Jump to content
joker

Jõusaali tolad...

Recommended Posts

oijh, mind pole siiamaani ykski tyyp tylitanud, k6ik n2ivad s6bralikud, kyll aga on m6ned tyybid kes ise midagi teha ei oska (minuvanused) ja muudkui sosistavad yksteisele k6rva et n2e kui suur see tyyp seal on (mina siis) .

Ja vahivad terve see aeg mida ma teen ja muudkui sosistavad, teate see v6ib ikka n2rvi ajada .

Ise veel muigavad kahtlaselt . :D

Aga vahet pole, k6va mees ei nuta . :D Pealegi m6tlesin et kui nad j2tkavad seda kahtlust, kysin nende k2est et kas te olete mingid haiged v2, v6i on teil vale seksuaalne orientatsioon ? ;):D

Aga noh, m6ned tyybid on seal kyll veel pubekast v2ljumata ise yle 20, ja k2ituvad nii ylbelt, kuigi mind nad ei tylita 6nneks . :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
oijh, mind pole siiamaani ykski tyyp tylitanud, k6ik n2ivad s6bralikud, kyll aga on m6ned tyybid kes ise midagi teha ei oska (minuvanused) ja muudkui sosistavad yksteisele k6rva et n2e kui suur see tyyp seal on (mina siis) .

Ja vahivad terve see aeg mida ma teen ja muudkui sosistavad, teate see v6ib ikka n2rvi ajada .

Ise veel muigavad kahtlaselt . ;)

Aga vahet pole, k6va mees ei nuta . :D Pealegi m6tlesin et kui nad j2tkavad seda kahtlust, kysin nende k2est et kas te olete mingid haiged v2, v6i on teil vale seksuaalne orientatsioon ? :D :D

Aga noh, m6ned tyybid on seal kyll veel pubekast v2ljumata ise yle 20, ja k2ituvad nii ylbelt, kuigi mind nad ei tylita 6nneks . :D

Kes siis endast suuremaid tülitab. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minult küsiti ükskord jõusaalis nii: "Mis sa teed rinda ja õlga ühel päeval või?!"

Ju oli siis totaalselt välistatud selline trenn tema jaoks :D

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minult küsiti ükskord jõusaalis nii: "Mis sa teed rinda ja õlga ühel päeval või?!"

jah ilmselt on saanud omale personaalse treening kava kelleltki ilusalt, suurelt ja tugevalt ja peab ennast sellejärgi tehes maailma nabaks. kõik teised ei tea trennist midagi. omameelest ainuke kes kasvab ja oskab trenni teha. jah aga paraku on selliseid, ja rohkem, kui sa arvatagi oskad. kurb, aga kahjuks tõsi.

vähemalt ei hakka trennis igav, saab kõhutaie naerda ning seda päris tihti...................

Muudetud kasutaja wenom poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen peamiselt näinud rinnapoisse, kes kolm korda nädalas rinnaltsurumist ja preacher curle teevad. Üks tegelane jätab järjepidevalt igale poole raskused peale, tema trenni lõpuks on saal ketastest tühi. Ise olen ka jõusaalitola, kuna võtan mobiili saali kaasa, et kasutada taimerit.

Muudetud kasutaja s4nder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen peamiselt näinud rinnapoisse, kes kolm korda nädalas rinnaltsurumist ja preacher curle teevad. Üks tegelane jätab järjepidevalt igale poole raskused peale, tema trenni lõpuks on saal ketastest tühi. Ise olen ka jõusaalitola, kuna võtan mobiili saali kaasa, et taimerit kasutada.

Ma olen ka jõusaalitola, sest kasutan kindaid, kuna olen tõeline siidikäpp :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa räägid siis inimestest või ainult meestest? Enamus naisi üle 5kg ei puudugi, aga 5g mehe kohta- kus saalis sellised treenivad?

Kõik ei ole ka algajad jõutõstjad, pea meeles. Osa meist soovib keskenduda LIHASTE tööle, mitte teatud raskuse kindlasti üles upitamisele. Ehk raskus valitakse selle järgi, kuidas see AINULT lihaskonnas tunda on, mitte selle järgi, kui jämedad ja tugevad on randmed.

Minu jõutõmme jääb tavaliselt sinna 95-100 kanti, sinnani ma tunnen veel, mis ma teen- aga isegi kui alustan 4-50st, kasutan algusest lõpuni kindlasti ikkagi rihmasid, sest ma ei treeni kangi käeshoidmist.

Aa, üks näide ehtsast tolast ka :D Läksin keset päeva ükskord trenni, no et hea rahuli, rahvast ka ei ole. Mingi nolk tegi peegli ees istudes biitsa kaldpingil, endal rets hunnik juba erinevaid hantleid pingi ümber maas. Muudkui tassis juurde. Hakkasin seal kõrval sooja tegema, seljapäev oli. Vaatan silmanurgast, kutt vehkis oma harjutuse lõpuni ja kõndis minema. No ikka juhtub. Tegin sooja ära, tükk aega möödas juba, hakkasin sobivaid hantleid otsima soojendusseeriaks. Krt ei saa, peegli ees võimatu liikuda, peab üle hantlihunniku hüppama. Vaatan saalis ringi, seesama kutt teies saali otsas juba, blokil teeb tissi. Lähen ligi, küsin, kas ta lõpetanud peegli juures. Esialgu ei tehta üldse välja. Astun veel ligemale, ju see juba häiris teda sest vastsueks tuli "MÖHHHH???" Kutil kõrvaklapid peas, tümm lõugab. No muidugi. Küsin uuesti. Kuulen ainul pobinat "TSEVOOOO???" Nägu endal selline peas, nagu ma oleks käskinud tal palja peega kuumale pliidile istuda vms. Ühesõnaga ta ei saa millestki mõhkugi vist aru.

Lähen teen ära esimese soojendusseeria. Tüüp ei tee väljagi. Mul oleks vaja nüüd otsida sellest kuhja tagant kobedamaid raskusi, aga mida ei saa, on liikuda. Lähen uuesti tagasi teise saali otsa tüübi juurde, kes küll enne korra vaatas mu märkuse peale oma tekitatud segaduse poole, kuid ei liigutanud selle peale lillegi. Ütlen uuesti, nüüd juba päris kurjalt (no minu trenniaeg ka jookseb ju!) et kle korja oma hunnik ära eksole. Kõlab jälle "TSEVOOO????" Olen tige juba. Ok, ütlen terve jutu algusest peale vene keeles siis. Juhtub. Tüüp ei saa IKKA aru. Fuck, kus planeedil me elame???

Lähen teen ära oma esimese seeria. Tüüp lappab edasi oma tissi teha. Lõpetan seeria, ootan veidike, kannatus katkeb lõpuks ja karjun talle kõva häälega üle saali, et tule ubirai oma tagant ära ka kui treniroval, ja ne mama tvoja. Tüüp ehmatab, jätab isegi oma tissiseeria pooleli, aga aru ei saa IKKA! Mõistab äkki mingit teatud murrakut ainult, mõtlen juba... Ega jäänudki muud üle kui tekitasin siis ise seal veidike korda, et saaks ka inimese kombel treenida. Tüüp vaatab eemalt nõutult pealt ja kurdab hetk hiljem oma saali sisenenud sõbrannale, et slõsh, sto ana mne skazala...

Ja nii juhtub praktiliselt IGA päev.... On meil üldse olemas mingi jõusaalikultuur, või peetaksegi seda normaalseks, et lappad aga hunniku kettaid masinale vms (ja kindlasti mida rohkem seda uhkem), ja siis tõmbad peale kasutamist udu?? Ma ausalt öeldes ei viitsi küll igat oma trenni sellega alustada et tassin kellegi kettaid-hantleid kuskilt minema, tekitades sellega mingkitki liikumisruumi saalis.

Tean et osades (odavamates?) saalides käib igasugust kontingenti ja seal juhtub nii mõndagi, aga klubis, kus varem oli lausa mõnus käia ja samas on see linna üks korralikemaid ja ka kallimaid kohti- see paneb küll imestama...

Kuna ise olen juba mõnda aeg jõusaalis käinud, siis jagan seda, mis mind isiklikult härib. Ei suhtu hästi härrastesse, kes ühte masinat või pinki pool tundi okupeerivad. Enamik nendest ei tee mitte 12 seeriat, vaid tavaliselt tehakse maksimum kolm seeriat ja ülejäänud aeg lebotatakse niisama või aetakse istudes sõbraga juttu. Veel on pehmelt öeldes naljakad tegelased, kes omale liiga rasked hantlid, kas lendamiseks või õla tegemiseks võtavad ja peale seeria lõpu hirmsa kolinaga maha pillavad. Kolin härib ja kukkumine ei mõju kindlasti inventarile hästi. Kolmanada kategooria moodustavad isikud, kes teevad kõike korraga. Pean silmas seda, et kasutavad mitut asja üheagselt treenimiseks ja teised peavad ootama kuniks kunn lõpetada suvatseb. Viisakas oleks muidugi ka raskused oma kohale panna.

Aga naljakam asi mida näinud olen on see, kuidas üks noormees SKA jõukas omal peegli ees vinne pigistas. Sellega nähtusega konkureerib minu hinnangul üks vene baba (vanamutt), kes Rimis hambapastat nuusutas enne ostmist...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen siis kõikse suurem jõusaali tola hull siin.

teen kükki rinda ja jõutõmmet 6 korda nädalas, aga ikka ei kurda tulemused paranevad kohinal.

teha võib kõike kui tead miks, milleks ja kuidas seda teha.

paraku 95% kõigist kulgejatest pole halli aimugi mida ta teeb, kuskilt mingi kava kätte saand ja annab ainult tuld, võib olla väga hea kava, aga jahhhhhhhhhh.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen siis kõikse suurem jõusaali tola hull siin.

teen kükki rinda ja jõutõmmet 6 korda nädalas, aga ikka ei kurda tulemused paranevad kohinal.

teha võib kõike kui tead miks, milleks ja kuidas seda teha.

paraku 95% kõigist kulgejatest pole halli aimugi mida ta teeb, kuskilt mingi kava kätte saand ja annab ainult tuld, võib olla väga hea kava, aga jahhhhhhhhhh.........

6 korda n2dalas ? :D

kuna sa puhkad ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
6 korda n2dalas ? :D

kuna sa puhkad ? :D

nädalas on ju 7 päeva nii, et milles küsimus. puhkust ülearugi........

raskuse ja amplituudiga võib meeletult mängida nii hull see asi ka nüüd pole kui esma pilgul teile tundub.

jälle jõuab söömise juurde tagasi kui sööd korralikult tugevalt jõuad arened kui, aga nälgid sured kangi alla......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nädalas on ju 7 päeva nii, et milles küsimus. puhkust ülearugi........

raskuse ja amplituudiga võib meeletult mängida nii hull see asi ka nüüd pole kui esma pilgul teile tundub.

jälle jõuab söömise juurde tagasi kui sööd korralikult tugevalt jõuad arened kui, aga nälgid sured kangi alla......

Palju sul rekordid tõmbes, surumises ja kükis on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on jah väga individuaalne. Mina treenin nt. koguaeg ülakeha ja mu keha on sellega juba harjunud, kuna ma olen eluaeg end kehaga abistanud (põhiliselt väiksena, aga kohati on praegu ka mugavam keha abi kasutades liikuda) ja võin vabalt kõik päevad teha nt. käsi ning need ikka kasvavad korralikult. Jalad selle eest jällegi nii palju pole harjunud, sest kui alustasin trenni tegemist, siis tegin 7 korda nädalas ja kui esimene kuu oli tehtud, siis jalad ükskord ärgates valutasid (nagu oleks liigesest väljas vms.) ja sellepärast enam 7 korda nädalas ei treeninud, aga samas ülakehaga oleks võinud vabalt jätkata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen siis kõikse suurem jõusaali tola hull siin.

teen kükki rinda ja jõutõmmet 6 korda nädalas, aga ikka ei kurda tulemused paranevad kohinal.

teha võib kõike kui tead miks, milleks ja kuidas seda teha.

paraku 95% kõigist kulgejatest pole halli aimugi mida ta teeb, kuskilt mingi kava kätte saand ja annab ainult tuld, võib olla väga hea kava, aga jahhhhhhhhhh.........

päris räme vend oled, ma oleks juba surnud kui ma niipalju teeksin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Asja tuleb teha tunnetusega. Kui ikka südames valu, korralikult hapniku ei saa või tunned, et see kordus käib üle jõu, siis tuleks pigem pooleli jätta, kui tahad ohtu vältida. Inimestega ju palju juhtunud seda, et nad teevad oma selle üle jõu käiva korduse lõpuni ja siis kukuvad kokku. Või siis süda pole harjunud raskusega ning saad infarkti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina olen siis kõikse suurem jõusaali tola hull siin.

teen kükki rinda ja jõutõmmet 6 korda nädalas, aga ikka ei kurda tulemused paranevad kohinal.

teha võib kõike kui tead miks, milleks ja kuidas seda teha.

paraku 95% kõigist kulgejatest pole halli aimugi mida ta teeb, kuskilt mingi kava kätte saand ja annab ainult tuld, võib olla väga hea kava, aga jahhhhhhhhhh.........

Ma olen proovinud selga treenida 4X nädalas, nii ühe nädala, ega see mingi näitaja pole, aga ka roheklt siis.

Lihasgruppi treenitaksegi niimõnegi metoodika alusel teadlikult üle.

Ise ma kui teeks sellise 6X-nädala mida kirjeldasid, siis seejärel puhkaksin kindlasti nädala trennidest, ja seejuures kõik need 6 korda ei oleks kindlasti suure intensiivsusega ehk raskusega. Mina ei arva, et sa tola oled, kui ütled, et kulged hästi, ju siis nii ongi. Minu üks nädal rohkete seljatrennidega kulges ka huvitavalt, olen ka rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli kehalisekasvatuse õpetajaga[vanem naisterahvas(peast soe)] üks lahe seik, rääkis mulle oma õetütrest v kellegist kes kaalu juures 60kg surub rinnalt 80kg ise olin siis 90 peal...kiitis teda maast taevani, et tema tüdruk ma poiss, et ma pole midagi tema kõrval, viitas mu biitsepsile ja ütles, et see punn pole mu käe peal midagi ja ütles, et ma ei tee ei aeroobset ja ei venita ennast kunagi( ise ei ole kordagi jõusaalis olnud kui mina seal...veel enam mida ma vabal ajal kodus teen ) ning suure suuga ütles, et ma loll ja ta teab paremini minust jõutreeningu kohta...ma ei vaevunud isegi midagi ütlema selle peale...Läks siis paar nädalat mööda, oli jälle tund, tegin parasjagu negatiivset surumist...tuleb siis ligi ja küsis minult, et miks ma negatiivset surumist teen, mis ta mulle annab? Klassivend tegi smithil kükke ja küsis, miks sa neid kükke teed???????? :D Idiootsuse tipp, kuidas ta üldse kehalise kasvatuse õpetajaks sai ;) Vihale ajas küll...isegi mu trenniriideid kommenteeris, et higi järgi haises :D Issanda loomaaed on ikka kirju...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul oli kehalisekasvatuse õpetajaga[vanem naisterahvas(peast soe)] üks lahe seik, rääkis mulle oma õetütrest v kellegist kes kaalu juures 60kg surub rinnalt 80kg ise olin siis 90 peal...kiitis teda maast taevani, et tema tüdruk ma poiss, et ma pole midagi tema kõrval, viitas mu biitsepsile ja ütles, et see punn pole mu käe peal midagi ja ütles, et ma ei tee ei aeroobset ja ei venita ennast kunagi( ise ei ole kordagi jõusaalis olnud kui mina seal...veel enam mida ma vabal ajal kodus teen ) ning suure suuga ütles, et ma loll ja ta teab paremini minust jõutreeningu kohta...ma ei vaevunud isegi midagi ütlema selle peale...Läks siis paar nädalat mööda, oli jälle tund, tegin parasjagu negatiivset surumist...tuleb siis ligi ja küsis minult, et miks ma negatiivset surumist teen, mis ta mulle annab? Klassivend tegi smithil kükke ja küsis, miks sa neid kükke teed???????? :D Idiootsuse tipp, kuidas ta üldse kehalise kasvatuse õpetajaks sai :D Vihale ajas küll...isegi mu trenniriideid kommenteeris, et higi järgi haises :D Issanda loomaaed on ikka kirju...

Nujah... ega lapsep6li pole meelakkumine ;)

Tahaks n2ha seda ime6etytart...me k6ik peaksime teadma...kes surub 60 kilosena 80 kg :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nujah... ega lapsep6li pole meelakkumine :D

Tahaks n2ha seda ime6etytart...me k6ik peaksime teadma...kes surub 60 kilosena 80 kg ;)

Kusjuures küsisin nime, et ise nagu peaks ka teadma, kahjuks nime tema suust ei saanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täna kohtasin klubis ühte väga eriskummalist tola.

Nimelt käis mees saalis ringi nii nagu teaks kõike... ja turtsus nagu siil.

Ei tea võibolla oli halb hommik, sellepärast turtsus, algul ajas nagu naerma aga asi läks ikka päris käest ära, kui mees hakkas pea iga 10 sekundi tagant turtsuma. Võibolla olete kuulnud kuidas siilid turtsuvad. Ühesõnaga ajas mees mul ikka keskendumise päris sassi.

Turtsumine turtsumiseks.

Aga kui mees hakkas end liigutama siis olin ikka päris üllatunud, kuidas see mees oma liigutusi tegi.

Mehel ei olnud ühtegi puhast harjtust, isolatsioonharjutusest rääkimata.

Kui mees tegi triitsepsit trenazööril siis jäi mulje, et ta tegi hoopis kõhtu.

Ja selja harjutus tõmbed kõhule oli nii valus vaadata, et mõtlesin kuidas se mees üldse pärast käia saab?

Mul ei ole selle vastu midagi kui mees ei oska harjutusi õigesti teha, ega keegi ei ole sündinud kohe oskama, aga kurat ära siis tee sellist isa nägu ja olemust nagu sa oleksid mingi ilge proff.

Kui inimene jätab mulle normaalse inimese mulje siis lähen ikka ja annan nõu nii palju kui tean või (ei hakka ise midagi välja mõtlema) olen kõrva taha pannud.

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×