla. No tegelt ka, miks mul peavad olema tossud jalas kui ma teen näiteks rinna trenni, plätudega palju mugavam.

Ilmselt sa pole siis väga kõva lamades suruja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selgitad ehk?

EDIT: ok, võib-olla Sina surud botastega lamades, ei tea ju. Kusjuures üsna tihti näeb saalis tüüpe, kes on sokkide väel B)

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samas ei saa alati näidata inimese poole näpuga, kui ta teeb nt. ainult ülakeha, aga jalgu üldse ei tee. Tegu võib olla ka vigastusega, mida ehk kõnnakus inimesel ei ole näha, aga kui jalg saab suurt raskust, võib tulla kuri Dr. Murd ja teeb su jalale ai-ai.

To JarmoOberst: minul pole nt. üldse tallad maas, kui rinnalt surun B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samas ei saa alati näidata inimese poole näpuga, kui ta teeb nt. ainult ülakeha, aga jalgu üldse ei tee. Tegu võib olla ka vigastusega, mida ehk kõnnakus inimesel ei ole näha, aga kui jalg saab suurt raskust, võib tulla kuri Dr. Murd ja teeb su jalale ai-ai.

To JarmoOberst: minul pole nt. üldse tallad maas, kui rinnalt surun B)

Õige tehnikaga suruksid palju rohkem :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult on mul omad põhjused, mida olen siin ka jaganud. Pole sünnist saati sääreluid ning toed, mis aitavad mul kõndida hoiavad mu fikseeritult sirgena.

Tõsiselt räägid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea, kas see sobib siia teemasse või mitte.

Olen käinud ühes väiksemas, samas väga korralikus jõusaalis aastaid. Eile oli jalgade päev ning jalapressi ajal läksid raskused päris suureks, vähemalt minu kohta. Lõpuks oli mul ligi 300kg peale laotud. Tol hetkel, mis oli ka minu viimaseks seeriaks panin tähele, et jõusaalis rohkem väga palju selliseid suuremaid (15kg-25kg) kettaid polegi. Ühel hetkel tuli mingi härrasmees minuga mölisema, et võtan kõik raskused ära ning tema ei saa korralike raskustega rinda treenida. Seletasin talle, et see on mul viimane seeria ning hiljemalt minuti pärast panen kettad tagasi. Oli ikka jutukas härra, kuna ütlemist oli tal palju. Selle ajaga, mis kulus temal minuag mölisemisele, oleks ma päris mitu head seeriat veel jõudnud teha.

Olen siis mina tola nüüd, et kõik kettad endale toppisin?B)

Ei ole. Oled tõsine trennitegija. Pane samamoodi edasi. Las see mehike mõliseb, kui tahab. Sinul on vaja trenni teha, kulugu selleks kasvõi terve saalitäis kettaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei tea kuidas mujal klubides on, aga meil on ainuke reegel jalatsite kohta, et välisjalanõudega ei tohi trenni tulla. No tegelt ka, miks mul peavad olema tossud jalas kui ma teen näiteks rinna trenni, plätudega palju mugavam.

Fakt on see, et plätu ei ole trennijalanõu. Seda nii ohutuse kui ka hügieeni mõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui vanad nad olid ? :P

ma vist tean neid .

ja kust sina sinna sattusid ? ;)

Läbi sõbra sattusin sinna nädalaks, mina ei tea, kindlalt üle 25a...

Ära tundmiseks ütlesk, et üks oli jube "Sheffi ja Moodsa" Mulleti soenguga...;)

Teine oli kiilas B)

Muudetud kasutaja timo116 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Läbi sõbra sattusin sinna nädalaks, mina ei tea, kindlalt üle 25a...

Ära tundmiseks ütlesk, et üks oli jube "Sheffi ja Moodsa" Mulleti soenguga...:P

Teine oli kiilas B)

noh, siis ma ei tea . ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide olen n2inud meest kes tuleb saali 15 minutiks, l2heb kohe smith trenazoori juurde paneb sinna otsa 100-130 kilo teeb 4 kykki ja nii 3 seeriat ning suundub minema .

Imelik, mees on oma 30 aastates ja ei oska tavakangil kykkida v6i milles probleem ?

Ja n2ha on et pingutab julmalt, verd tuleb suust ja puha . B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Muide olen n2inud meest kes tuleb saali 15 minutiks, l2heb kohe smith trenazoori juurde paneb sinna otsa 100-130 kilo teeb 4 kykki ja nii 3 seeriat ning suundub minema .

Imelik, mees on oma 30 aastates ja ei oska tavakangil kykkida v6i milles probleem ?

Ja n2ha on et pingutab julmalt, verd tuleb suust ja puha . B)

See smithi masin on vahest t6eline nuhtlus. Kui julgestus on olemas siis eelistan iga kell vaba raskust.

...vigastustev6imalus on tunduvalt suurem. Hoolimata sellest, et n2ib ohutu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×