Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Huvitav, mida treenerid siis saalis teevad? Praktiliselt kogu siinne kriitika käib asjade kohta, mida treener peaks nägema ja korrigeerima. Noh, võib-olla on tore muheleda, kuidas "tola" kangiga biitsa tehes end kreeka e-ks käänab, aga veel toredam oleks, kui see tola ei jääks poolinvaliidiks.

Seda küll, mul oleks ilmselt selg terve ja opereerimata kui mõni treener alguses mu küki ja jõutõmbe tehnikat korrigeerinud oleks.

Aga paljudes kohtades praegu suure osa ajast polegi ühtki treenerit.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, mida treenerid siis saalis teevad? Praktiliselt kogu siinne kriitika käib asjade kohta, mida treener peaks nägema ja korrigeerima. Noh, võib-olla on tore muheleda, kuidas "tola" kangiga biitsa tehes end kreeka e-ks käänab, aga veel toredam oleks, kui see tola ei jääks poolinvaliidiks.

Õige tähelepanek, aga äkki on treeneritel arstidega koostöö, et mõlemail oleks tööd? :D

Peab tunnistame, et isegi vahel olen siis nö. jõusaali tola, ikka juhtub, pole viga.

Üks naljakamaid lugusid siin oli see kui J.Rückenberg (kui ma nüüd ei eksi?) kirjutas kuidas ta jalapressi tegi ja siis üks vennike tema seeria ajal tuli ja kookis raskuseid maha, arvates, et see jalapress ongi pikutamiseks ja puhkamiseks kuhu ladustatakse lihtsalt kettaid. :)

Ise eriti ei kohtu nende toladega, sest käin jõusaalis mis on sõpradega koos üles ehitatud. Kuid siiski koolisaalis, kas siis kehalise kasvatuses tunnis või kui otsin vaheldust, näeb palju vigu ja mõttetust mida ikka tehakse seal. Põhiline vast ongi see, et ei ole inimesed kuulnud midagi sooja tegemisest ja venitamisest, mis ei ole sugugi ebaoluline! Ja noh neid tüütajaid oma lobaga leidub kah palju, tulevad ajavad lihtsalt juttu, pausid on pikemad kui trenn ise. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nende liiga suurte raskuste koha pealt ja kehaga kaasa aitamisest r22kides... Juhtub m6nikord endalgi, et tunnen ilget pauerit ja kohe tahan paugutada 10 v6i 20 kg raskemalt kui muidu, aga harjutust alustades saan aru, et olen liialt hoogu l2inud emotsionaalse trenniga. :) Siiski ei taha ma kangi k2est lihtsalt panna v6i plokit6mmet pooleli j2tta, vaid sakutan-punnitan l6puni seeria 2ra. Ei taha justkui quitida. Ning siis uueks seeriaks t6mban raskust maha.

Kinnastest - olen kasutanud kindaid just k2e, selja ja 6la treenimisel, sest seal kasutan hantleid ning Coralis on hantlid mingi v2ga k6va-plastmass-nagu-peaaegu-metall k2epidemega ja see muutub lihtsalt nii kuradi libedaks higistades. Nyyd aga ei taha enam eriti kinnast k2tte panna, sest ilma on haare tugevam ikkagi. Magneesiumi ei ole ka nagu ostnud, sest see j2lle m22rib k6ik asjad 2ra ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, mida treenerid siis saalis teevad? Praktiliselt kogu siinne kriitika käib asjade kohta, mida treener peaks nägema ja korrigeerima. Noh, võib-olla on tore muheleda, kuidas "tola" kangiga biitsa tehes end kreeka e-ks käänab, aga veel toredam oleks, kui see tola ei jääks poolinvaliidiks.

Ega treenerid saalis 24/7 ka ei passi. Võib alati ise esimese sammu teha ja küsida mis kuidas käib, aga jah kahjuks

mõningate ego on nii suur, et tehnikast on ükskõik. Kõige tähtsam suured raskused peal :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu jaoks on kvalifitseeruvad tolade hulka:

1) kogu see plätude koolkond;

2) palja ülakehaga vennad, kes peale iga harjutust käivad "arengut" peeglist kaemas;

3) vennad, kes harjutusi tehes koguaeg häälitsevad, puhivad, karjuvad, vms;

4) vennad, kes teevad aastast-aastasse ühte kava, kuid vaatamata sellele tarivad seda kaasas, mida nad siis iga harjutuse vahepeal kala näoga silmitsevad;

5) vennad, kes tammuvad mööda jõusaali, jõllavad sind altkulmu (kriminaali pilguga), teevad vahepeal poksiliigutusi ja kui sa hakkad neid puht arstiteaduslikust huvist jälgima ja kogemata tekib silmside, küsivad: mida on.

  • Upvote 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu jaoks on kvalifitseeruvad tolade hulka:

1) kogu see plätude koolkond;

...

Paljajalu treenijatest ei saa ka aru. Rõve ja äärmiselt ebahügieeniline.

Ja neist kes higistavad pingi või cardioseadme totaalselt täis, pärast ise minema kõndides- f*** kas ma peaks sinna higi sisse pärast treenima minema??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge hakake jälle neid plätuvendasid (st. mind) maha tegema. Miks peavad mu jalad kuumal suvepäeval tossudes higistama ja haisema, ise samal ajal näiteks rinda treenides. Mis kasu on mul seal tossudest? Loomulikult, kui on jalgadepäev, siis on tossud alati jalas, plätudega on väga ebameeldiv siis.

Kusjuures olen mõelnud osta endale mingisugused spestjalatsid, mida müüakse Tallinna Kaubamaja spordiosakonnas - näevad välja, nagu maadlusjalatsid, ülimalt kerged. Hind on natuke krõbe, 1200.- kanti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui millegi mitte teadmine muudab tolaks, siis ongi maailmas ainult tolad - ükski inimene ei tea kõike. Tavaliselt on need kõige suuremad toladeks tembeldajad ise eilsed kõige suuremad tolad.

Naljakas on kuulda, kui inimesed, kes käivad pidevalt jõusaalis, väidavad, et neid ei huvita, mis teised nende välimusest ja kehast arvavad.

Minumeelest on naljakas, et sa arvad, et jõusaalis vaid kulturismiga tegeletakse. sa ju ise hoopis rammumees rohkem hetkel nagu ma aru saan.

Minu arust on äärmiselt ajuvaba, kui tullakse saali treenima ja seda saadavad pidevad kommentaarid, et ma täna väga palju ei tee või ei pinguta, et muidu on homme keha ja lihased hirmus valusad.

Kui on tulnud treeningusse sisse suurem paus või võistlused tulemas, siis peabki natuke tagasi hoidma. Kui see on alatine jutt, siis ilmselt kardetakse tõesti tõsist treeningut.

On veider, kui treenitakse nii, et ise ei viitsita midagi (alakohast kirjandust) lugeda, ennast harida. Treenitakse vaid teiste ütluste, kuuldumuste jms. järgi. Leian, et inimesel, kel on sügav huvi ala vastu on kohustus ennast harida. Vastasel korral kaugele ei jõua!!!

Kõigi eesmärk ei saa olla kõiges proff olla. Kuidas see imelik on? Mõnel ongi aega võibolla kuus paar korda sporti teha ja paar tundi neile asjadele mõelda. Siis tulebki teisi kuulata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu jaoks on need tolad, kes ei pane hantleid ja raskusi tagasi. Kasutavad ja jätavad sinna kuhu juhtub.

Vat see on ainuke punkt, millega ma nõustuda saan, kuna see tuleb üldistest teistega arvestamisest ja viisakusest ming mitte raskejõustiku eriteadmistest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav, mida treenerid siis saalis teevad? Praktiliselt kogu siinne kriitika käib asjade kohta, mida treener peaks nägema ja korrigeerima. Noh, võib-olla on tore muheleda, kuidas "tola" kangiga biitsa tehes end kreeka e-ks käänab, aga veel toredam oleks, kui see tola ei jääks poolinvaliidiks.

Paljudes saalides ei olegi treenereid. Ja kui on treener, siis on tal kindel rühm inimesi, kes maksavad talle raha ja keda ta _peaks_ juhendama. Teistele võib samal ajal kas või kang pähe kukkuda - kedagi ei huvita. Ja mina vist oma silmaga õiget jõusaalitreenerit veel näinud ei olegi. Olen palju näinud kergejõustiku treenereid, kes ka jõusaalis oma inimestega tegelevad ja olen näinud treenereid, kellest eriti ei saagi aru, et nad ise kunagi trenni teinud on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma teen ka ise pooli hantlitega asju kinnastega, kuna mõned hantlid on väga ebamugavad, küll aga ajab mind naerma, kui teised pidevalt kindaid kasutavad, isegi kõhtu tehes on kindad käes. Naistest rääkimata, kes oma nike'i kinnastes jalgade lähendamist masinal teevad :)

Ei tea...ma teen kõiki asju kinnastega, kipuvad ka kõhulihased sinna sisse :D Kõik on selleks, et ma ei vaeva kindaid käest võtma ja rütmi segama :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali tolade hulka liigitaksin ka sellised tüübid, kes tulevad jõusaali ja hakkavad peegli ees igasugu poksimis liigutusi tegema. Ise veel sellised väiksed tüübid. Neid kloune jälgides tuleb alati naer peale :)

Ojaa ja kuidas veel :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust on äärmiselt ajuvaba, kui tullakse saali treenima ja seda saadavad pidevad kommentaarid, et ma täna väga palju ei tee või ei pinguta, et muidu on homme keha ja lihased hirmus valusad.

No Pain, No Gain?...Mina küll sellepärast ei põe, et lihased valusad pärast jne...mul on väga hästi meeles on ESIMENE jõusaali trenn. Tehtud sai jalga, rinda, kõhtu(isegi) ja käsi...Jube milline enesetunne oli hommikul ärgata... :) Ei muidu see lihasvalu on vahelduseks päris hea :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vägivaldurilt küsiks, et millest võib välja lugeda, et ma arvan, et jõusaalis ainult kulturismiga tegeletakse??? Tundub pigem tähenärimisena. Jah - üritan ise hetkel tõepoolest rohkem rammumehe asjadega tegeleda ja tõepoolest tean ehk seda enam, et jõusaalis saab ka kõige muuga peale kulturismi tegeleda. HOOPIS SINU JUTUST VÕIKS JÄRELDADA, ET ARVAD, ET VÄLIMUS ON VAID KULTURISTIDELE TÄHTIS. JA KUI NII ARVAD SIIS EKSID RÄNGALT!!!

"Minu arust on äärmiselt ajuvaba, kui tullakse saali treenima ja seda saadavad pidevad kommentaarid, et ma täna väga palju ei tee või ei pinguta, et muidu on homme keha ja lihased hirmus valusad." - tean selliseid vendasid küll ja veel - ei ole olnud haigust, ei ole nad võistlejad mehed, 2 - 3 korda nädalas võib neid saalis näha ja alatasa selliste kommentaaridega.

"On veider, kui treenitakse nii, et ise ei viitsita midagi (alakohast kirjandust) lugeda, ennast harida. Treenitakse vaid teiste ütluste, kuuldumuste jms. järgi. Leian, et inimesel, kel on sügav huvi ala vastu on kohustus ennast harida. Vastasel korral kaugele ei jõua!!!"

Vägivaldur enne veel kui selle kohta uuesti sõna võtad loe see viimane uuesti KORRALIKULT LÄBI - "Leian, et inimesel, kel on sügav huvi ala vastu on kohustus ennast harida." - sellele juhin su tähelepanu. Pealegi, kunagi ei ole keelatud teisi kuulata, kuid mõned vennikesed vaid sellistest teadmistest üritavadki oma treeningtarkusi saavutada. Mul siin MSN - s küll neid 15 - 16 aastaseid pubekaid, kes tahavad kõik peamiselt suurt TISSI, BITEPSIT või SIKPÄKI saada. Samas nagu näete - mehed pole suutelised isegi asju õigete ja korrektsete nimedega nimetama. Nad soiuvad õhtu otsa ja esitavad selliseid küsimusi, et anna olla - kui palju tuleb kangi tõsta, et samasuguseks saada kui sina, mida on kõige kasulikum mitte süüa, kui tahad suuri lihaseid. JUSTNIMELT SELLISEID KÜSIMUSI (mida fucki on küsimus kui palju tuleb kangi tõsta et saada samasuguseks kui sina. Mismoodi tõsta??? Tehku mehed seegi omale selgeks millisest tõstmisest me räägime.) - ja kui ma olengi end kokku võtnud ja ühel õhtul terve oma vaba aja neile läbi msn seletamise ära kulutanud, siis järgmine õhtu on nad mul jaol samasuguste küsimustega, selle asemel, et ise pisut foorumites ja artiklites tuhnida!!!

Nii, et Vägivaldur - jama ajad suust välja, puhas jama, mida ajad!!! Kui sul ise selliste lammastega pole tulnud tegu teha, siis ära seleta!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Inimesed keelduvad uskumast, et kükil, jõutõmbel ja surumisel on käte ümbermõõtude suurendamisel MEELETULT SUUR ROLL.

Kas tõesti kükk suurendab meeletult käte ümbermõõtu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ma ei arva, et soov hea välja näha on seotud vaid kulturistidega. Aga samas on palju inimesi, kes käivad jõusaalis muudel põhjustel kui väljanägemine. Kellel on oma spordiala jaoks suurust vaja ja mitte kuiva liha, need töötavad ju kohati hoopis väljanägemisele vastu. Võib ju väita, et iga inimene hoolib mingil määral oma väljanägemisest, aga sel juhul ei ole see seotud jõusaali käimisega või mitte käimisega.

Kui pole viitsimust ennast harida ja piisavalt pingutada, ju seda sügavat huvi siis ikka ei ole. Ja loomulikult tahab ka korra kuus saalis käija, et treeningtulemused oleksid vapustavad. Ja algajana on kõik väga lolle küsimusi esitanud. Kas sina ei ole? Mina ei saa aru, kuidas sa oma kogemuse juures selliste peale üldse ärrituda suudad. Lollid küsimused mingil hetkel kaovad - püsimatud leiavad uue ning põneva hobi ja püsivamad hakkavad targemaid küsimusi küsima.

Kui sa arvad, et ajan jama, siis see vabadus sul on. :)

Peamiselt räägitakse siin teema all sellest, kuidas kogenematud sportijad on naeruväärsed. Ei ole ju. Naeruväärne on hoopis see kui eile mingi tõe teadasaanu täna mitteteadjate üle irvitab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vägivaldurilt küsiks, et millest võib välja lugeda, et ma arvan, et jõusaalis ainult kulturismiga tegeletakse??? Tundub pigem tähenärimisena. Jah - üritan ise hetkel tõepoolest rohkem rammumehe asjadega tegeleda ja tõepoolest tean ehk seda enam, et jõusaalis saab ka kõige muuga peale kulturismi tegeleda. HOOPIS SINU JUTUST VÕIKS JÄRELDADA, ET ARVAD, ET VÄLIMUS ON VAID KULTURISTIDELE TÄHTIS. JA KUI NII ARVAD SIIS EKSID RÄNGALT!!!

"Minu arust on äärmiselt ajuvaba, kui tullakse saali treenima ja seda saadavad pidevad kommentaarid, et ma täna väga palju ei tee või ei pinguta, et muidu on homme keha ja lihased hirmus valusad." - tean selliseid vendasid küll ja veel - ei ole olnud haigust, ei ole nad võistlejad mehed, 2 - 3 korda nädalas võib neid saalis näha ja alatasa selliste kommentaaridega.

"On veider, kui treenitakse nii, et ise ei viitsita midagi (alakohast kirjandust) lugeda, ennast harida. Treenitakse vaid teiste ütluste, kuuldumuste jms. järgi. Leian, et inimesel, kel on sügav huvi ala vastu on kohustus ennast harida. Vastasel korral kaugele ei jõua!!!"

Vägivaldur enne veel kui selle kohta uuesti sõna võtad loe see viimane uuesti KORRALIKULT LÄBI - "Leian, et inimesel, kel on sügav huvi ala vastu on kohustus ennast harida." - sellele juhin su tähelepanu. Pealegi, kunagi ei ole keelatud teisi kuulata, kuid mõned vennikesed vaid sellistest teadmistest üritavadki oma treeningtarkusi saavutada. Mul siin MSN - s küll neid 15 - 16 aastaseid pubekaid, kes tahavad kõik peamiselt suurt TISSI, BITEPSIT või SIKPÄKI saada. Samas nagu näete - mehed pole suutelised isegi asju õigete ja korrektsete nimedega nimetama. Nad soiuvad õhtu otsa ja esitavad selliseid küsimusi, et anna olla - kui palju tuleb kangi tõsta, et samasuguseks saada kui sina, mida on kõige kasulikum mitte süüa, kui tahad suuri lihaseid. JUSTNIMELT SELLISEID KÜSIMUSI (mida fucki on küsimus kui palju tuleb kangi tõsta et saada samasuguseks kui sina. Mismoodi tõsta??? Tehku mehed seegi omale selgeks millisest tõstmisest me räägime.) - ja kui ma olengi end kokku võtnud ja ühel õhtul terve oma vaba aja neile läbi msn seletamise ära kulutanud, siis järgmine õhtu on nad mul jaol samasuguste küsimustega, selle asemel, et ise pisut foorumites ja artiklites tuhnida!!!

Nii, et Vägivaldur - jama ajad suust välja, puhas jama, mida ajad!!! Kui sul ise selliste lammastega pole tulnud tegu teha, siis ära seleta!!!

Täpselt, vennad küsivad, seletad neile ja sealsamas unustavad kuuldu. Ja sellised jäävadki küsima. Saalis näiteks räägid sellistega, noogutavad sulle, tundub , et nad said asjast aru, pööravad ringi ja teevad seletatud asja ikka omamoodi. Olen selliseid saalis, ka lausa pannud õieti näiteks harjutust sooritama, seni kuni kõrval seisad on kõik peaaegu ok, järgmine seeria on aga tehnika juba unustatud ja kõik algab otsast peale.

MSN-is ma lihtsalt blokin sellised vennad ära kes nädalas ühte ja sama asja 2x küsivad. Mõtetu jäädki seletama ja kusagile kaugemale ei jõuagi. Samas suhtlen hea meelega sellistega kes ise kaasa mõtlevad, kuuldut praktiseerivad ja pärast oma arvamust avaldavad. Sellisel suhtlemisel on vähemalt mõtet ja sinu kulutatud aeg msn-is pole niisama tuulde lastud.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jõusaali tolade hulka liigitaksin ka sellised tüübid, kes tulevad jõusaali ja hakkavad peegli ees igasugu poksimis liigutusi tegema. Ise veel sellised väiksed tüübid. Neid kloune jälgides tuleb alati naer peale :)

Miks sind see naerma ajab ? Võibolla kergkaalu poksipoisid :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei kasuta kindaid mitmel põhjusel,millest suurim on kindlasti asjaolu,et mul eelpoolmainitud aksesuaarid lihtsalt puuduvad :D:D Aga on mõned põhjused miks nad puuduvad: kinnastega haare kehvem, kinnasteta saavad ka näpud suurema koormuse, samuti ei näe ma vajadust oma käsi kaitsta,ma nimelt usun,et mehel peaksidki olema mehelikud(tugeva nahaga) käelabad :D ,mitte aga pehme nahaga valged käekesed,nagu mõnel aadlipreilil. Kes aga muretseb naiste pärast,siis ma usun,et mehelikud käelabad on ikka viimane asi mille pärast kedagi ära põlatakse, kui te mõnelt neiult/naiselt korvi saite,siis otsige viga ikka mujalt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei räägi tõstevööst, vaid tõsterihmadest. Ja naljakas ei ole minu jaoks mitte see, et inimene 50 kiloga jõutõmmet teeb (algajad oleme me kõik olnud ja naljakat ei ole selles midagi), vaid see, et ta ei jõua või ei viitsi kangi käes hoida. Kui juba sellise raskuse juures rihmadega teha, mis siis edasi saab... 100kg juures kasutab vist juba kraana abi.

Kinnaste kohta. Hea küll, ma veel ehk saaks aru, et 50kg hantel võib nahka vigastada ja kasutatakse kindaid. Aga kui inimene 5-10kg juures tähtsa näoga kindad kätte paneb, siis on see juba minu jaoks imelik. Mida see väike hantlike mehe käele teeb? Nii siidikäpp ka olla ei saa, et rauda ÜLDSE puudutada ei julge.

ma isegi tean kellest vist jutt käib, too inimene hoidis oma sõrmi kitarrimängimiseks. Ja kui sa tema mängu kuuleks, sa ei naeraks;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma isegi tean kellest vist jutt käib, too inimene hoidis oma sõrmi kitarrimängimiseks. Ja kui sa tema mängu kuuleks, sa ei naeraks;)

Ei tea, ma olen päris mitut näinud. Ja mis moodi need kindad näppe kaitsevad? Näpuotsega ju mängitakse..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei tea, ma olen päris mitut näinud. Ja mis moodi need kindad näppe kaitsevad? Näpuotsega ju mängitakse..

mõtlesin seda meest, kes 50kg jõutõmmet tõsterihmadega tegi, 20seid seeriaid btw.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×