Jump to content
kokoch

Liiga suured lihased

Recommended Posts

Kui kataboolsete protsesside hulka suurendada negatiivse kaloraažiga siis jah. Tähendab, saa toidust vähem kaloreid kui sa kulutad elutegevuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äkki hakkas mingi spordialaga tegelema kus liiga suured lihased on segav faktor. Ma ei saa aru miks kohe niimoodi sõimama hakata vms kui inimene tahab pmst oma kehakuju muuta nagu enamus siin seda tahavad vms :rolleyes: ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pole ühelgi mitte kulturismiga tegeleval naisterahval LIIGA SUURI REIELIHASEID näinud

olen näinud küll liiga suuri reisi, aga lihastest polnud seal märkigi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pole ühelgi mitte kulturismiga tegeleval naisterahval LIIGA SUURI REIELIHASEID näinud

olen näinud küll liiga suuri reisi, aga lihastest polnud seal märkigi

Eks need lihased olegi suhteline mõiste. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pole ühelgi mitte kulturismiga tegeleval naisterahval LIIGA SUURI REIELIHASEID näinud

olen näinud küll liiga suuri reisi, aga lihastest polnud seal märkigi

Kuidas ei ole, peale kulturismi olemas ju veel igast spordialasid, trekisõit, kiiruisutamine jne, ka need alad tekitavad väga võimsaid reielihaseid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina mäletan, et et Erika Salumäel kadus pakk alt ära kusagil aastaga. Kui ta trekki sõitis, siis oli ikka suur reis küll ja puhas lihas kah, kükke tegi vist 240 kg-ga. Aga peale lõpetamist läks üsna kiirelt reis saledaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×