Jump to content
Rebane

EKV 2008

Recommended Posts

Muidugi võiks, see oleks korralik kulturistide "pidu" siis. Toetan mõtet.

Tundub, et sügisel siis kaks võistlejat aint ongi laval ... Bonsuna ja mina :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tokko oli päris ilusad sõnad neile sinna ritta seadnud, aga see on nõme, et kirjutatakse ainult dopingust aga mitte sõnagi võistlusest endast ja osavõtjatest jne.

No artikkel oligi kirjutatud keeldumisest ja dopingust, mitte võistlustest edast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tundub, et sügisel siis kaks võistlejat aint ongi laval ... Bonsuna ja mina :huh:

Pole midagi Joku, kused on kodus ja ainult mulisevad kui tegijad nad on, meie lähme lavale ja näitame seda. Kes selle vedeliku staatust tahavad vältida tulgu kampa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Show oli mõeldud publikule ja täna on mulle mitmeid kordi öeldud, et teinekordki võiks seal möllu teha ning loodetavasti tulevad ka teised paremini kaasa. Loodan südamest, et selles suhtes aja jooksul muutub see spordiala veel vaheldusrikkamaks ning sportlased ei pea oma emotsioone varjama ning saavad ennast täiega välja elada...

Sa kuulsid seda, mida mida mõni (tuttav) sulle ütles, aga publiku hulgast kuulsin selliseid kommentaare:

"Täielik Oksmaa!", ja vist siis kui peale seda uuesti lavale tulid, siis "Jälle see nõme ..." ... :D

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kuulsid seda, mida mida mõni (tuttav) sulle ütles, aga publiku hulgast kuulsin selliseid kommentaare:

"Täielik Oksmaa!", ja vist siis kui peale seda uuesti lavale tulid, siis "Jälle see nõme ..." ... :D

aga ega kõigile ei saagi meeldida :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×