Jump to content
eintsius

Mõra jalas + ülakeha treening, kas võib?

Recommended Posts

Väga - väga loll tegu oli see. Oleks sulle nt ketas jalapeale kukkunud, mis siis oleks olnud?

:D

üldiselt ei soovita, trenni saab alati parandada tulemust samuti, aga jalga nii ei saa. Lase korralikult ära paraneda, siis teed trenni tasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sain täna mõra jalalaba ühte luusse. Samas oleks vajalik vormi hoida. Millal tasub edasi treenida jõusaalis?

Endal oli kunagi sama, kuid trennis käisin ikka. Jalgu küll teinud, kuid see mõra paranes suht kiiresti. Mingi 3-4 nädalaga oli korras :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga - väga loll tegu oli see. Oleks sulle nt ketas jalapeale kukkunud, mis siis oleks olnud?

:D

üldiselt ei soovita, trenni saab alati parandada tulemust samuti, aga jalga nii ei saa. Lase korralikult ära paraneda, siis teed trenni tasa.

Mis sul kukub ketas tihti jala peale?

teemast niipalju et ise treenisin küll

väga intensiivselt muidu ei soovita jama on kui higistama hakkad sest higi hakkab kipsi all mm haisema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No, minu kõige esimesed nädalad olid kipsis jalaga. Et sel ajal ma ei oskanud midagi tehagi. Käisin kõik aparaadid läbi. Käisin siis 3x nädalas ja veetsin seal 3 tundi :D

Aga igaljuhul, kui ketas jalalae kukub võib luusse mõra tulla või võib see murduda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui väike ketas kukub jalapeale siis kipsi see katki ei tee küll. Kui aga mingi 50kilo kukub, siis on jalg katki küll ma arvan. Siis vast erilist vahet pole, kas sul oli seal enne murd v olid terve jalaga - nüüd on too igatahes katki :D Aga mul pole kunagi mingi ketas varbapeale kukkunud, ega tea, kellel oleks.

Igatahes ei tohiks erilisi takistusi olla ülekeha treenimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No minul on kolm korda murdunud paremakäe viies sõrm nii et pole hullu midagi ja kui viimati esimest korda läks.. käisin korvpalli viske võistlustel Ja panin isegi selle kinni, kuid üldiselt ei soovita sest kui teed sporti ja luu katki, ja veel kips kaaa siis kui ära võtad läheb se higi hais alles kuuajapärast ära...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise võtsin kipsi ära, siis oli ainult lihas deformeerunud, haisu polnud üldse... kips küll haises aga jalg mitte. Kõige ebamugavam on dušši all ikka käia... Natuke mark oli ka prügikott ümber jala minna, aga suht suva...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×