Jump to content
fitnesss

Küsimus!

Recommended Posts

Ma surun nüüd rinnalt juba 15kg ning ma ei tea, mis selle aparaadi nimi on, kus istud maas selle pingi peal ja tõmbad seda asja, kus on mingi nööri moodi asi, aga sellega tõmban 75kg ära. Tegin alles rekordi, tõstsin järjest raskusi kõrgemaks ja 75kg oli viimane, mis jõudsin.

Nüüd siis tähtsaim osa. Mul on kodus toidulisandid. Lahustuvad tabletid. Magneesium ja raud. Kas nendest ainult piisab? Võtan iga päev kumbagi lahustuvat tabletti ühe.

Hantlite raskus, mida tõstan on üks hantel=8,5kg.

Kas need raskused on minu vanuses tüdruku kohta liiga suured?

Endal küll mingeid probleeme ei ole. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma surun nüüd rinnalt juba 15kg ning ma ei tea, mis selle aparaadi nimi on, kus istud maas selle pingi peal ja tõmbad seda asja, kus on mingi nööri moodi asi, aga sellega tõmban 75kg ära. Tegin alles rekordi, tõstsin järjest raskusi kõrgemaks ja 75kg oli viimane, mis jõudsin.

Nüüd siis tähtsaim osa. Mul on kodus toidulisandid. Lahustuvad tabletid. Magneesium ja raud. Kas nendest ainult piisab? Võtan iga päev kumbagi lahustuvat tabletti ühe.

Hantlite raskus, mida tõstan on üks hantel=8,5kg.

Kas need raskused on minu vanuses tüdruku kohta liiga suured?

Endal küll mingeid probleeme ei ole. :huh:

Pensionäri kohta tubli ju, :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd siis tähtsaim osa. Mul on kodus toidulisandid. Lahustuvad tabletid. Magneesium ja raud. Kas nendest ainult piisab? Võtan iga päev kumbagi lahustuvat tabletti ühe.

Ei piisa, toitu peab ka sööma :)

Kas need raskused on minu vanuses tüdruku kohta liiga suured?

Endal küll mingeid probleeme ei ole. :huh:

Milles siis küsimus, kui endal probleemi pole?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sinu vanuses tüdrukule?

mis su vanus on üldse?

14 on ta vanus :) Normaalsed tulemused tegelikult, mina surusin 14 aastaselt 17,5 kilo :huh: Ei tegelt ka, jummala normid tulemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd siis tähtsaim osa. Mul on kodus toidulisandid. Lahustuvad tabletid. Magneesium ja raud. Kas nendest ainult piisab? Võtan iga päev kumbagi lahustuvat tabletti ühe.

Piisab milleks? Tegelikult kui sa toidust oma magneesiumi ja raua kätte saad poleks neid justnagu vajagi või mis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Piisab milleks? Tegelikult kui sa toidust oma magneesiumi ja raua kätte saad poleks neid justnagu vajagi või mis?

Tavalise toitumise juures jääb alati magneesiumist ja rauast puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tavalise toitumise juures jääb alati magneesiumist ja rauast puudu.

Naistel. Lihasööjatel meestel kipub rauda lausa üle jääma :huh:

Magneesiumi võiks küll kõik julgelt süüa. Sportlased ja südamehaiged eriti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naistel. Lihasööjatel meestel kipub rauda lausa üle jääma :huh:

Valges lihas (kana) on rauda minimaalselt kui üldse, aga enamus kulturistidest just seda sööbki. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mind huvitab veel ka see, et mida sa nende hantlitega teed? Kas sa tõstad lihtsalt ülesse? Kui sa tõstad lihtsalt ülesse, siis soovitan otsida sellised, millega jaksad külgedele lennutada. Ise valin tavaliselt just selle järgi, kuna teen alles pool aastat ning nagu mulle seletati, et 2 aastat on vastupidavuse aeg, siis ei tuleks sellel ajal veel iga ülesande jaoks kõige suuremaid kasutada, vaid teha ühtedega, millega jaksad kõike teha. Või ütlesin ma midagi valesti? Siis paluks parandada. Ise soovitan peale toidu igatahes mitte midagi muud praegu veel kasutada :huh: Muidugi proteiini pulbrid ja taoline värk on teine teema, sest need on samad asjad, mida toit sisaldab, aga kreatiini vms. soovitati mul ka ühes teemas kasutada siis, kui hakkab mass pidurduma, ja steroidide kahjulikkusest sain ma juba lasteaias teada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×