Jump to content
Amarillo

ALCO

Recommended Posts

Kuidas on kõige tervislikum täis juua?

ise kahtlen kvaliteet viin + mahl või kodused õlled

Eks kõik alkohol ole kahjulik, aga ma usun ,et kõige "tervislikum" võib olla koduõlu, enda mulksutatud vein või muu sellinne maalähedane produkt (v.a samakas ja salaviin :D )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas see just mdiagi näitaba,aga kõige väiksem pohmell tuleb tavaliselt kõrgkvaliteedilisest viinast,sest puhas viin on tegelikult kõige puhtam alkohol,seal on ainult piiritus ja vesi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kas see just mdiagi näitaba,aga kõige väiksem pohmell tuleb tavaliselt kõrgkvaliteedilisest viinast,sest puhas viin on tegelikult kõige puhtam alkohol,seal on ainult piiritus ja vesi :D

haa haa haa, haa haa haa, haa haa haa, haa haa haa! Paljud räägivad niimoodi, minu puhul on see kõige hullem variant. Viski on enamvähem, gin kah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks kõik alkohol ole kahjulik, aga ma usun ,et kõige "tervislikum" võib olla koduõlu, enda mulksutatud vein või muu sellinne maalähedane produkt (v.a samakas ja salaviin :D )

Järelikult pole korralikku samakat saanud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Klaas veini päevas on kasulik. Vahet pole kas punane või valge miskipärast.

Täis juues - energiajoogiga koos hakkab kiiremini pähe, jõuad vähem juua, pohmell tuleb nõrgem. Ja tauriin kaitseb maksa ja vist ka aju ja südant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klaas veini päevas on kasulik. Vahet pole kas punane või valge miskipärast.

Täis juues - energiajoogiga koos hakkab kiiremini pähe, jõuad vähem juua, pohmell tuleb nõrgem. Ja tauriin kaitseb maksa ja vist ka aju ja südant.

Mulle tuleb üks voldik meelde, kus oli räägitud energiajookide kahjulikkusest. Seal oli punkt, et energiajooki ja alkoholi ei tohi kindlasti koos tarvitada, sest mõlemad soodustavad veekadu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tuleb üks voldik meelde, kus oli räägitud energiajookide kahjulikkusest. Seal oli punkt, et energiajooki ja alkoholi ei tohi kindlasti koos tarvitada, sest mõlemad soodustavad veekadu.

Voldikutest võib igasugust jama leida. Ja minu idee põhineb eeldusel, et alkoholi läheb sellevõrra vähem sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Klaas veini päevas on kasulik. Vahet pole kas punane või valge miskipärast.

Täis juues - energiajoogiga koos hakkab kiiremini pähe, jõuad vähem juua, pohmell tuleb nõrgem. Ja tauriin kaitseb maksa ja vist ka aju ja südant.

mitte iialgi energiajoogiga, kui odavalt surma ei taha saada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tead sa midagi sellist mida mina ei tea ? :D

“SA Põhja-Carolina Wake Forest ülikooli meditsiinikolledži alkoholi- ja narkoekspertide sõnul tekitab alkoholi segamine energiajookidega, näiteks Red Bulliga, ohtliku kokteili, mis on samaväärne kui kokaiini segatakse heroiiniga.Teadlaste sõnul tekib ohtlik segu energiajookides leiduva kofeiini tõttu".

Alkohol on depressant, kofeiin aga stimulant.Selline kokteil võib jätta inimesele eksliku mulje, et ta ei olegi purjus, kuigi alkoholisisaldus hingeõhus on suur.

Vähe on uuritud energijookide ja alko mõju koos, nii et parem karta kui kahetseda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
“SA Põhja-Carolina Wake Forest ülikooli meditsiinikolledži alkoholi- ja narkoekspertide sõnul tekitab alkoholi segamine energiajookidega, näiteks Red Bulliga, ohtliku kokteili, mis on samaväärne kui kokaiini segatakse heroiiniga.Teadlaste sõnul tekib ohtlik segu energiajookides leiduva kofeiini tõttu".

Alkohol on depressant, kofeiin aga stimulant.Selline kokteil võib jätta inimesele eksliku mulje, et ta ei olegi purjus, kuigi alkoholisisaldus hingeõhus on suur.

Tauriin alkoholiga jätab sama mulje, aga minu meelest on selline joove tunduvalt meeldivam... või mis ?

Oht on siin selles, et inimene hakkab lollusi tegema, mitte aga otseses mõjus tervisele.

Vähe on uuritud energijookide ja alko mõju koos, nii et parem karta kui kahetseda.

See vähene mida mina olen lugenud, oli pigem positiivne. Tervisemõju mõttes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tauriin alkoholiga jätab sama mulje, aga minu meelest on selline joove tunduvalt meeldivam... või mis ?

Oht on siin selles, et inimene hakkab lollusi tegema, mitte aga otseses mõjus tervisele.

Ka lollused võivad teinekord tervisele väga halvasti mõjuda, teinekord märksa hulleminigi kui keemia :D

Muudetud kasutaja matti poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu arvates juues neid koos jääd just kiiremini täis ja kustud kiiremini ära. Seega ei usu küll, et jääb mulje, et pole täis....

Asja üks mõte olekski see, et siis jood vähem ja aeglasemalt. Võidujoomisel on jah parem energiajook ära unustada ja selle asemel kilo võid sisse ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul selline küsimus et on reede ja teen kõva ranna trenni ja 3 tundi hiljem jood meeldivalt purju(u.6-8 õlle või viina korralikult).

Kuidas see mõjub lihastele??? Järgmised kaks päeva rinnad ikka valutavad,seega areng ikkagi toimub???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Puutun joomisega väga vähe kokku kuid eks ikka ole natuke võetud ja kui mina energiajoogiga jõin oli küll selline tunne, et süda hüppab rinnust välja. Oli kohe tunda kuidas pulss laes, kui koju magama läksin siis erilist und polnud ja süda endiselt põksus väga põgusalt, tundsin kuidas olen energiat täis ning oleks võinud vabalt trennigi minna, et jah vara ära kustumisest minupuhul juttu küll ei olnud. Samas järgmine päev polnud häda erilist midagi, pohmaka mõttes, aga süda oli ... kuidas nüüd öelda, selline raske tunne oli rinnus, nagu kõrvetaks suruks peale vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puutun joomisega väga vähe kokku kuid eks ikka ole natuke võetud ja kui mina energiajoogiga jõin oli küll selline tunne, et süda hüppab rinnust välja. Oli kohe tunda kuidas pulss laes, kui koju magama läksin siis erilist und polnud ja süda endiselt põksus väga põgusalt, tundsin kuidas olen energiat täis ning oleks võinud vabalt trennigi minna, et jah vara ära kustumisest minupuhul juttu küll ei olnud. Samas järgmine päev polnud häda erilist midagi, pohmaka mõttes, aga süda oli ... kuidas nüüd öelda, selline raske tunne oli rinnus, nagu kõrvetaks suruks peale vms.

kindlasti ei tohi järgmine päev peale kõvat joomist trenni minna, lihtsalt mürkaineid liiga palju veres ja väga kõva pauk südamele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline küsimus et on reede ja teen kõva ranna trenni ja 3 tundi hiljem jood meeldivalt purju(u.6-8 õlle või viina korralikult).

Kuidas see mõjub lihastele??? Järgmised kaks päeva rinnad ikka valutavad,seega areng ikkagi toimub???

Selle info põhjal saab järeldada, et joomine lihsavalu ära ei võta. Kas areng ikka toimub on juba iseasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul selline küsimus et on reede ja teen kõva ranna trenni ja 3 tundi hiljem jood meeldivalt purju(u.6-8 õlle või viina korralikult).

Kuidas see mõjub lihastele??? Järgmised kaks päeva rinnad ikka valutavad,seega areng ikkagi toimub???

mis arengut sa ikka loodad pideva alkoholi tarbimisega, 1x mällu = 1 nädal treeninguid / neutralisatsiooni reakstiooni pöördreaktsioon :D

1-2 õlle nädalas okei

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti ei tohi järgmine päev peale kõvat joomist trenni minna, lihtsalt mürkaineid liiga palju veres ja väga kõva pauk südamele

Ei öelnudki, et oleksin läinud ja ei läinud kah, nii põrunud ma ei ole. :D Lihtsalt tõin näite millise energia minule nende kahe kombineerimine tõi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×