Jump to content
Rambo vend

Kas steroidivenna tunneb ära?

Recommended Posts

Selline mõte vaevab mind. Kas steroidivenna tunneb peale vaadates ära? Auto läbisõitu vaadatakse istme ja rooli kulumise järgi, homod tunnevad üksteist pilgust ära, kas steroidide tarvitamine on kuidagi nähtav? Akne muidugi, aga see samas ka suht tavaline mittetarvitajate hulgas. Suurenenud rinnanibud- jälle sama teema. Ise olen vaadanud niimoodi, et kui inimene on kõvasti trenni teinud, siis muutub nägu (lõug) teistsuguseks, suure pingutusega treenitakse ka näolihaseid aastate jooksul, aga need, kes steroide tarvitavad, need saavutavad suure massi kiiresti ja luustik ja nägu ei tule järgi. Ma ei tea, kas see on nüüd väga mööda või ei, aga millegipärast kahtlustan alati steroidide tarvitamises suurte lihastega noori, kellel on selline pehmete joontega nägu... On kellelgi veel mõtteid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline mõte vaevab mind. Kas steroidivenna tunneb peale vaadates ära? Auto läbisõitu vaadatakse istme ja rooli kulumise järgi, homod tunnevad üksteist pilgust ära, kas steroidide tarvitamine on kuidagi nähtav? Akne muidugi, aga see samas ka suht tavaline mittetarvitajate hulgas. Suurenenud rinnanibud- jälle sama teema. Ise olen vaadanud niimoodi, et kui inimene on kõvasti trenni teinud, siis muutub nägu (lõug) teistsuguseks, suure pingutusega treenitakse ka näolihaseid aastate jooksul, aga need, kes steroide tarvitavad, need saavutavad suure massi kiiresti ja luustik ja nägu ei tule järgi. Ma ei tea, kas see on nüüd väga mööda või ei, aga millegipärast kahtlustan alati steroidide tarvitamises suurte lihastega noori, kellel on selline pehmete joontega nägu... On kellelgi veel mõtteid?

hormoonid on suht sassid omadega ja naiste peale ei tõuse üldse, persoon ei tunne naise vastu mitte midagi enamat kui mehe

näide on olemas eesti kuluristilt, kes tarvitas ja 6 kuud ei tundnud naise vastu mitte midagi, siis hakkas hormoolne tasakaal taastuma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline mõte vaevab mind. Kas steroidivenna tunneb peale vaadates ära? Auto läbisõitu vaadatakse istme ja rooli kulumise järgi, homod tunnevad üksteist pilgust ära, kas steroidide tarvitamine on kuidagi nähtav? Akne muidugi, aga see samas ka suht tavaline mittetarvitajate hulgas. Suurenenud rinnanibud- jälle sama teema. Ise olen vaadanud niimoodi, et kui inimene on kõvasti trenni teinud, siis muutub nägu (lõug) teistsuguseks, suure pingutusega treenitakse ka näolihaseid aastate jooksul, aga need, kes steroide tarvitavad, need saavutavad suure massi kiiresti ja luustik ja nägu ei tule järgi. Ma ei tea, kas see on nüüd väga mööda või ei, aga millegipärast kahtlustan alati steroidide tarvitamises suurte lihastega noori, kellel on selline pehmete joontega nägu... On kellelgi veel mõtteid?

Lugesin millalgi intervjuud kunagise Eesti kettaheitjaga NL ajast, nime korra pealt ei mäleta. Ta rääkis, kuidas ta ise omal ajal steroide tarvitas ning väitis, et tunneb näost teised tarvitajad ära. Nende pilgus pilgus pidavat olema mõningane tigedus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa käid tükk aega samas saalis, siis võib aru saada mõnede asjade järgi üldiselt, näiteks on lihaskasv liiga kiire ja tekib akne. Ise olen sellist asja märganud mõnel ja pärast on selgunud, et paneb roide küll jah. Lambist kuhugi saali sisse astudes on suht võimatu aru saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa inimese arengut ei jälgi, siis ikka väga ära ei tunne küll. Näojooned, nibud jne olenevad sellest, mida konkreetselt tarvitatakse, kui kaua ja kui suurtes kogustes. Päris nii ikka ei ole, et teeb ühe süsti (võtab ühe tableti vms) ja kohe nibud nagu lehmal, lõug nagu jõehobul ja impotent ka veel pealekauba.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mõni on juba sünnist saati selline hobusenägu ja kirvelõug, niiet ma ei teeks selle järgi mingeid järeldusi.

sama on jõusaalis välimuse järgi hindamine, et oi kui kiiresti areneb.. äkki alles tuli, on head geenid, toitumine ja treening paigas? ja akne puberteedist

Kui keegi liiga kiiresti areneb, siis tahetakse ta kohe süstijaks tembeldada, ma ei tea, kas siis selleks, et end paremini tunda vms..?

kõige paremini tunneb ikka süstlajälgede järgi :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mõni on juba sünnist saati selline hobusenägu ja kirvelõug, niiet ma ei teeks selle järgi mingeid järeldusi.

sama on jõusaalis välimuse järgi hindamine, et oi kui kiiresti areneb.. äkki alles tuli, on head geenid, toitumine ja treening paigas? ja akne puberteedist

Kui keegi liiga kiiresti areneb, siis tahetakse ta kohe süstijaks tembeldada, ma ei tea, kas siis selleks, et end paremini tunda vms..?

kõige paremini tunneb ikka süstlajälgede järgi :D

Ma tahaks näha, mis Sust järgi jääb, kui Sa riietus -või dušširuumis hoolega vahid treeningkaalase tagumikku,et leida sealt süstimise jälgi. Soovitaks Sul passipildid ennem ära teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pehmete näojoontega- baby face?:

või sa arvad, et nad ei pane steroide?

Ehk ta mõtles rohkem algajaid. Nägu pole veel kanti läinud, aga keha juba steroididest musklis? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Auto läbisõitu vaadatakse istme ja rooli kulumise järgi

See ei pruugi otseselt läbisõidetud kilomeetritest küll mingit infot anda kui seda mõtled. Kes sõidab linnas (kasvõi tööülesandeid täites) pidevalt lühikesi otsi, ronib tihti sisse-välja (istme kulumine) ning manööverdab linnaliikluses palju (järsud pööramised ristmikel, manöövedamised pakrimisel... = rooli kulumine) ja läbib päevas niimoodi näiteks 80 km, selle autol näevad kindlasti rool, iste ning ka pedaalid palju kulunumad välja kui sellel, kes teeb päevas ainult 2 pikka sõitu, näiteks käib 50 km kaugusel tööl ja läbib iga päev 100 km ning seega rohkem kulunud rooli ja istmega auto on hoopis vähem sõitnud kui teine.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui sa inimese arengut ei jälgi, siis ikka väga ära ei tunne küll. Näojooned, nibud jne olenevad sellest, mida konkreetselt tarvitatakse, kui kaua ja kui suurtes kogustes. Päris nii ikka ei ole, et teeb ühe süsti (võtab ühe tableti vms) ja kohe nibud nagu lehmal, lõug nagu jõehobul ja impotent ka veel pealekauba.

Hahaha :D

Ma ei saa aru , miks inimesed üldse vaevavad ennast selle steroidivendade uurmisega ja taga kiusamisega. Minu pärast tehku mis tahavad oma keha ja tervisega :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hormoonid on suht sassid omadega ja naiste peale ei tõuse üldse, persoon ei tunne naise vastu mitte midagi enamat kui mehe

näide on olemas eesti kuluristilt, kes tarvitas ja 6 kuud ei tundnud naise vastu mitte midagi, siis hakkas hormoolne tasakaal taastuma

hahaha lol kui oled kuuri peal siis sul t6useb nagu loomal ja kui sa ei tea siis ara raagi.Peale kuuri ok veel sest testo tase v2heneb. Ja btw kui kasutad testod siis su higi haiseb/l6hnab uldse teistpidi ja selle t6ttu v6ib aru saada et inimene kasutab midagi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa jätta lihtsalt siia kirjutamata. Vastus on EI.

Sest see sõltub väga palju sellest, mida ja kuidas kasutada.

Näiteks MMA's on järgnevad raskekaallased saanud trahvi ja ajutist võistluskeeldu anaboolsete steroididega vahele jäämise eest:

Tim Sylvia:

sylvia_682x400_376168a.jpg

tim_sylvia-mad.jpg

Josh Barnett:

6b.jpg

JoshuaBarnett.jpg

Krt mulle on öeldud, et "ma ju pean tarvitama, sest muidu sellist välimust ei saa!". LOL@that. Ma olen lootusetult vägavägapisike võrreldes mõnedega, kes ma arvan nagu minagi ei ole peale valgupulbri ja kreatiini ja vitamiinide ja kalaõli pole tavatoidule midagi lisanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hahaha lol kui oled kuuri peal siis sul t6useb nagu loomal

Ja mõni steroid ei olegi üldse androgeenne.

Ja btw kui kasutad testod siis su higi haiseb/l6hnab uldse teistpidi ja selle t6ttu v6ib aru saada et inimene kasutab midagi

Sama "kuldilõhn" võib naturaalselt ka olla. Kuidas kellelgi hormoonidega on.

Kui lõhn muutub siis on see kerge vihje.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja mõni steroid ei olegi üldse androgeenne.

Sama "kuldilõhn" võib naturaalselt ka olla. Kuidas kellelgi hormoonidega on.

Kui lõhn muutub siis on see kerge vihje.

kas ma olen kirjutand et k6ik steroidid on androgennid?Ma kirjutasin ainult testosteroni kohta.Kirjutasin seda mida tean ja mitte nagu m6ni mees siin...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×