Jump to content
ants16

Rasva % alandamine

Recommended Posts

Niisiis kuna suvi käes siis tahaks natuke oma rasvaprotsenti vähendada. Selleks võtsin menüüst 1/3 süsiveskuid ja 1/5 rasva ära.

Tahaks käia 3x nädalas jõusaalis edasi ningi lisada sellele 3x nädalas aeroobset (ratas,jooksmine). Või kas üldse on mõtet jõusaalis käia, siis kui rasva% alandada tahan, sest olen lugend et lihas siis ei kasva.

Kas on mõtet veel valgujooki juua pärast jõusaali? Ningi mida süüa pärast aeroobset trenni?

Muudetud kasutaja ants16 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis kuna suvi käes siis tahaks natuke oma rasvaprotsenti vähendada. Selleks võtsin menüüst 1/3 süsiveskuid ja 1/5 rasva ära.

Tahaks käia 3x nädalas jõusaalis edasi ningi lisada sellele 3x nädalas aeroobset (ratas,jooksmine). Või kas üldse on mõtet jõusaalis käia, siis kui rasva% alandada tahan, sest olen lugend et lihas siis ei kasva.

Kas on mõtet veel valgujooki juua pärast jõusaali? Ningi mida süüa pärast aeroobset trenni?

Vot asi on täpselt nii, et jõusaali tee ikka. Ntx ühes seerias rohkem kordusi, see vormib su lihaseid. Mina isiklikult tegelen ka rasvapõletusega, kui 2x nädalas, mis ma jõusaalis käin, võtan peale trenni ikka valgujoogi. Midagi halba selles täheldanud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis kuna suvi käes siis tahaks natuke oma rasvaprotsenti vähendada. Selleks võtsin menüüst 1/3 süsiveskuid ja 1/5 rasva ära.

Tahaks käia 3x nädalas jõusaalis edasi ningi lisada sellele 3x nädalas aeroobset (ratas,jooksmine). Või kas üldse on mõtet jõusaalis käia, siis kui rasva% alandada tahan, sest olen lugend et lihas siis ei kasva.

Kas on mõtet veel valgujooki juua pärast jõusaali? Ningi mida süüa pärast aeroobset trenni?

Lihas küll ei kasva, kuid sa säilitad vähemalt selle, mis sul on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Vot asi on täpselt nii, et jõusaali tee ikka. Ntx ühes seerias rohkem kordusi, see vormib su lihaseid. Mina isiklikult tegelen ka rasvapõletusega, kui 2x nädalas, mis ma jõusaalis käin, võtan peale trenni ikka valgujoogi. Midagi halba selles täheldanud ei ole.

Aga kas teed ikka kõik lihased eraldi läbi? Või teed 1 päeva kava?

Ja kas teed 3kordust või 4 kordust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ntx ühes seerias rohkem kordusi, see vormib su lihaseid.

rohkemate korduste tegemine ei tee lihaseid reljeefsemaks, lihtsalt ajutiselt pumpab verd täis

muidu on alguses mõtekas jah pigem suuremate kordustega alustada ja siis vähendada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kas teed ikka kõik lihased eraldi läbi? Või teed 1 päeva kava?

Ja kas teed 3kordust või 4 kordust?

olen enda jaoks ära jaotanud, mis lihaseid mis päeval teen. korduste arv on 8-12.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×