Jump to content
Madz

töö ja trenn

Recommended Posts

Suvel ma lähen tööle ning kas keegi oskab soovitada kas oleks mõtet trenn lõpetada, sest tööl ei jaksa raudselt midagi teha ja see ka omaette trenn. Kas peaksin trenni kergendama? Praegu teen vendvähi kava järgi 3 korda nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töö ei asenda trenni

Kui ära taastud, siis tee edasi nagu praegu, kui tunned et ei taastu, siis võta päevi vähemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Töö ei asenda trenni

Kui ära taastud, siis tee edasi nagu praegu, kui tunned et ei taastu, siis võta päevi vähemaks

Ma käisin kunagi keskkooli ajal suvel kaks kuud puid lõhkumas, lihast ei kasvata aga kui trenni eesmärk kaalu langetada, siis mõjus küll asjalikult :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul oli vahepeal sama asi - töö raske füüsiline ja käisin peaaegu otse peale tööd trennis. Seetõttu tegin ka trennikava 5 päeva peale, et ei peaks väga kaua punnitama, teen tunni ajaga oma asjad ära. Tihti oli trennis selline tunne, nagu oleks juba trennis käinud, aga hambad ristis punnitasin ikka edasi. Vahest oli küll ja on ka praegu taastumisega probleeme, nii et ei taha mõnikord kas tööle või trenni minna, aga elu ei peagi lihtne olema.)

Nüüd mõtlen, et targem oleks peale tööd puhata tunnike ja siis trenni minna - kui trenn ikka tähtis on ja õhtul vaba aega on, a la perekohustused jms puudub jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suvel ma lähen tööle ning kas keegi oskab soovitada kas oleks mõtet trenn lõpetada, sest tööl ei jaksa raudselt midagi teha ja see ka omaette trenn. Kas peaksin trenni kergendama? Praegu teen vendvähi kava järgi 3 korda nädalas.

No kui ikka tööl käisin, siis selg ja eriti käed olid nii läbi, et ei jaksanud peale tööd liigutadagi. Suurt raskust tassides kisub käe krampi ja trenni ei jaksanud täna üldse teha. 5 nädalat tegin vendv kava järgi, nüüd jääb katki vist, seni kuni tööl ära käin või kui koormus tööl kergemaks jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas keegi oskab öelda veel, et kas valku on mõtekas tarbida töö ajal, asendades trenni? Töötan ehitusel ja lihased pärast tööd ikka valusad, praegu mul on weigh 3 valk, vaarika maitseline (pole hullemat asja suust sisse pressinud, rõve maitse)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×