Jump to content
williamx

andke nõu

Recommended Posts

Tere

Selline mure on mul, ma tahaks saada kaalus 78 peale( hetkel olen ma 87 ja pekine).Mul on suur õllekõht ja tagaosa on ka paras. Kas te oskaksite anda mulle nõu, et milliseid harjutusi ma peaks tegema et saada endale kõhust eest ära ja tagapoolt ka madalamaks ja kintse ka. Palun olge hea ja soovitage midagi mulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovitan toitumiskava tellida saad selle kaalu endale 3 kuuga.

Kust ma saan tellida toitumis kava.? Ma nii tahaks alla saada

http://shop.fitness.ee/product_info.php?cP...products_id=151 siit saad tellida toitumiskava seal taidad ankeedi oma andmed jne muidugi ega se eriti odab pole 500eek aga tulemused on karanteeritud!Kui vaja saab ka treeningkava tellida!Mine http://shop.fitness.ee/index.php?cPath=37 siit saad ise valida mida sul vaja läheb!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis suurt nõu siin ikka vaja on. Tee trenni , jõusaali ja aeroobset mõlemat, alusta ettevaatlikult, järgi toitumist ja ole järjekindel ! Lihtsuses peitub geniaalsus !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Millised oleks teie arvates kõige paremad harjutused alustuseks just tagapoole jaoks?

Täiskükk kangiga ja jõutõmme (ka sirgete jalgadega). Aga väiksemaks sul tagumik sellest küll ei lähe. Väiksemaks läheb siis, kui dieeti pead ja rasvapõletustrenni teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mehed, oskab keegi öelda, palju keskmiselt raha toitumiskavale läheb?

mitte selle tellimine vaid kui seda järgida, palju siis umbes läheb?

Üritan siin oma väljaminekud umbkaudselt paika panna ;)

ettetänades info eest !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seal saad ju ise teavitada, kui palju finantsi on ja vastavalt sinu vajadustele see tehakse.. olen kuulnud et mõni saab päris odavalt hakkama...

See on info, mida ma ennem isegi ei teadnud ;)

aga tänud selle eest.. nüüd oskan sissetulekuid veel paremini korrastada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×