Jump to content
Madz

Abi paluks!

Recommended Posts

Probleem seisneb selle, et mu vana sõber pole enam just sõber, möliseb ja kraaksub koguaeg, et tahab üks ühele teha, selline kuumavereline või kuidas öelda läheb väikese küsimise peale ka närvi. Ta on kickboxis käinud paar kuud ja teab põhilisi lööke, kaitsmist ja lüüa oskab, ma pole kuskil käinud, väiksena aint karates ja sellest ka pole midagi meelde jäänud. Jõudu on samapalju enamvähem kui tal, mul veits rohkem ja mul on hea jalalöök(löön enda peast 5 cm kõrgemale, olen 181 cm pikk, ta lühem).

Et kas keegi oskab soovitada mingeid lööke mida oleks hea rakendada nt peaga, küünarnukiga, jalaga, põlvega, sirged ja veel kaitsmist (kuidas?)

Asi on selles et ta rääkis et annab mulle järgmine kord lõuga kui näeb mind ja ta sellise värdja iseloomuga ka et kui kellegi pikali lööbi siis peksab maasolijat näkku seni kuni pea lõhki ka, soov oleks täielikku vastupanu osutada, sest enne ta ei jäta ka järele, tean seda juba ammusest ajast.

Muudetud kasutaja Madz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem seisneb selle, et mu vana sõber pole enam just sõber, möliseb ja kraaksub koguaeg, et tahab üks ühele teha, selline kuumavereline või kuidas öelda läheb väikese küsimise peale ka närvi. Ta on kickboxis käinud paar kuud ja teab põhilisi lööke, kaitsmist ja lüüa oskab, ma pole kuskil käinud, väiksena aint karates ja sellest ka pole midagi meelde jäänud. Jõudu on samapalju enamvähem kui tal, mul veits rohkem ja mul on hea jalalöök(löön enda peast 5 cm kõrgemale, olen 181 cm pikk, ta lühem).

Et kas keegi oskab soovitada mingeid lööke mida oleks hea rakendada nt peaga, küünarnukiga, jalaga, põlvega, sirged ja veel kaitsmist (kuidas?)

Asi on selles et ta rääkis et annab mulle järgmine kord lõuga kui näeb mind ja ta sellise värdja iseloomuga ka et kui kellegi pikali lööbi siis peksab maasolijat näkku seni kuni pea lõhki ka, soov oleks täielikku vastupanu osutada, sest enne ta ei jäta ka järele, tean seda juba ammusest ajast.

Vana sa oled? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, kui nüüd natuke googledada ja youtubis ringi vaadata leiab igast huvitavaid asju. Räägiks asjast pikemalt, aga jah teatud põhjustel ei taha. Aga sellistest tegelastest võimalusel tasuks eemale hoida, sest kui peksad ta väga vigaseks võivad tulla probleemid politseiga või siis tehakse kättemaks vms. Tean selliseid tüüpe ja üks võimalus on tõesti korralikult tappa anda ja ta jätab rahule juhul, kui on tegemist mingi tühikargajaga, aga teema võib ka hullemaks minna, oleneb sinu ja tema "staatusest" kambas vms. jne. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oeh..oleks minul sinu probleemid...

Tõesti midagi targemat teha ei ole oma eluga?

Asi on selles et temaga ei anna sõnadega läbi rääkida sellepärast küsin. Muidu olen 17

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ok, all shit aside - probleem on tegelikult tõsine.

.. tead enda kogemus on selline, et ega selles vanuses tänaval polegi võimalik rääkida võitlusest. Pigem on see nö ellujäämiskursus. Võin öelda niipalju, et ega sa siin foorumis ega mujal paari päevaga lööma ei õpi - thats for sure. Sa saad loota vaid ühele faktorile mis tänaval mängib rolli - iseloomule. Oskad lüüa v ei.. lihtsalt ei anna alla. Parim viis murda ärplejate iseloom on neile vastu haiget teha, isegi kui see pole niivõrd professionaalne ning energiasäästlik eesmärgipärane vastase kahjutuks tegemine.

Ma ei saaks sulle seda soovitada, kuna see on ebaseaduslik aga ise olen oma varasemas nooruses vastavalt olukorrale kasutanud igast asju mis käe alla jäävad. Betoon teeääred, kaikad, tellised, aed- see kõik eeldab vastavat ohtlikkuse taset !!

Politseisse mõtet minna pole: esiteks nad ei tee midagi ja teiseks on hiljem palju keerulisem oma staatust seltskonnas hoida, kuna sa oled minetanud oma probleemilahendamisevõime.

Las ma pakun - tegu on väikelinnaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok, all shit aside - probleem on tegelikult tõsine.

.. tead enda kogemus on selline, et ega selles vanuses tänaval polegi võimalik rääkida võitlusest. Pigem on see nö ellujäämiskursus. Võin öelda niipalju, et ega sa siin foorumis ega mujal paari päevaga lööma ei õpi - thats for sure. Sa saad loota vaid ühele faktorile mis tänaval mängib rolli - iseloomule. Oskad lüüa v ei.. lihtsalt ei anna alla. Parim viis murda ärplejate iseloom on neile vastu haiget teha, isegi kui see pole niivõrd professionaalne ning energiasäästlik eesmärgipärane vastase kahjutuks tegemine.

Ma ei saaks sulle seda soovitada, kuna see on ebaseaduslik aga ise olen oma varasemas nooruses vastavalt olukorrale kasutanud igast asju mis käe alla jäävad. Betoon teeääred, kaikad, tellised, aed- see kõik eeldab vastavat ohtlikkuse taset !!

Politseisse mõtet minna pole: esiteks nad ei tee midagi ja teiseks on hiljem palju keerulisem oma staatust seltskonnas hoida, kuna sa oled minetanud oma probleemilahendamisevõime.

Las ma pakun - tegu on väikelinnaga?

Asi tõsine, kui juba selliseid vahendeid pakutakse, ei soovitaks, kaikad, tellised ja muud asjad, on sellised, et nendega peab oskama lüüa ka, muidu kaklushoos lööd veel teise sandiks või tapad üldse ära, siis juba rootsi kardinad ootavad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaataks et kus see nagu probleem on. Et mida ta saab sellest. Kas ta naudiks sinu peksmist? Kas ka siis kui sa vastu ei hakka? MIKS ta seda teha tahab? Mida see "üks ühele" annab? Kas sellest ei piisa, et sa niisama ütleks, et ok, sa oled kõvem mees? jne jne...

Aga jah... selleks läheks vähemalt 2-3 kuud trenni vaja. et oskustest midagi omandada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Asi tõsine, kui juba selliseid vahendeid pakutakse, ei soovitaks, kaikad, tellised ja muud asjad, on sellised, et nendega peab oskama lüüa ka, muidu kaklushoos lööd veel teise sandiks või tapad üldse ära, siis juba rootsi kardinad ootavad!

kui Sa oleksid lugenud postitust korralikult siis oleksid ka märganud sõnu EELDUSEL ja ka VASTAV OHTLIKKUSE TASE. Kui see tingimus on täidetud siis ei saa me rääkida Rootsi kardinatest, vähemalt mitte Eesti õigusruumis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui Sa oleksid lugenud postitust korralikult siis oleksid ka märganud sõnu EELDUSEL ja ka VASTAV OHTLIKKUSE TASE. Kui see tingimus on täidetud siis ei saa me rääkida Rootsi kardinatest, vähemalt mitte Eesti õigusruumis.

Jah, vabandan väga tähelepanematuse pärast!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav kuidas treenerid sellisesse asja suhtuvad? tahavd nad treenida rullnokkasid-tänavakaklejaid? peaks võimaldama sellisel vennal trennis käia?

P.S. "there is no way to peace, peace is the way" Mahatma Gandhi

peace

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina regulaarsel kaklejal oma trennis käia ei lubaks.

milline on regulaarne kakleja?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa püsti talle vastu ei saa, siis maadle. Vaata ainult, et maha minnes allapoole ei jää.

mis sel allapoole jäämises halba on? Sellistel 1vs1 situatsioonidel peaegu alati spectatorid, kes tulevad ka nokkima. Parem selg maas, kui jalg selgroos (kõigest isiklik arvamus).

jrx, kaklejat ju alati ära ei tunne =).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma vaataks et kus see nagu probleem on. Et mida ta saab sellest. Kas ta naudiks sinu peksmist? Kas ka siis kui sa vastu ei hakka? MIKS ta seda teha tahab? Mida see "üks ühele" annab? Kas sellest ei piisa, et sa niisama ütleks, et ok, sa oled kõvem mees? jne jne...

Aga jah... selleks läheks vähemalt 2-3 kuud trenni vaja. et oskustest midagi omandada.

Probleem ongi selles, et kraakleja ise on väiksemat kasvu ja tahab endale ja teistele tõestada, et ta on kõvem mees. Olen ise sellisega kokku puutunud aga kuna ma olin ikka tükk maad suurem ja tugevam, ja mind eriti ei huvitanud teada saada kes kelle käest kolki saaks, asi paarist müksamisest kaugemale ei jõudnudki. Kui ise mitte provotseerida ja ärplemistesse ükskõikselt suhtuda kaotavad nad enamustel juhtudest ise huvi. Muidugi mõjuva põhjuse olemasolul, nagu teemaalgataja sõnul on sõpruse lõpp (vahet pole kelle süül), ei pruugi päris nii lihtsalt läbi saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ok, all shit aside - probleem on tegelikult tõsine.

.. tead enda kogemus on selline, et ega selles vanuses tänaval polegi võimalik rääkida võitlusest. Pigem on see nö ellujäämiskursus. Võin öelda niipalju, et ega sa siin foorumis ega mujal paari päevaga lööma ei õpi - thats for sure. Sa saad loota vaid ühele faktorile mis tänaval mängib rolli - iseloomule. Oskad lüüa v ei.. lihtsalt ei anna alla. Parim viis murda ärplejate iseloom on neile vastu haiget teha, isegi kui see pole niivõrd professionaalne ning energiasäästlik eesmärgipärane vastase kahjutuks tegemine.

Ma ei saaks sulle seda soovitada, kuna see on ebaseaduslik aga ise olen oma varasemas nooruses vastavalt olukorrale kasutanud igast asju mis käe alla jäävad. Betoon teeääred, kaikad, tellised, aed- see kõik eeldab vastavat ohtlikkuse taset !!

Politseisse mõtet minna pole: esiteks nad ei tee midagi ja teiseks on hiljem palju keerulisem oma staatust seltskonnas hoida, kuna sa oled minetanud oma probleemilahendamisevõime.

Las ma pakun - tegu on väikelinnaga?

Tegu on jah v'ikelinnaga, kui ta viimati kakles sai teise tüübi maha ja peksis ta jalaga knockouti, mis on muidugi väga hale. Niipalju siis et rusikatega ja jalaga oskan lüüa. Ega ma teda ei kavatsegi maa alla peksta vaid enesekaitset rakendada. Ise pole kunagi kakelnud, alati olen sõnadega hakkama saanud, kuid selle vennaga kaklust on võimatu vältida. Lihtsalt jagage infot mida enesekaitseks vastu talle teha, et teda vigaseks ei löö. Asi selles, et tal võhm lõppeb kiiresti ära, kuid kellel ei lõppeks kakluses, see võtab väga läbi seda vähemalt olen näinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegu on jah v'ikelinnaga, kui ta viimati kakles sai teise tüübi maha ja peksis ta jalaga knockouti, mis on muidugi väga hale. Niipalju siis et rusikatega ja jalaga oskan lüüa. Ega ma teda ei kavatsegi maa alla peksta vaid enesekaitset rakendada. Ise pole kunagi kakelnud, alati olen sõnadega hakkama saanud, kuid selle vennaga kaklust on võimatu vältida. Lihtsalt jagage infot mida enesekaitseks vastu talle teha, et teda vigaseks ei löö. Asi selles, et tal võhm lõppeb kiiresti ära, kuid kellel ei lõppeks kakluses, see võtab väga läbi seda vähemalt olen näinud.

probleemiks pole mitte see, et meil poleks soovitusi. Usu mind - on :) Aga asi on selles, et sa ei omanda neid oskusi üle öö. Lihtne loogika on selline, ta on stand-up fighter siis vii ta maha. Samas nagu ma aru saan siis maasvõitlusest sa ööd ega mütsi ei jaga. Püsti aga tema on rohkem treenitud kui sina. No siis kasuta väledaid jalgu kui jamaks läheb ja tee kõvasti trenni ja siis kui valmis oled tema jaoks siis ära enam ära jookse vaid stand your ground. Pipragaas on selline jama vahend, et kui tuule suund muutub siis võib ikka suhteliselt kehvasti endal minna :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Regulaarne kakleja on see, kelle enesealgatuslik või enese provotseeritud kaklemine kahel (hoiatus) või enamal (treeningult eemaldamine) korral ületab uudisekünnise läve. Uudisekünnise siis kas pressi, politsei või minule subjektiivselt usaldusväärsete rääkijate suus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
probleemiks pole mitte see, et meil poleks soovitusi. Usu mind - on :) Aga asi on selles, et sa ei omanda neid oskusi üle öö. Lihtne loogika on selline, ta on stand-up fighter siis vii ta maha. Samas nagu ma aru saan siis maasvõitlusest sa ööd ega mütsi ei jaga. Püsti aga tema on rohkem treenitud kui sina. No siis kasuta väledaid jalgu kui jamaks läheb ja tee kõvasti trenni ja siis kui valmis oled tema jaoks siis ära enam ära jookse vaid stand your ground. Pipragaas on selline jama vahend, et kui tuule suund muutub siis võib ikka suhteliselt kehvasti endal minna :)

Asi on selles, et ma hakkan vastu talle nagunii, saan lõuga, siis saan. Lüüa ma oskan, tema oskab aint rusikatega, jalaga ta ei oska üldse peaaegu. Tema eelis on see et käis paar korda kickis ja see ka ammu. Rääkige nüüd kas kaitsta rusikatega end nii et nukid vastese poole või väiksesed sõrmed vastase poole käsi rusikas jms värki ma mõtlesin. Teda ma ei karda, aga ta on nii ülbe, et ma ausalt ei kannata seda üldse, nii et kui ta lööb siis on plaanis ikka korralikult vastu panna talle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovituste kohta - kägistamine on alati kõige ohutum ja turvalisem viis. Aga nagu juba korduvalt öeldud - üle foorumi sa seda selgeks ei õpi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Regulaarne kakleja on see, kelle enesealgatuslik või enese provotseeritud kaklemine kahel (hoiatus) või enamal (treeningult eemaldamine) korral ületab uudisekünnise läve. Uudisekünnise siis kas pressi, politsei või minule subjektiivselt usaldusväärsete rääkijate suus.

i like when you talk dirty to me :):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×