Jump to content
Ahfrsk

Lihasmass

Recommended Posts

Tervist!

Kõik räägivad,et kui toitumine pole kalori pealt õige siis pole nagu mõtet loota,et rasva üldse põletama hakkad trenniga.

Mind eriti ei huvitagi,et ma nüüd kõik oma rasva ära kaotaks,1% peale ja siis külmetaks. Väike rasvakiht pole häbi minu arust.

Huvitakski just siis,et kui ma teen jõutrenni ja söön ikka oma vanade kommete järgi (ei loe kaloreid) siis lihas rasva all peaks ju ikka kasvama? Keha vormima ja jõudu kasvatada või on see äkki kahjulik kuidagi?

Muudetud kasutaja Ahfrsk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Kõik räägivad,et kui toitumine pole kalori pealt õige siis pole nagu mõtet loota,et rasva üldse põletama hakkad trenniga.

Mind eriti ei huvitagi,et ma nüüd kõik oma rasva ära kaotaks,1% peale ja siis külmetaks. Väike rasvakiht pole häbi minu arust.

Huvitakski just siis,et kui ma teen jõutrenni ja söön ikka oma vanade kommete järgi (ei loe kaloreid) siis lihas rasva all peaks ju ikka kasvama? Keha vormima ja jõudu kasvatada või on see äkki kahjulik kuidagi?

Ega lihas õhust ja armastusest ikka kasva. Siin on vaja õiget kütust ikka :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtled sellega,et valku jääb näiteks väheks? 130g päeva kohta? Ma ei usu,et sellest puudu jääb. Piima/tooteid ma armastan ja liha veel rohkem.

Muudetud kasutaja Ahfrsk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

80+

Põhimõtteliselt võib trenni teha ilma toitu jälgimata?

Midagi "propotsioonist" välja ei lähe?

Ei ma ei mõtle,et ma 20gk päevas söön,3 torti ja 4L pepsit.

Normaalselt söön aga ma lihtsalt ei viitsi kaaluda igat grammi mida ma söön..

Muudetud kasutaja Ahfrsk poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tavainimene SIISKI kipub veidi liiga vähe valku saama

ega sind niiviisi treenimine ära tapa, vastupidavustki tuleb, aga lihas ei kasva

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×