Jump to content
t6stja

Mure l88giga

Recommended Posts

Niisis, vabandan et t2pit2hti pole.. Aga probleem j2rgmine: nimelt endale meeldib poksida, poks, kickbox jne.. Aga suht paljud m8lisevad ikka vahel ning ei tahaks nagu ennast alandada kah lasta, et annaks paar toud neile, aga niipalju kui ma ise olen harjutanud poksikoti peal, niipalju oskan, aga l88k ei tule hea v2lja. Tahaks teie abi kuidas l88ki paremaks treenida ning kuidas on yldse 8ige lyya?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisis, vabandan et t2pit2hti pole.. Aga probleem j2rgmine: nimelt endale meeldib poksida, poks, kickbox jne.. Aga suht paljud m8lisevad ikka vahel ning ei tahaks nagu ennast alandada kah lasta, et annaks paar toud neile, aga niipalju kui ma ise olen harjutanud poksikoti peal, niipalju oskan, aga l88k ei tule hea v2lja. Tahaks teie abi kuidas l88ki paremaks treenida ning kuidas on yldse 8ige lyya?

Kui sul on probleeme enesekehtestamisega, siis peaksid psühholoogi poole pöörduma, tema õpetab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik tuleb ajapikku. Ise , päris üksinda sa kindlasti lööke ja kaitset nii hästi õppida ei saa , kui seda oleks treeneri käe all. Muidugi poksis saab löök alguse puusast , ilma puusa tööta löök ongi natuke hädine :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust sa tead et sulle poks ja kickpoks meeldivad kui sa trennis käinud ei ole?

Ilma treeneri ja / või väga asjalike treeningpartneriteta õppimine on suht võimatu.

Täiesti võimatu on õppida löögitehnikat üle foorumi.

Ja tõesti... kui on kange tahtmine mölisejatele kohe üks tou panna, siis tuleks kõigepealt õppida efektiivseid kommunikatsioonistrateegiaid ja alles siis mõelda trenni peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisis, vabandan et t2pit2hti pole.. Aga probleem j2rgmine: nimelt endale meeldib poksida, poks, kickbox jne.. Aga suht paljud m8lisevad ikka vahel ning ei tahaks nagu ennast alandada kah lasta, et annaks paar toud neile, aga niipalju kui ma ise olen harjutanud poksikoti peal, niipalju oskan, aga l88k ei tule hea v2lja. Tahaks teie abi kuidas l88ki paremaks treenida ning kuidas on yldse 8ige lyya?

Palju sul vanust ka on ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

dude...mine trenni!

ega sa ei õpi kui keegi ei näita.

aga põhimõtted on sellised. et pead keha raskuse lööki panema. võid kasutada poksi stiilis ümber kesktelje ehk löök hakkab pihta kannast liigub puusadeni ja siis ülakehasse. on ka stiile, kus keha raskus liigub ülevalt alla. tähtis löögi puhul on ka kiirus ja fookus. kui kotti taod siis sinu mõtteline märklaud on koti keskel. löögi momendil peaks käsi täiesti sirge olema kui teed otselööke. kui käsitsi võitlust tahad õppida siis õpi ka küünarnukidega löömine, peaga, põlvega, lahtise käega jne.

põhiline aga nende asjade juures on aju...tundub et pead seda eelkõige aremdama :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lenda julgelt peale lihtsalt tüübile kes ülbab ja anna nii palju kui torust tuleb.

saad tappa siis saad aga vähemalt ei jää häbisse.

See näitab küll ikka pigem alla jäämist kui ei saa sõnadega hakkama :ph34r:

a noh eks selliseid masendavaid inimesi ole palju kes ei suuda asja sõnadega lahendada

kui ennast kehtestada soovid siis tasub vast asjale lahendust mujalt otsida kui teiste tüüpide tagumisega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehk on linnas mingi muu trenn kuhu minna siis. Üksinda umbes koti peksmine on üsna mõttetu. Vali nende trennide vahel, mis on ja usu mind - ajapikku kaovad tahtmised teistele toud anda iseenesest. Küll saad kunagi ise aru miks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehk on linnas mingi muu trenn kuhu minna siis. Üksinda umbes koti peksmine on üsna mõttetu. Vali nende trennide vahel, mis on ja usu mind - ajapikku kaovad tahtmised teistele toud anda iseenesest. Küll saad kunagi ise aru miks.

Kõige parem trenn on sel juhul kergejõustik spetsialiseerumisega jooksudele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sul on probleeme enesekehtestamisega, siis peaksid psühholoogi poole pöörduma, tema õpetab.

Ei tea midagi.. kui ikka inimesel vale nägu ees, siis jäävadki mölisema. Uus nägu tuleb hankida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
haha ma usun , et see on üks parimaid enesekaitseid tänaval :ph34r:

Kurb, aga tõsi. Me alati lähtume sellest, et hakkame kaklema mingite reeglite järgi, aga kunagi ei tea, kui salakaval võib vastane olla ja talle tuleb abivägi või võtab kasutusele gaasi, noa, püstoli ja tagajärjed sel juhul ei pruugi sugugi olla nii meeldivad kui alguses tundub, et esimese löögiga olen võitja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige parem trenn on sel juhul kergejõustik spetsialiseerumisega jooksudele.

Igasugune enda arendamine loksutab enesekindlust ja mõtlemist paika. Ei mõelnud üldse, et selle tulemusena peaks mingi füüsiline vastasseis lahenema. Pigem ta ei tekigi. Kirjutaja ju ei öelnud ka, et keegi talle otseselt elu kallale tikub. Pigem soovis ise minna ja teisi tuuseldada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TO R0TTER : Ei saa elada nii, et pabistaksid, iga nurga peal võidakse sulle nuga, kurikas vms kuklasse lüüa .

Õpi koti peal ikka, parem ikka, kui mitte midagi. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TO R0TTER : Ei saa elada nii, et pabistaksid, iga nurga peal võidakse sulle nuga, kurikas vms kuklasse lüüa .

Õpi koti peal ikka, parem ikka, kui mitte midagi. :ph34r:

Korralik treener teeb selgeks , et igal võimalusel tuleb jooksu pista.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga näed pärnus taekwon - do treener ütles, et minu trenni poisid ei pea jooksma .

Mida me eeldame ? Õpid võistluskunsti ikka põhjalikult.

Piisavalt korralik treener , staazi 10 aastat, Maailmas enda kaalus 3 . + must vöö.

Mingid TAIPOKSI ja MMA vendadel on ainult oskused vastu panna või loete oma saavutused ka ülesse.

/ Vastuse üleval postis, edu löökidega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga näed pärnus taekwon - do treener ütles, et minu trenni poisid ei pea jooksma .

Mida me eeldame ? Õpid võistluskunsti ikka põhjalikult.

Piisavalt korralik treener , staazi 10 aastat, Maailmas enda kaalus 3 . + must vöö.

Mingid TAIPOKSI ja MMA vendadel on ainult oskused vastu panna või loete oma saavutused ka ülesse.

/ Vastuse üleval postis, edu löökidega.

tea kwon do küll tänaval kuidagi eriti är ei tasu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga näed pärnus taekwon - do treener ütles, et minu trenni poisid ei pea jooksma .

Mida me eeldame ? Õpid võistluskunsti ikka põhjalikult.

Piisavalt korralik treener , staazi 10 aastat, Maailmas enda kaalus 3 . + must vöö.

Mingid TAIPOKSI ja MMA vendadel on ainult oskused vastu panna või loete oma saavutused ka ülesse.

/ Vastuse üleval postis, edu löökidega.

Üsna segane kirjutamise stiil.

Aga see kui keegi väidab, et tema poisid ei pea jooksma, siis sel asjal on mitu külge. Ühestküljest on hea kui oled enesekindel, teisest küljest tuleb kasuks kui see enesekindlus tervet mõistust varjutama ei hakka. Võib tulla situatsioone ette, kus kes iganes peaks jooksma.

Mis peaks selle treeneri puhul muljet avaldama? 10 aastat harrastanud? Pole midagi meeletut, ma olen ise näiteks 2x kauem erinevate võitluskunstidega tegelenud ja ei pea seda absoluutselt mitte mingiks näitajaks. Ei ütle mitte midagi taseme kohta. Must vöö? Vöö hoiab püksid üleval või hõlmad koos, ei muud. Kolmas oma kaalus? Taekwondo pole tänavakaklus, see on sport. Isegi kui ta tõesti on taekwondos oma kaalus maailma kolmas. Mis pole sugugi halb sportlik saavutus muidugi, aga see ei tähenda et mees on tänaval võitmatu kõikides situatsioonides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingid TAIPOKSI ja MMA vendadel on ainult oskused vastu panna või loete oma saavutused ka ülesse.

See on hoopis väga naljakas lause. Mida see tähendab? Et must vöö ja kümme aastat kaaluvad oskused üles või?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga näed pärnus taekwon - do treener ütles, et minu trenni poisid ei pea jooksma .

Mida me eeldame ? Õpid võistluskunsti ikka põhjalikult.

Piisavalt korralik treener , staazi 10 aastat, Maailmas enda kaalus 3 . + must vöö.

Mingid TAIPOKSI ja MMA vendadel on ainult oskused vastu panna või loete oma saavutused ka ülesse.

/ Vastuse üleval postis, edu löökidega.

sellist möla pole mõtet küll siia panna, näitab vaid postitaja rumalust võitluskunstide maailmas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×