Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

Ma leian, et kui plätudega puhtaid sokke veel kanda, siis ei ole midagi kurta.

Miks sind need paljad varbad erutavad ? Ma olen 3 aastat jõusaalis plätudega käinud ja kellegil probleemi ei ole, siin foorumis kõik nutavad. Kui näete kedagi plätudes siis minge öelge talle et ei tohi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks sind need paljad varbad erutavad ? Ma olen 3 aastat jõusaalis plätudega käinud ja kellegil probleemi ei ole, siin foorumis kõik nutavad. Kui näete kedagi plätudes siis minge öelge talle et ei tohi olla.

Kui sa oleks viitsinud veits hoolikamalt postitusi lugeda, siis oleksid ka välja lugenud, et ma just soosin plätude kasutamist.

Ning teiseks küsimus pigem seisenb selles, et ühed leiavad, et plätude kandmine on õigustatud ja teised mitte.

Kolmandaks see, et keegi pole raatsinud sulle midagi öelda, ei tähenda, et nad sellega ka rahul oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ikka ei ole külla nii!

See on umbes nii, et kui pooltel on külm ja teistel on palav, siis keerame kütet juurde ja las need kel on palav siis higistavad, sest rohkem riideid ei saa ära võtta, kuna pole enam sünnis. Nii jah.

Ahsoo- või nii !

Ja kui kõrval aeroobikasaalis käib nii kõvasti muusika, et ma ei saa keskenduda, mis ma siis teen ? Hakkan foorumis vinguma või hoopis lähen palun neil vaikseks selle panna ?

Spordihoone kõrval käib ehitustööd. Lähen palun neil ehituse selleks ajaks peatada, kui trenn läbi.

Hästi elame !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noja siis? Vb kodust tulles parkisid kõhu täis ja ootasid aega, millal piisavalt kerge olla, et trenni tegema hakata :D

Siin natuke kiputakse jah natuke ennatlike järeldusi tegema. Me ei tea ju täpselt mõningate asjade tagamaid ja kipume kohe halvustama. No kelle asi on see kui jõusaali külastajal on plätud jalas või jõusaali tola on kohe see kes peale trenni tahtis võtta korraliku leili ;) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ahsoo- või nii !

Ja kui kõrval aeroobikasaalis käib nii kõvasti muusika, et ma ei saa keskenduda, mis ma siis teen ? Hakkan foorumis vinguma või hoopis lähen palun neil vaikseks selle panna ?

Spordihoone kõrval käib ehitustööd. Lähen palun neil ehituse selleks ajaks peatada, kui trenn läbi.

Hästi elame !

Ah ma ei viitsi suga vaielda, paistab et sa nagunii aru ei saa milles point on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna kohtasub saunas viisakust : :D Vanake küsis, kas viskan leili ka peale :D se tuli üllatusena.

Eks ta luges teemat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ega meilgi on saalis inimesed suhtlemisvõimelised ja alati saab keegi öelda, kui liiast !

Jep, ja alati visatakse ka leili veidi rohkem ja alati leiab plätudega vendi saalis; kui ise ette midagi ei võta, siis ei parane kah olukord...

Isiklikult harrastan plätudega käimist, oleks kõva tallaga tõstejalatsid, siis muidugi kannaks neid. Aga noh kõrval ruumis käib kickbox ja vennad lasevad täiesti paljajalu.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Plätudega vennad ei tohiks küll nüüd tolad olla :D

Kui on siis ma olen Tola :D

Kuid oma arvamus on meil kõigil siiski.

Ei sega vast kedagi teist jõu tegemisel minu plätud. Keda segab siis võite alati öelda plätudega olevale tüübile oma arvamuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga ma ei saanud ikka aru mis nendel plätudel siis viga on? (Ise käin tossudega)

Ega plätudega ei hakka ju jalad haisema, sest nad saavad hingata.

Või on mingi muu oht plätude kandmisel teistele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga ma ei saanud ikka aru mis nendel plätudel siis viga on? (Ise käin tossudega)

Ega plätudega ei hakka ju jalad haisema, sest nad saavad hingata.

Või on mingi muu oht plätude kandmisel teistele?

Ebastiilne !

Ja mõningas saalis ei olegi lubatud kanda !

Muudetud kasutaja Erkko poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ebastiilne !

Ja mõningas saalis ei olegi lubatud kanda !

ebastiilne? Ma ei ole kusagil Fashioni showl ma olen jõusaalis ja nagu eelnevalt öeldud on jalal võimalus hingata ja üldiselt ei higista. Ise kannan plätusid ja kannan ka edaspidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jõusaali tolad on need kes ei arvesta teistega:

1. Jätavad raskused peale

2. Haisevad

3. Kui rahvast palju üritavad ikka mitmel pingil korraga treenida

On ka neid kes üle poole aja mula ajavd jne aga see juba nende enda probleem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ebastiilne? Ma ei ole kusagil Fashioni showl ma olen jõusaalis ja nagu eelnevalt öeldud on jalal võimalus hingata ja üldiselt ei higista. Ise kannan plätusid ja kannan ka edaspidi.

See oli irooniana mõeldud! Milupärast tehke kasvõi kalossidega.Mina ei näe põhjust, miks ei võiks plätasid kanda, kui pole küki päev.

Jõusaali tolad on need kes ei arvesta teistega:

2. Haisevad

Kõik, kes trenni teevad, haisevad !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Krt mis, mul plätud hakkasid ühest kandmiskorrast juba räigelt haisema, tossud aga ei haise kunagi :D

Ei tea, kas olid sitad plähvid, et talla alt ei hinganud vms, odavad olid küll aga jah läksid rõvedalt haisema kohe :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Krt mis, mul plätud hakkasid ühest kandmiskorrast juba räigelt haisema, tossud aga ei haise kunagi :D

Ei tea, kas olid sitad plähvid, et talla alt ei hinganud vms, odavad olid küll aga jah läksid rõvedalt haisema kohe :S

No eks ta natuke jah tõmbab higistama talla aga nii hullult vaevalt, et segab teisi jõusaalis.

Muudetud kasutaja Tumps poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×