Jump to content
mariels

tahaks keha naiselikumaks

Recommended Posts

Minu keha on tüübilt atleetlik-laiemad õlad ja kitsam puus, see aga mulle muret teebki. Sooviksin, et mu tagumik oleks suurem, kas see on üldse kuidagi saavutatav? Ilmselt peaks siis kõhulihast tegema, sest kõige probleemsem minu keha puhul on ka vöökoht ja treenitum vöökoht annaks vist parema proportsiooni. Muidu olen peenike ja alla võtmist ei vaja aga naiselikumat vormi tahax küll....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu keha on tüübilt atleetlik-laiemad õlad ja kitsam puus, see aga mulle muret teebki. Sooviksin, et mu tagumik oleks suurem, kas see on üldse kuidagi saavutatav? Ilmselt peaks siis kõhulihast tegema, sest kõige probleemsem minu keha puhul on ka vöökoht ja treenitum vöökoht annaks vist parema proportsiooni. Muidu olen peenike ja alla võtmist ei vaja aga naiselikumat vormi tahax küll....

Õlgade laiust ei saa me ise muuta. Tegemist on ilmselgelt skeleti iseärasustega. Ainult saab soovitada treenida õlga vähem ning pead treenima tuhara ja reielihaseid, et tagumikku juurde saada. Ei ole mõtet ju rasva arvelt tagumikku kasvatada.

Kõhu kohapealt aga peab olema püsivust. Kui aga toitumine ei ole paigas, siis võid seda kõhtu teha palju tahes, ikka ei aita

Soovitan vähendada süsivesikute kogust ja suurendada erinevate rasvade osakaalu. Pähklid, oliiviõli, kookoshelbed, hapukoor, kalamaksaõli. Kõht püsib kauem täis ja nii imelik kui see ka ei ole rasva protsent organimis väheneb. Neid rasvu tuleks siis tarbida toidu juurde või toiduga koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kui ta süsivesikute kogust veel vähendab, siis võtab ta hoopis kaalust alla. Suuremast tagumikust ja naiselikumast kehast võib siis ainult unistada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindel variant mis töötab:

Kaduneljapäeval tuleb leida ja minna 5 tee ristumiskohta (5nurk sümboliseerib siis inimest), kahele teeotsale tuleb jätta 1kg hülgerasva (et puus ja tagumik paisuks), kahele aga lüüa maasse kaks vikatit (mis õlgu õgvendaks). Ise tuleb aga istuda viiendale, tee keskele ja oodata kuni tuleb mõni sohver, see kinni pidada ja küsida... Kas mu puus ja pepu on piisavalt ilusad, kas mul on ikka naiselikult sexikad õlad. Kui sohvril silmad taldrikusuuruseks venivad ja ila tilkuma hakkab võid olla kindel, et muutused on juba aset leidnud. Seepeale aga lippa kiirelt koju, sest mine sa neid üksikuid autojuhte tea. :(

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindel variant mis töötab:

Kaduneljapäeval tuleb leida ja minna 5 tee ristumiskohta (5nurk sümboliseerib siis inimest), kahele teeotsale tuleb jätta 1kg hülgerasva (et puus ja tagumik paisuks), kahele aga lüüa maasse kaks vikatit (mis õlgu õgvendaks). Ise tuleb aga istuda viiendale, tee keskele ja oodata kuni tuleb mõni sohver, see kinni pidada ja küsida... Kas mu puus ja pepu on piisavalt ilusad, kas mul on ikka naiselikult sexikad õlad. Kui sohvril silmad taldrikusuuruseks venivad ja ila tilkuma hakkab võid olla kindel, et muutused on juba aset leidnud. Seepeale aga lippa kiirelt koju, sest mine sa neid üksikuid autojuhte tea. :(

Njaa, aga kust seda hülgerasva tänapäeval veel saada....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×