Jump to content
4Qlimax

Abdominal Muscles

Recommended Posts

Võtad hantli kätte, kallutad ennast hantliga külje poole ja siis tõmbad ennast sirgeks tagasi (või ka natuke rohkem). Siis hantel teise kätte ja sama. Ma loodan, et oli aru saada, pilti ei leidnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtad hantli kätte, kallutad ennast hantliga külje poole ja siis tõmbad ennast sirgeks tagasi (või ka natuke rohkem). Siis hantel teise kätte ja sama. Ma loodan, et oli aru saada, pilti ei leidnud.

Sain aru küll, aga hantlit võib mõlema käega ka hoida ju.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui hantlit hoida kummaski käes (kokku 2 hantlit korraga kasutuses), siis on tasakaalustamise efekt olemas. Raskete hantlite korral koormus seljale suurem.

Kui hoida ühte hantlit ühe külje peal 2 käega. Huvitav mõte.... Pole vist midagi mõistlikku.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kunagi oli ühes saalis( TOP-is) selline masin, mille peal sai seistes puusi keerutada, umbes samamoodi, nagu seal lingi peal see mees kettaga maas. Ainult püsti. Tavaliselt oli seal masina juures naiste järjekord ja ma sinna eriti ei roninud, ükskord naljapärast keerutasin mõned seeriad ja pärast ei saanud nädal aega naerda, sest küljed olid niiiii valusad. Niiet selline harjutus mõjub. Aparaadile sai raskust kah peale panna, ei olnud niisama puusaringid, vaid ikka suhteliselt raske füüsiline pingutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seda harjutust külgmistele lihastele kutsutakse "side bend". Google otsingust leiab selle kohta palju informatsiooni. Ise teen ka neid harjutusi tavaliselt põhilistele kõhulihastele otsa.

Muudetud kasutaja 5ander poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×