Jump to content
matti

Kaitsevägi

Recommended Posts

Liisingute kohta ütlen seda, et see on puhas panga vastutulek kui liising peatatakse, kohustatud nad seda tegema ei ole. minuga koos oli neid tegelasi paar tükki, kel liisingut pidid naised maksma ja vaevlema.

Lisaks ei tohi kuuluda ühegi ettevõtte juhatusse või omanike ringi ehk ei tohi majanduslikku tulu saada muialt.

Need piirangud on BS ja armees ei koti need kedagi peale arsti. Kui teenistusse lähed on kõik võrdsed ja peavad kõike kaasa tegema. Kui ei saa, ei suuda, ei taha, siis lähed arsti juurde ja arst otsustab mis saab. Liigne arsti juures käimine teeb teist shlangi ja saate rohkelt "tähelepanu" :D

Edu Eesti Kaitseväes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaks ei tohi kuuluda ühegi ettevõtte juhatusse või omanike ringi ehk ei tohi majanduslikku tulu saada muialt.

Et kui kuulud juhatusse või omanike ringi või saad majanduslikku tulu mujalt, siis pole lootust liisingupausi osas? Sain ma õigesti aru?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et kui kuulud juhatusse või omanike ringi või saad majanduslikku tulu mujalt, siis pole lootust liisingupausi osas? Sain ma õigesti aru?

§ 183. Ettevõtluses osalemise ja äriühingutesse kuulumise piirang

(1) Kaadrikaitseväelane ja ajateenija ei tohi:

1) tegutseda ettevõtjana täisühingus või usaldusühingus;

2) kuuluda äriühingu juhtorganisse, kontroll- ega revisjoniorganisse;

3) isiklikult vastutada äriühingu kohustuste eest.

(2) Kaadrikaitseväelane ja ajateenija tohivad omada osaühingu osa, aktsiaseltsi aktsiaid või teisi väärtpabereid.

(3) Käesolevas paragrahvis sätestatud piirangud ei laiene reservväelastele ja valmisoleku reservi lepingu sõlminud reservväelastele nende lepingulises tegevteenistuses oleku ajal.

karistusi antud punkti mitte täitmise osas ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks igaühe kogemus ajateenimisega on erinev, ise läksin ka vabatahtlikult lootuses trenni teha(mida ma seal niiväga teha ei saanud, vaid rohkem oli seal per.se saamist mingite alaarenenud lapse mõistusega oma arust krahvide poolt, ei nimetaks seda disipliiniks) sai ka muidugi kõvasti nalja ja palju sõpru, aga üldkokkuv6ttes ajaraiskamine minu jaoks, lubati korralikku jõusaali,ja et igakell saab käija, siiski esmest korda reaaselt sain sinna alles 3 kuu pärast ja sis, oli ikka jõusaal küll, rinnaltsurumise pink ja poksikott ja pinksilaud :D, see oli sis kunagi kui ma Tapal k2isin, nyydsex vist juba korralik saal ka seal olemas, meie saime seal kyll syya ikka j6hkralt, noorteaja l6ppedes olin 12 kilo juurde v6tt, nii et sellega v6is rahul olla, ja kuna ma suutsin seal kohe v2ga alguses ka oma meniskile vigastuse tekitada sis pold meeldiv seal l6puni sellega ringi joosta ja valuvaigistite all metsar2nnakutel k2ija, aga nuh, v2hemalt sain selle eest mingit kompensatsiooni(k6ik saavad, kes oskavad kysida), p6lve see kyll tervex ei tee aga nuh see sellex, ex k6ik ikka oleneb v2eosast kuhu sattud ja mis ajal ja kes sul ylemustex juhtuvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga mina kuulun juba hetkel ettevõte juhatusse, samuti olen omanike ringis. Mis ma siis tegema pean, juhatusest ära tulema ja ettevõte hätta jätma või ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina kuulun juba hetkel ettevõte juhatusse, samuti olen omanike ringis. Mis ma siis tegema pean, juhatusest ära tulema ja ettevõte hätta jätma või ? :D

Võibolla tõesti siis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina kuulun juba hetkel ettevõte juhatusse, samuti olen omanike ringis. Mis ma siis tegema pean, juhatusest ära tulema ja ettevõte hätta jätma või ? :D

mingi võimalus on osalus peatada. täpselt ei oska rääkida selle kohta. soovitus on KRA-st seda küsida juba enne, kui väkke minek ukse taga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina kuulun juba hetkel ettevõte juhatusse, samuti olen omanike ringis. Mis ma siis tegema pean, juhatusest ära tulema ja ettevõte hätta jätma või ? :D

Keegi ei uuri põhjalikult ajateenija tausta. Ära nii palju ka muretse. Aga kui sa jääd tööle pärast ajateenistust, vot siis küll ei tohi kuskil juhatuses, firmas jne olla. Ja no kammoon, mida nad sulle ikka teevad, nemad vajad sind, mitte vastupidi.

Muudetud kasutaja whitesox poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas on olemas võimalus,et seetõttu pääsen ajateenistusest ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega keegi ei tea kuidas on kohtade täituvus 2009, 2010 ja 2011 aastatel? Kui palju on juba kokku komplekteeritud ja palju vabu kohti on?

Ei tea, aga ise lähen ka 2011 :D aga ei tea veel kuhu, kas linna poodi või metsa seenele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega keegi ei tea kuidas on kohtade täituvus 2009, 2010 ja 2011 aastatel? Kui palju on juba kokku komplekteeritud ja palju vabu kohti on?

Käisin arstlikus komisjonis 19. märtsil ja siis öeldi, et esimesed vabad kohad on olemas sügisel 2010. Tundub, et nad on päris hoolega mehi teenima kutsunud. 2010 sügis peaks põhimõtteliselt olema võimalus neile, kes lõpetavad gümnaasiumi juunis 2010. Kuna väga paljud vanemadki mehed ootavad järjekorras, siis ei teagi kas neil üldse sellist võimalust on...minna kaitseväkke kohe pärast keskkooli lõppu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga mul on siiamaani seljavalu ja põhimõtteliselt kõhulihaseid teha ei saa kummardada ka vist väga kiiresti ei saa, panin end vabatahtlikult ise kirja, et see aasta minna aga mais alles arstlik.Ei tea kas sellise seljaga võetakse vastu, või ei pea minema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Käisin arstlikus komisjonis 19. märtsil ja siis öeldi, et esimesed vabad kohad on olemas sügisel 2010. Tundub, et nad on päris hoolega mehi teenima kutsunud. 2010 sügis peaks põhimõtteliselt olema võimalus neile, kes lõpetavad gümnaasiumi juunis 2010. Kuna väga paljud vanemadki mehed ootavad järjekorras, siis ei teagi kas neil üldse sellist võimalust on...minna kaitseväkke kohe pärast keskkooli lõppu.

Et pärast keskkooli lõpetamisest järgneval sügisel ajateenistusse minna, peab juba talvel asja ajama hakkama. Suve alguses on juba hilja. See ka, et 1988-1989. aastal oli beebibuum, mis tähendab, et tulevatel aastatel on ajateenistusse astujaid rohkem kui varem, mille tõttu paljude teenistusaeg lükatakse edasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et pärast keskkooli lõpetamisest järgneval sügisel ajateenistusse minna, peab juba talvel asja ajama hakkama. Suve alguses on juba hilja. See ka, et 1988-1989. aastal oli beebibuum, mis tähendab, et tulevatel aastatel on ajateenistusse astujaid rohkem kui varem, mille tõttu paljude teenistusaeg lükatakse edasi.

Samuti on seda mõjutanud majanduskriis, sest paljud, kes on töö kaotanud, otsustasid minna kaitseväkke, et mitte nälga surra.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Samuti on seda mõjutanud majanduskriis, sest paljud, kes on töö kaotanud, otsustasid minna kaitseväkke, et mitte nälga surra.

nad peavad lootma et majanduskriis on selleks ajaks läbi, sest arvestades kuidas seal süüa saab, siis pole mingist nälgmisest juttugi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nad peavad lootma et majanduskriis on selleks ajaks läbi, sest arvestades kuidas seal süüa saab, siis pole mingist nälgmisest juttugi.

Lootma ju peab... kaua see kriis ikka kestab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On isegi sõduritoetust juba vähendatud.

arvestades et bussihinnad on kõrged, siis kulub peale noorteaega see toetus üksnes bussiga sõidule, kui tihedamini kodus käid. Näiteks Tallinnast-Tartu ja magusale kulub samuti raha, magusa puudus on nii suur et alguses õgid nii kaua kuni süda paha :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arvestades et bussihinnad on kõrged, siis kulub peale noorteaega see toetus üksnes bussiga sõidule, kui tihedamini kodus käid. Näiteks Tallinnast-Tartu ja magusale kulub samuti raha, magusa puudus on nii suur et alguses õgid nii kaua kuni süda paha :D

Pff:D Kui mina aega teenisin oli sõduritoetus 120 krooni KUUS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×