Jump to content
prodigy

Laiad puusad

Recommended Posts

Tere!

Probleem seisneb puusades, mis on mul küllaltki laiad. Olen püüdnud kaalu langetada ja rasvu põletada, kuid suurt abi pole saanud. Lihtsalt puusaluu on lai. Oleks vaja kehakuju arendada rohkem V kujuliseks. Mis lihasgruppe ja harjutusi soovitaksite? Kas rõhk panna ülaseljale või õlgadele?

Olen meesterahvas!

Muudetud kasutaja prodigy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Probleem seisneb puusades, mis on mul küllaltki laiad. Olen püüdnud kaalu langetada ja rasvu põletada, kuid suurt abi pole saanud. Lihtsalt puusaluu on lai. Oleks vaja kehakuju arendada rohkem V kujuliseks. Mis lihasgruppe ja harjutusi soovitaksite? Kas rõhk panna ülaseljale või õlgadele?

Sama mure, see tigintud arvatavasti geenidest, kui rõhku pane kõikidele lihastele, sest need on head, ainuüksi seljast ja õlast ei piisa..... sa võid teha, kuid võid ülekoormata kui valesti treenid, eriti algajate puhul

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul aitas kõige enam selja ja kogu õlgade arendamine. Kõige suurema mõjuga harjutused oli kummargil vasut kõhtu tõmbed, sõudmine plokiga, seistes kangi lõua alla tõsted ning istudes eest surumine. ÕLgadele tuleks erikavaga korralik krunt alla teha. Neid muidu raske arenema saada. Kui õla "nupud" on võimsad, siis see annab päris palju juurde välimusele. ÕLad peaksid olema võimsad, ülejäänud rind ja selg peaksid olema proportsionaaselt arenenud.

Kusjuures huvitav on ka see: parem olgu jalad ebaproportsionaalselt suured, kui miskid õblukesemad. Mõningad treenerid soovitavad laia puusaga inimestel vältida ntx kükke jms jalaharjutusi, mis annavad juurde puusa laiust. Enda peal tundub nii: kui ei ole tippsportlane, siis on pigem jalgade mass kasulik välimusele. Tippsportlastel läheb see mass liiga suureks, kuid pühapäevasportlased ei arenda välja sellist massi. Jalgadele samuti neid proportsionaaselt arendav kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no kui on laiad puusad, siis on laiad puusad, vähemalt on lastel palju ruumi tulla ilmavalgust kaema...:ph34r:

ega seda treeninguga ei muuda...kui just mitte visuaalset efekti näit ülakeha ja just õlgade treeninguga. iseasi muidugi see,et kui juba laiad puusad on vastuvõetamatud kas siis tahad veel laiasid õlgu, siinses foorumis kiidavad seda muidugi enamus inimesi heaks, aga kui sul silmapiiril rohkem just nn. keskmise inimese väärtushinnangud, siis kas lihaseline naise keha on üldse ilus?

seejuures ei tasuks muidugi unustada seda, et ega see keha nii kogemata mõne treeninguga lihaseliseks ka lähe, selle müüdi järgi ei tasuks juhenduda.

ehk siis tasuks ennast treenida vormi mitmel põhjusel , viuaalne neist ainult üks, laiad puusad või mitte

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal ka laiemad puusad, aga see tuleneb pigem luustikust. Ainuke võimalus ongi vist ülakeha lihasmassi kasvatamisega keha V-kujuliseks saada. :ph34r:

Muudetud kasutaja Xunnar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui on laiad puusad, siis on laiad puusad, vähemalt on lastel palju ruumi tulla ilmavalgust kaema...:ph34r:

ega seda treeninguga ei muuda...kui just mitte visuaalset efekti näit ülakeha ja just õlgade treeninguga. iseasi muidugi see,et kui juba laiad puusad on vastuvõetamatud kas siis tahad veel laiasid õlgu, siinses foorumis kiidavad seda muidugi enamus inimesi heaks, aga kui sul silmapiiril rohkem just nn. keskmise inimese väärtushinnangud, siis kas lihaseline naise keha on üldse ilus?

seejuures ei tasuks muidugi unustada seda, et ega see keha nii kogemata mõne treeninguga lihaseliseks ka lähe, selle müüdi järgi ei tasuks juhenduda.

ehk siis tasuks ennast treenida vormi mitmel põhjusel , viuaalne neist ainult üks, laiad puusad või mitte

peace

Palun, loe tekst enne läbi ka!

...ta on mees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no kui on laiad puusad, siis on laiad puusad, vähemalt on lastel palju ruumi tulla ilmavalgust kaema...:D

ega seda treeninguga ei muuda...kui just mitte visuaalset efekti näit ülakeha ja just õlgade treeninguga. iseasi muidugi see,et kui juba laiad puusad on vastuvõetamatud kas siis tahad veel laiasid õlgu, siinses foorumis kiidavad seda muidugi enamus inimesi heaks, aga kui sul silmapiiril rohkem just nn. keskmise inimese väärtushinnangud, siis kas lihaseline naise keha on üldse ilus?

seejuures ei tasuks muidugi unustada seda, et ega see keha nii kogemata mõne treeninguga lihaseliseks ka lähe, selle müüdi järgi ei tasuks juhenduda.

ehk siis tasuks ennast treenida vormi mitmel põhjusel , viuaalne neist ainult üks, laiad puusad või mitte

peace

eT see on just imelik, mehel ja laiad puusad !

Saan aru et naisel on see loomulik kui on laiad puusad aga just mehel.... :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endal ka laiemad puusad, aga see tuleneb pigem luustikust. Ainuke võimalus ongi vist ülakeha lihasmassi kasvatamisega keha V-kujuliseks saada. :ph34r:

Aga kui olen korvpallur, ja jooksen pidevalt ,siis minul on see lihasmassi kasvatamine võimatu, midagi tuleb ,aga see on mehele kohane..... mina sellist V kujulist jään eluaeg unistama :D:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eT see on just imelik, mehel ja laiad puusad !

Saan aru et naisel on see loomulik kui on laiad puusad aga just mehel.... :ph34r:

Meeste puhul annab selle efekti samuti asjaolu, et õlad on liiga kitsad. Ja siis jääbki mulje, et puusad on liiga laiad. Kuigi nad pruugi seda olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeste puhul annab selle efekti samuti asjaolu, et õlad on liiga kitsad. Ja siis jääbki mulje, et puusad on liiga laiad. Kuigi nad pruugi seda olla :lol:

Nojah, olen noor, meheks saamiseni on aega, selleks ajaks kui meheks saan arenevad kindlasti ka laiad õlad välja, see on ju meestel kombeks :D ?

Aga ,et õlad mul juba arenevad, ning olen saanud juba komplimente sugulaste käest, et poiss sa nii suureks kasssvanud

Eks suvel saab ujuda, annab kõvasti laiiust juurde :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kus juures mul on tiba väikseid erinevusi juba puusadel näha, võrreldes sellega, millised need olid enne jooksmas käimiast. (Ülepäeviti 30min (Y))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×