Jump to content
sisalik

pulmadeks vormi

Recommended Posts

Tere, sooviksin ka tarkade inimeste nõuandeid. :)

Olen 19. aastane neiu, kaalun hetkel 69 kilo ja olen 176,5 cm pikk. Mureks on sangakesed, mis on aastaga tekkinud.

Käin kaks korda nädalas trennis ja mõningal määral kontrollin oma söömist ka (ei söö saiakesi jne) aga vist mitte nii oluliselt. Enne kaalusin 60kg ja olin täitsa vormis aga viimase aastaga asi käest ära läinud. Kuigi enne sõin kõike, mis tahtsin ja midagi ei juhtunud.

Igatahes on juulikuus mul pulmad ja no pulmas peab ju ikka oma parimas vormis olema:D ja peale pulma ka. Tahakski nõuandeid ja toitumismenüüsid ja kõike tarka, et saada keha jälle trimmi.

Kuna olen olnud koguaeg kõikesööja, siis ei oskagi väga toidumenüüd koostada.

aitäh ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, sooviksin ka tarkade inimeste nõuandeid. :)

Olen 19. aastane neiu, kaalun hetkel 69 kilo ja olen 176,5 cm pikk. Mureks on sangakesed, mis on aastaga tekkinud.

Käin kaks korda nädalas trennis ja mõningal määral kontrollin oma söömist ka (ei söö saiakesi jne) aga vist mitte nii oluliselt. Enne kaalusin 60kg ja olin täitsa vormis aga viimase aastaga asi käest ära läinud. Kuigi enne sõin kõike, mis tahtsin ja midagi ei juhtunud.

Igatahes on juulikuus mul pulmad ja no pulmas peab ju ikka oma parimas vormis olema:D ja peale pulma ka. Tahakski nõuandeid ja toitumismenüüsid ja kõike tarka, et saada keha jälle trimmi.

Kuna olen olnud koguaeg kõikesööja, siis ei oskagi väga toidumenüüd koostada.

aitäh ;)

Kõige lihtsam. Telli endale toitumiskava siit foorumist ja mured lahenevad iseenesest.

Me võime siin kõike soovitada, aga kasu sellest palju vast ei ole - samamoodi on siin foorumis sadu sarnaseid teemasid ning artikleid. Kõige lihtsam ja mugavam sul on toitumiskava proffide poolt osta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×