Jump to content
KK2005

Rebendid!!

Recommended Posts

Tere küsimus siis selline, et millest tekivad need [..] rebendid(vabandust väljenduse eest) ja seda ka et mismood nendest lahti saada. Mul on rebend vasakul käel biitseptsi peal.

Ette tänades.

ropendused ära jätta. [by alessandro]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere küsimus siis selline, et millest tekivad need türastunud rebendid(vabandust väljenduse eest) ja seda ka et mismood nendest lahti saada. Mul on rebend vasakul käel biitseptsi peal.

Ette tänades.

[..]

Lüdidalt: Rebenditest lahti ei saa, kuid võid proovida leevendada naiste kreemiga, kui nad lapsi saavad

SIIT LOE EDASI

rebendid tekivad, kui lihaskasv on kiire ja lihased pinged, nahk ei jõua lihtsalt järgi, rebendid võivad lihtsalt ka tekkida kui paksu oled

sama. [by alessandro]

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lüdidalt: Rebenditest lahti ei saa, kuid võid proovida leevendada naiste kreemiga, kui nad lapsi saavad

grammatiliselt eriti geniaalne lause muidugi... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
[..]

Lüdidalt: Rebenditest lahti ei saa, kuid võid proovida leevendada naiste kreemiga, kui nad lapsi saavad

SIIT LOE EDASI

rebendid tekivad, kui lihaskasv on kiire ja lihased pinged, nahk ei jõua lihtsalt järgi, rebendid võivad lihtsalt ka tekkida kui paksu oled

sama. [by alessandro]

Sellel juhul on mul sellest et lihaskasv oli tõesti järsk kahe kolme kuuga tuli õlavarre ümbermõõdule mingi 4 sentimeetrit juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×