Jump to content
Ponnistaja

Treening ja mass

Recommended Posts

Tere olen tegelenud spordiga alates 18 a jousaalis kainud ca 8 a peale selle tegelen jooksmise jms. Mure nimelt selles, et ei oska kuidagi leida oiget programmi ( olen siiamaani koostanud koik ise), sellist millega lisada oma kehale massi, kuna pikkust on mul 180 ja kaalu koigest olenevalt ajahetkest 65 ja paar kilo siia sinna. Kas on mu treenitus vale voi on mul lihtsalt selline kehaehitus, et ei olegi voimalik massi lihaste arvelt juurde saada. Olen moelnud kasutama hakata valgulisandite preparaate kui suur voib olla nende toime ja mida voiks lisaks nendele tarbida? Lugupidamisega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla sa jooksed liiga palju ja tihti. Pole lihtne, kui mitte võimatu, olla korraga maratonijooksja ja kulturist. Pikk jooksmine viib organismi kataboolsesse seisundisse ja keha hakkab lihaseid lagundama. Ma arvan, et üle nelja korra nädalas üle 30 minuti ei maksaks joosta.

Õige toitumine on massi lisamisel tähtsam kui treening.

Siin on nõuandeid ektomorfidele (vähe kaaluvatele/kondistele): http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3451 (toitumine ja treening)

Värskeid asju pead sa ka palju ja erinevaid sööma, sest trennivend vajab ka rohkem mineraalaineid ja vitamiine kui "lebo" vend.

Muudetud kasutaja oss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võibolla sa jooksed liiga palju ja tihti. Pole lihtne, kui mitte võimatu, olla korraga maratonijooksja ja kulturist. Pikk jooksmine viib organismi kataboolsesse seisundisse ja keha hakkab lihaseid lagundama. Ma arvan, et üle nelja korra nädalas üle 30 minuti ei maksaks joosta.

Õige toitumine on massi lisamisel tähtsam kui treening.

Siin on nõuandeid ektomorfidele (vähe kaaluvatele/kondistele): http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3451 (toitumine ja treening)

Värskeid asju pead sa ka palju ja erinevaid sööma, sest trennivend vajab ka rohkem mineraalaineid ja vitamiine kui "lebo" vend.

Ok thank noande eest mida arvata Whey toodetest mass pluss ja whey valgu preparaat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas äkki kirjutaksid näiteks ühe tüüpilise päeva toidukorrad ja portsud ja mida sõid? no nii umbes, kes seda täpselt ikka teab.

Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole, lounaks tavaliselt kas riis makaron voi tatar ja siis sinna juurde muna kotletid voi hakkliha, ohtul siis peale trenni tavaliselt ka midagi korralikumat muna, piim ja siis kah kas riis voi makaronid harva kartul voi moni puder lisaks puuvili. Endaarust on nagu ok toitumine voi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole, lounaks tavaliselt kas riis makaron voi tatar ja siis sinna juurde muna kotletid voi hakkliha, ohtul siis peale trenni tavaliselt ka midagi korralikumat muna, piim ja siis kah kas riis voi makaronid harva kartul voi moni puder lisaks puuvili. Endaarust on nagu ok toitumine voi..

Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole

SEE ON AGA KÕIGE SUUREM VIGA

Kui tahad massi koguda on hommikusöök tähtis. Üleüldse võib öelda, et hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord. Kui sa hommikul korralikult ei söö, unusta oma massi juurdevõtmine ära. Kui ei ole isu, tõuse varem ja söö kauem, aga söö rohkem. Mingi banaan või õun ei kvalifitseeru kaugeltki mitte hommikusöögiga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole

SEE ON AGA KÕIGE SUUREM VIGA

Kui tahad massi koguda on hommikusöök tähtis. Üleüldse võib öelda, et hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord. Kui sa hommikul korralikult ei söö, unusta oma massi juurdevõtmine ära. Kui ei ole isu, tõuse varem ja söö kauem, aga söö rohkem. Mingi banaan või õun ei kvalifitseeru kaugeltki mitte hommikusöögiga.

Tänud vastuste eest eks pean veel saidiga tutvuma ilmselt on siin veel nii mondagi lugemist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole, lounaks tavaliselt kas riis makaron voi tatar ja siis sinna juurde muna kotletid voi hakkliha, ohtul siis peale trenni tavaliselt ka midagi korralikumat muna, piim ja siis kah kas riis voi makaronid harva kartul voi moni puder lisaks puuvili. Endaarust on nagu ok toitumine voi..

pole ime, et sa sellise trenni koormuse juures juurde ei võta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pole ime, et sa sellise trenni koormuse juures juurde ei võta.

Jah kuna too on ka fyysiline ning tousta tule ysna vara kella 6 hommikul ja teinekord alles ohtul ala 12 magama igatahes peab vist siinsete foorumite pohjal hakkama sooma tihedamalt ja rohkem aga oskad sa midagi whey toodete kohta oelda positiivset?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Naiteks hommikuti midagi kergemat tavaliselt banaani ouna voi pudru kuna isu ei ole

SEE ON AGA KÕIGE SUUREM VIGA

Kui tahad massi koguda on hommikusöök tähtis. Üleüldse võib öelda, et hommikusöök on päeva tähtsaim söögikord. Kui sa hommikul korralikult ei söö, unusta oma massi juurdevõtmine ära. Kui ei ole isu, tõuse varem ja söö kauem, aga söö rohkem. Mingi banaan või õun ei kvalifitseeru kaugeltki mitte hommikusöögiga.

kas hommikul omlett pudru piim piisab või mitte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×