Jump to content
Lemik

Milline jõusaal ?

Recommended Posts

Võibolla soovitaksin sulle hoopis midagi muud, aga oleneb sellest kus kandis elad ja kas liikled ühistranspordiga või isiklikuga?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Coral club- Avar ja hea ventilatsiooniga, palju aparaate, piisavalt vabu raskusi, suured riietusruumid, ujula, mitut sorti saunasid ja normaalne hind. Ainus puudus on see, et 6htuti on jüsaalis päris palju rahvast, aga eks see ole igal pool mujal ka nii. Olen ise väga rahul, minu jaoks on ka asukoht ideaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Coral club- Avar ja hea ventilatsiooniga, palju aparaate, piisavalt vabu raskusi, suured riietusruumid, ujula, mitut sorti saunasid ja normaalne hind. Ainus puudus on see, et 6htuti on jüsaalis päris palju rahvast, aga eks see ole igal pool mujal ka nii. Olen ise väga rahul, minu jaoks on ka asukoht ideaalne.

Kuidas Coralis hommikul(9-12) rahvamassiga lood on? Arctic spordi akendes paistab räme rahvamassi gatahes hommikust õhtuni olema :) . Ise otsin uut jõusalis Haabersti kandis, peamine kriteerium ongi, et ruumi oleks trenni teha(ei salli kui ei saa enda kava teha, kõik masinad kinni jne)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic on väga norm. Ruumi seal on, selle pärast ei maksa põdeda. Personal mõnus ja seadmeid palju, midagi tegemata ei jää. Ainult hind on, olgem ausad, väga kõrge.

Status on muidugi klass omaette. Kui sa eksklusiivsust ja privaatsust taga ajad, sea sammud julgelt sinna. Aga minu arvates pole jõusaal koht, kust lillelõhnalist õhku ja merevaadet taga ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täispakett (ujula+treeningud+gym) piiramatu sissepääsuga on kuskil 1000.- kuus. Kui lepid hommikuse ajaga ning rühmatreeningutesse ei trügi, siis saad ehk mingi 700.- kuus.

Muudetud kasutaja protein_pets poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×