Jump to content
bowerman

Erinev areng?

Recommended Posts

Tervist!

Selline probleem on, et avastasin, et mul parem ja vasak käsi arenevad kuidagi erinevalt. Vasaku käe biitseps on väiksem kui parema oma ning triitseps paistab samuti teistmoodi välja.

Milles võiks olla probleem ja mis selle vastu aitaks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult oled paremakäeline!

Mina teen nii: treenin nõrgemat kätt enne ja tugevamaga teen sama hulga korduseid

nõrgem käsi on järgi tulnud küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järelikult oled paremakäeline!

Mina teen nii: treenin nõrgemat kätt enne ja tugevamaga teen sama hulga korduseid

nõrgem käsi on järgi tulnud küll

See tähendab, et nõrgema käe raskus oli siis sama ja lihtsalt tegid enne?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Järelikult oled paremakäeline!

Mina teen nii: treenin nõrgemat kätt enne ja tugevamaga teen sama hulga korduseid

nõrgem käsi on järgi tulnud küll

See käelisus ei ole nii üheselt määratud, mina olen paremakäeline, aga vasak biitseps on natuke suurem. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See käelisus ei ole nii üheselt määratud, mina olen paremakäeline, aga vasak biitseps on natuke suurem. :huh:

Mul on vasaku käe triitsepsiga sama lugu. Mis sest ,et olen paremakäeline, vasaku käe triitseps on suurem ja ilusama kujuga. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See käelisus ei ole nii üheselt määratud, mina olen paremakäeline, aga vasak biitseps on natuke suurem. :huh:

sama asi , 0.3 cm suurem ja biitseps natuke pirakam :) Samas paremal käel tundub triitseps parem olevat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See tähendab, et nõrgema käe raskus oli siis sama ja lihtsalt tegid enne?

jah, pole mõtet tugevamat kätt suurema raskusega treenida, läheb veel tugevamaks...

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen paremakäeline, aga vasaku käe biitseps ja triitseps mõlemad tunduvat olema natuke suuremad, aga mitte palju.

Parem käsi on tükk maad tugevam, kiirem ja täpsem.

Vasak õlg tundub ka pikem kui parem :huh:

Aga siiamaani pole sellest ennast segada lasknud, treenin võrdelt mõlemat kätt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah, pole mõtet tugevamat kätt suurema raskusega treenida, läheb veel tugevamaks...

On küll väga vähe neid harjutusi, kus teen kummagi käega eraldi (tuleb meelde ainult 2: seistes ettekallutatult hantli tõmbed kõrvale ja plokil käte tõsted kõrvale) ja olen ka teadlik, et käte jõud on veidi erinev, aga näiteks ploki tõstete puhul ei saa küll tihti jätta parema käega paar kordust rohkem tegemast. :huh: Samas hantli tõmmete korral tundub olukord nagu hoopis vastupidi olema, arvasin et vasak on nõrgem ja alustan vasakuga, aga vahel hoopis on nii, et pärast paremaga jään 1 korduse võrra maha, ei jõuagi nii palju teha. :)

Ega muud variant ei ole jah kui alustada nõrgemaga ja teha siis tugevamaga sama palju järgi. Kui hakata mingit sellist jama tegema, et teed näiteks nõrgemale rohkem seeriaid vms, siis harilikult satub see nõrgem käsi hoopis ületreeningusse ja areng pidurdub veelgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endal vasak käsi väiksem kui parem (biitsi juurest).Paremakäeline olen.

Pole täheldanud, et vasak nõrgem on.Eriti ei häiri ka mind see fakt.

Algul tegin hantlitega vasakule käele lisaharjutusi, peale kahte kuud oli olukord ikka sama, loobusin.

Küllap tegin hoopis käele liiga, sest andis tunda lõpuks.

Kui endal kompleksi pole, siis ei ole ka probleemi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen parema-käeline.

Parem õlavars[biits,triits,õlg] on tugevam kuid ka väiksem kui vasak õlavars.

Parem reis[esiosa] on tugevam ja suurem kui vasak reis.

Selline anomaalia siis.

Midagi sedalaadi ebaproportsiooni suhtes ette pole võtnud, ei plaani ka võtta, ega usu, et saab miskit ette võtta, aga see ei häiri eriti.

Ainus asi, mis on ebamugav, on see, et osade harjutustega, kus mõlemad kehapooled töötavad samaaegselt tekib seeria viimaste kordustega ebamugavus, et ühel kehapoolel olev lihas väsib 100% ära, mis on hea, teisel kehapoolel olev lihas aga väsib 80% ära, ja jõuaks veel paar kordust teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigil on sama jama, huvitav on see , et tavaliselt seda keegi peale sinu enda seda ei märka, kui just asi pole nii hull nagu Ronnil viimane mr.olympia.

Lase olla.

ei ütleks et teised ei märke,peegli ees seistes on väga hästi aru saada ,et vasak rinnalihas on tükk maad väiksem.mis ma tegema peax ,et nad enam -vähem ühe suureks saaks? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ütleks et teised ei märke,peegli ees seistes on väga hästi aru saada ,et vasak rinnalihas on tükk maad väiksem.mis ma tegema peax ,et nad enam -vähem ühe suureks saaks? :)

Tee rohkem trenni , siis ei jääb vähem aega peegli ees seismiseks, kirjutasin , et PEALE SINU SEDA KEEGI EI NÄE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×