Jump to content
onliner

kõhulihased: pekk või trenn

Recommended Posts

Tahaks et kõhulihas oleks korralikult nähataval (no kes ei tahaks;). Aga vot ei ole. Mulle tundub, et lihasega on asjad korras, aga toitumisega ei ole. Jõudu on, jaksan igast kere/jalatõsteid raskustega teha. Aga justkui paks polster oleks peal ja näha pole midagi. Kui pekk käega kõrvale lükata siis on küll näha ja tunda lihasemügarikud.

Jäingi mõttesse - selleks et 6pack korralikult näha oleks, kui suur osakaal on sellest kõhulihase treenimisel ja kui suur toitumisel? Mulle hakkab tunduma, et rasvapõletus ja dieet on siinjuures tähtsam kui trenn ise, kas on õige?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kana arust kindlasti :D

Kanaõigusluse seisukohalt on oluline,kas vaadata seda küsimust teatud kana kui indiviidi või kõigi kanade kui kanakollektiivi seisukohast lähtudes, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sul jutu järgi juba seal all midagi on, siis et neid välja tuua tee aeroobset ja pane toitumine paika. Kord nädalas kana süüa ei ole kindlasti palju aga kui tulemusi tahad näha siis ainult kanaliha pugimisest kindlasti ei piisa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arust ei pea olema mingi dieeti peal et kõhulihaseid näha oleks, rohkem jooksmas käima :D

Mul on nii igatahes.

Inimesed on erinevad.Ntx mina pean kogu aeg toitumist jälgima,et mitte oma endist figuur taastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×