Jump to content
matti

Parteiline kuuluvus

Recommended Posts

Ma sooviks teada,milliste parteide liikmed on siinsed kasutajad, ei ole mingit tagamõtet,puht uudishimust.

Ise olen Isamaa ja Res Publica Liidu liige.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma sooviks teada,milliste parteide liikmed on siinsed kasutajad, ei ole mingit tagamõtet,puht uudishimust.

Ise olen Isamaa ja Res Publica Liidu liige.

Parteitu, kuid hääl kisub minema kas Isamaale või Reformile!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen hingelt rojalist ja roheline :huh:

H22letan tavaliselt kandidaati, mitte parteid. Mida v2hem m22gib, seda rohkem mulle meeldib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
H22letan tavaliselt kandidaati, mitte parteid.

Kohalikel valimistel olen läinud sama teed, kuna väikese kandi rahvast tean ja tunnen ja seal ei mängigi erakond ehk nii ülisuurt rolli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Parteisse ei ole kuulunud,ei kuulu ega hakka kunagi kuuluma.

Üldiselt olen hääletanud Reformierakonda ...

aga sm.ansip on taolise protsessi jätkumise edaspidi praktiliselt võimatuks muutnud.Majanduspoliitiliselt on Reformierakond bolsheviseerunud;rahvuspoliitiliselt laskuti natsionaaldebilismi ..., :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Õnneks ei tohi kuuluda ühtegi erakonda

Miks ei tohi??? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õnneks mitte kuhugi, ega praeguse poliitilise olukorraga ei ole soovi ka.

Ükski partei pole ennast heas valguses näidand, kõik midagi sahkerdavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga sm.ansip on taolise protsessi jätkumise edaspidi praktiliselt võimatuks muutnud.Majanduspoliitiliselt on Reformierakond bolsheviseerunud;rahvuspoliitiliselt laskuti natsionaaldebilismi ..., :huh:

Milles see bolsheviseerunud majanduspoliitika ja natsionaaldebilism täpselt väljenduvad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Erakonda ei kuulu, aga mu kindel poolehoid on Reformierakonna poolt- peaaegu ainukesed tegelased, kes majandust hästi jagavad. Eriti tugev oli selles vallas Reformierakond loomulikult Siim Kallase juhtimisel. Praeguses kehvas majandusolukorras ei saa süüdistada kuidagi ainult poliitikuid, kuna kogu maailma majanduslik olukord on hetkel suhteliselt nõrkadel jalgadel, aga me tõuseme veel tuhast:-)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minuarust varastavad ja mahhineerivad kõige vähem sotsdemmid, niiet nende poolt olen, ise parteisse ei kuulu.

Kui nad peaks võitma läheks nad sama teed nagu kõik teisedki, ei usu eriti, et nemad nii erinevad vaid pole lihtsalt võimalust saanud.... :huh: IMO pole ausaid erakondi olemas, tean isegi kuidas väikestes vallavalitsustes asjad käivad, mis siis veel suurematest rääkida, mida suurem võim seda rohkem varastavad ja mahhineerivad, see on kõigile teada, kes ei vaata maailma läbi roosade prillide. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keskerakonna järel on minu arvates kõige hullem erakond sotsiaaldemokraadid just. Nad pakuvad absurdseid ideid: üleriigiline alkoholikeeld; see kogumispensioni idee; idee maksustada kõik autod, millel on üle 130 kW (vist oli 130); nemad olid ka vist need, kes sellisel kriitilisel ajal tahavad tõsta käibemaksu, mis muudaks hinnad veel kallimaks. Ning lisaks on ta koos Rahvaliiduga ja Keskerakonnaga vasakpoolne. Neid vasakpoolseid ei salli üldse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×